IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th May 2007, 00:59
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране цената на красотата

тези хора са луди да се подлагат на толкова много операции с голям риск за собствения си живот,няма никъква гаранция че ще се събудиш след упоика,красотата няма цена.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th May 2007, 10:48
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

винаги ми е било чудно защо не ги дават след 1 година как изглеждат - става въпрос и за това предаване и за пълна промяна по Fox. Най - вероятно защото вече не стават за показване. Жените в Америка не знаят как да се поддържат.Те хубаво ги преобразяват обаче те пак се занемаряват.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th May 2007, 11:11
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

bibi_82,
и аз това съм се чудила, но от друга гледна точка - не знам дали се занемаряват, ама със сигурност дефектите от някои интрвенции проличават по- късно. За три месеца всичко може да е ок, а после носа да се деформира, зъбите и устните, циците, абе всичко дава дефекти при определени условия.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th May 2007, 11:53
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Aset,
имаш право но аз имам предвид нещо друго.когато ни покажат променените жени накрая ние виждаме едно дело не само на пластичните хирурзи но и на професионални гримьори, фризьори, стилисти и т.н. Бас хващам че още на другия ден тези преобразени жени навличат мръсните тениски и забравят какво е червило. А представи си какво става след няколко месеца?! Да не говорим че килограмите които са им изсмукали тези жени си гикачват двойно отгоре защото чипса и хамбургерите на тях са им начин на живот.и какво става?Направили им цици ама те ги крият зад разпасани тениски,направили им зъби - ама няма кой да им обясни какво е четка за зъби, направили им прическа - но най вероятно това им остава единственото посещение на фризьор в живота, да не говорим за грим или елементарна женска поддръжка.Може би звучи малко пресилено, и сигурно има и доста които продължават да се грижат за себе си но в повечето случаи се изпалнява поговорката - всяко чудо за 3 дни.просто жените в Америка са такива.Сестра ми живее в САЩ вече 6 години и от това което ми е разкавала това което описах преди малко е просто бледа картинка, колкото и жалко да е това.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th May 2007, 19:22
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

не ги следя редовно тези предавания ама съм засичала едно в което показваха как се е променил живота на участниците след известно време - не бяха толкова бляскави както на представянето но изглеждаха доста добре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotЦенатанакрасотатаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:18.