IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 6th November 2008, 16:49
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Най-сетне качих малко мои снимки в албум http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299212 парола 5678.
Отговори с цитат
  #592  
Стар 6th November 2008, 17:37
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Padme,радвам се,че в крайна сметка си получила нослето,което си искала.Нямам думи направо какво са ти причинили преди това И да ти каже доктора да не се вглеждаш,направо както самата ти си писала по-рано си е "оставил ръцете".Че то по-добре да си с гърбица,отколкото някой да ти направи такъв нос и да ти каже дори,че нищо му няма.
Добре,че всичко вече е минало за теб и вече се радваш на хубав нос.
Отговори с цитат
  #593  
Стар 6th November 2008, 18:50
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Обясни ли ти защо не желае да те оперира?
Отговори с цитат
  #594  
Стар 7th November 2008, 10:09
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Аз не вярвам да ти е отказал без причина.И все пак ти обясни ли му,че не го харесвая и иская корекция?Ще чакаме снимките
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #595  
Стар 7th November 2008, 10:29
emanuela_vt emanuela_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Инка, за Стнимир Георгиев от Русе говоря. От Дисански се отказах, незнам защо.... Някакво чувство имах за тоя доктор, бил скулптор направи ми много добро впечетление, ама защо така не иска да ми вземе парите нямало да ми ходи по-малък нос... каза ми в сряда да отида пак, щял да ми показва снимки да хора, които наистина имали нужда от операция и съм щяла да се откажа... Тоя човек незнае с какъв инат си има работа :/
Отговори с цитат
  #596  
Стар 7th November 2008, 11:02
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuela_vt
Инка, за Стнимир Георгиев от Русе говоря. От Дисански се отказах, незнам защо.... Някакво чувство имах за тоя доктор, бил скулптор направи ми много добро впечетление, ама защо така не иска да ми вземе парите нямало да ми ходи по-малък нос... каза ми в сряда да отида пак, щял да ми показва снимки да хора, които наистина имали нужда от операция и съм щяла да се откажа... Тоя човек незнае с какъв инат си има работа :/
Имаш ли отзиви за този д-р??Не се хвърляй така на сляпо!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #597  
Стар 7th November 2008, 11:52
emanuela_vt emanuela_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Чувала съм хубави неща за него, да И е доста трудно да се уредиш при него винаги има опашка, пълно с народ, чудя се защо в нета нищо не пише за него... :/ ама си имам и предчувсвие, че ако се съгласи, ще ми напави нослето каквото си го искам
Отговори с цитат
  #598  
Стар 7th November 2008, 13:40
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Стискам палци да е така!!!!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #599  
Стар 8th November 2008, 14:14
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuela_vt
Инка, за Стнимир Георгиев от Русе говоря. От Дисански се отказах, незнам защо.... Някакво чувство имах за тоя доктор, бил скулптор направи ми много добро впечетление, ама защо така не иска да ми вземе парите нямало да ми ходи по-малък нос... каза ми в сряда да отида пак, щял да ми показва снимки да хора, които наистина имали нужда от операция и съм щяла да се откажа... Тоя човек незнае с какъв инат си има работа :/
Миличка, незнам този доктор как прави нолета специално, но за него има наистина много добри отзиви. той оперира майката на една моя приятелка и като проучваха все неговото има срещаха. от операцията са много доволни,но тя няма общо с пластичната хирургия.

наистина се замисли кое не ти харесва в нослето ти , дали е толкова трагично,че да си правиш операция и дали наистина както той ти е казал по-малък нос няма да ти отива. защото мненията на всички по повод естетиката са съвсем различни. ето вчера спорихме с мъжа ми докато гледаме биг брадър за носа на Иванина.. ако го разглеждаш само като нос не е най-перфектния, въпреки,че на мен и така ми харесва. а пък общо на лицето й много си и отива. според него обаче носът й бил голям и не му харевал общо като форма.....мен пък ми харесва много... и не бих могла да си я предтавя с малко чипо носле... и не бих казала,че би и отивало...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #600  
Стар 8th November 2008, 18:45
emanuela_vt emanuela_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от emanuela_vt
Инка, за Стнимир Георгиев от Русе говоря. От Дисански се отказах, незнам защо.... Някакво чувство имах за тоя доктор, бил скулптор направи ми много добро впечетление, ама защо така не иска да ми вземе парите нямало да ми ходи по-малък нос... каза ми в сряда да отида пак, щял да ми показва снимки да хора, които наистина имали нужда от операция и съм щяла да се откажа... Тоя човек незнае с какъв инат си има работа :/
Миличка, незнам този доктор как прави нолета специално, но за него има наистина много добри отзиви. той оперира майката на една моя приятелка и като проучваха все неговото има срещаха. от операцията са много доволни,но тя няма общо с пластичната хирургия.

наистина се замисли кое не ти харесва в нослето ти , дали е толкова трагично,че да си правиш операция и дали наистина както той ти е казал по-малък нос няма да ти отива. защото мненията на всички по повод естетиката са съвсем различни. ето вчера спорихме с мъжа ми докато гледаме биг брадър за носа на Иванина.. ако го разглеждаш само като нос не е най-перфектния, въпреки,че на мен и така ми харесва. а пък общо на лицето й много си и отива. според него обаче носът й бил голям и не му харевал общо като форма.....мен пък ми харесва много... и не бих могла да си я предтавя с малко чипо носле... и не бих казала,че би и отивало...

в Сряда трябва вече окончателно да реша, ама съм сигурна, че ако мъничко се промени никой няма да забелязва сигурно, ама пък аз повече ще се харесвам
В на Иванина носа наистина има нещо нередно, ама пък и аз мисля, че и ходи
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:29.