IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th January 2016, 01:15
The_saint The_saint не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 3
По подразбиране Проблем или.... Полигамия

Здравейте. Понеже е трудно в България човек да си намери отговори на много въпроси поради простата причина че българина е склонен да нападне оплюе осмее или наспами.... искам да споделя и да обменя информация.
След като се уволнил от казармата през далечната 2007ма тогава бях на 22 съвсем нормален младеж започнах съвсем нормална връзка. Обаче.... тогава се появи и друга жена в живота ми... и стана тя каквато стана... чувства на 2 фронта.... обичах и 2те еднакво. Сърце не ми даваше да наранявания или оставя нито едната нито другата. Секса със едната и другата винаги е бил перфектен. Отношенията също. Но тогава разбрах че това което правя не е редно. Но.... когато мъж изневерява той не влага чувства. Или си обича жената или любовницата. А аз обичах и двете. Както и да е. Това приключи с трагедия. Разбра се всичко. Бях лицемер и криех и лъжех.
Обаче след това пак така се случи. Излизам с една прибирам я и излизам с друга. И двете ми бяха еднакво скъпи....естествено трагедия.
И пак...така де получава но вече не се издържа. Знам че е нередно но от една година тъка на 2 стана и вече от нерви не мога да спя. Нещата стават много сериозни но 3 месеца вече не мога да прекратя отношенията с едната защото я обичам както обичам другата и е много трудно. Вероятно много хора ще ме нападнат тук и ще заключа темата но искам компетентни мнения а не глупости. Ако ще ме упреквате за нещо повярвайте на слушал съм се на упреци и не искам такива. Раждаш ли се полигамен или просто си егоист и лицемер?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th January 2016, 10:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз виждам отговорите във въпросите, които задаваш на нас и на себе си. Дали обаче обществото ни е узряло за отношения, които ти поддържаш е отделен въпрос. Има много малка вероятност жените, с които поддържаш връзка да са съгласни да те "делят", за да може твоята съвест да е спокойна. Да се определяш като полигамен е егоистично от гледна точка на всички останали (опасяваш се, че хората около теб включително в този форум ще те съдят и нападат).

Та.... извода, който мога да направя без да те съдя и нападам е, че щом ти самият не се чувстваш добре трябва да промениш нещо...

Ако единственото нещо, което искаш да знаеш е дали полигамията е по рождение... май съм отговорила на този въпрос по-горе.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th January 2016, 09:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Та.... извода, който мога да направя без да те съдя и нападам е, че щом ти самият не се чувстваш добре трябва да промениш нещо...
Да, ти самият не се чувстваш добре ... остани с едната, или с другата, или без никоя (така май ще е най-честно). В много трудна ситуация си се поставил, определено никак няма да ти е лесно. А първия път, когато всичко се е разбрало пак ли така си се чувствал - да не можеш да спиш от нерви? Не знам как ще стане, но според мен не само трябва да промениш нещо, а ти самият трябва да се промениш. Не те съдя, а просто не виждам друг изход от ситуацията.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th January 2016, 14:53
The_saint The_saint не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Да, ти самият не се чувстваш добре ... остани с едната, или с другата, или без никоя (така май ще е най-честно). В много трудна ситуация си се поставил, определено никак няма да ти е лесно. А първия път, когато всичко се е разбрало пак ли така си се чувствал - да не можеш да спиш от нерви? Не знам как ще стане, но според мен не само трябва да промениш нещо, а ти самият трябва да се промениш. Не те съдя, а просто не виждам друг изход от ситуацията.
Да. Пак не можех да си намеря място. Всичко е много много объркано.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th January 2016, 09:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Трябва да направиш нещо. Каквото и да е. Никой не може да каже кой ход ще е правилен и кой - грешен. Във всички случаи ще ти е трудно, но нима сега не ти е трудно. Давай, действай, ние ще те подкрепим. Трябва да се измъкнеш от тази каша.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th January 2016, 12:06
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

На мен цялата тази ситуация ми e направо страшна, предполагам каква вътрешна борба може да води човек със себе си в подобно положение

Дерзай!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th January 2016, 16:10
The_saint The_saint не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
На мен цялата тази ситуация ми e направо страшна, предполагам каква вътрешна борба може да води човек със себе си в подобно положение

Дерзай!
Ами идело ми е да си набия камшика някъде в чужбина за някоя друга година.
Да остана сам известно време но нямам гаранция че няма пак да се получи така.. Тръгвам с нагласата да прекратя едната връзка но нещо вътрешно ме спира. Мисли съм и среща със сексолог или психолог да споделя на някой какво става но още не съм се решил.. а може би трябва
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th January 2016, 16:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The_saint Виж мнението
... Мислил съм за среща със сексолог или психолог, но още не съм се решил.. а може би трябва
Давай, явно сам няма да успееш. Трябва ти побутване (сериозно) от някой.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th January 2016, 21:18
Аватара на megatone
megatone megatone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Или си намери полигамни жени, има ги в изобилие
Така ти ще си ходиш спокойно при други, без да чувстваш вина, те също
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th January 2016, 10:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от megatone Виж мнението
Или си намери полигамни жени, има ги в изобилие
Така ти ще си ходиш спокойно при други, без да чувстваш вина, те също
Виж ти ... изобщо не съм се сетила за такъв изход от ситуацията. Въпросът е дали ще го устройва.
Явно съм назад с материала. Тези полигамни жени - всичките свободни ли са или има и женени такива и ако да - мъжете им знаят ли, досещат ли се? Изобщо как стоят нещата, та всички да са доволни и щастливи? Или няма такъв филм (с щастието)?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроблемилиПолигамия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:35.