IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 8th November 2008, 19:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuela_vt
В на Иванина носа наистина има нещо нередно, ама пък и аз мисля, че и ходи
Не казаха ли, че си е правила ринопластика? Или греша? Иначе и аз мисля, че й отива.
Отговори с цитат
  #602  
Стар 8th November 2008, 19:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Носът на Иванина ми харесва, освен това и придава някакъв чар, в никакъв случай не е лош, много и отива някак си.
Де да можеше и моя да се е получил такъв, да си го харесам и да съм доволна, но ще видим, не остана.
Отговори с цитат
  #603  
Стар 8th November 2008, 20:25
emanuela_vt emanuela_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Не казаха ли, че си е правила ринопластика? Или греша? Иначе и аз мисля, че й отива.

Мисля, че няма ринопластика, има само цици.
Отговори с цитат
  #604  
Стар 10th November 2008, 09:59
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blueeye83
Padme,радвам се,че в крайна сметка си получила нослето,което си искала.Нямам думи направо какво са ти причинили преди това И да ти каже доктора да не се вглеждаш,направо както самата ти си писала по-рано си е "оставил ръцете".Че то по-добре да си с гърбица,отколкото някой да ти направи такъв нос и да ти каже дори,че нищо му няма.
Добре,че всичко вече е минало за теб и вече се радваш на хубав нос.
Благодаря ти, blueeye83. Наистина, важното е, че всичко вече е зад гърба ми. Е, има си кусури, обаче като се сетя какъв ми беше . . . гърбицата е хиляди пъти за предпочитане, както казваш!
Пожелавам ти успех и едно прекрасно носле!
Отговори с цитат
  #605  
Стар 11th November 2008, 11:24
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

И аз реших да кача малко снимчици, въпреки че все още не съм много за показване, но тъкмо да кажете какво мислите, дали според вас нослето ще се изравни както е в деня на операцията, че вече започвам да се отчайвам.
http://www.snimka.bg/my_albums.php
Потребител: kimberli
Парола: 8310
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
Отговори с цитат
  #606  
Стар 11th November 2008, 12:11
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kimberli
И аз реших да кача малко снимчици, въпреки че все още не съм много за показване, но тъкмо да кажете какво мислите, дали според вас нослето ще се изравни както е в деня на операцията, че вече започвам да се отчайвам.
http://www.snimka.bg/my_albums.php
Потребител: kimberli
Парола: 8310
мила,нослето е много кукленско,мъничко е,но защо ми се струва,че има лека гърбичка? Може и отток да е,аз лично не съм имала отток отгоре,а отстрани,който до такава степен ми изкривяваше носа,че гледката беше потресаваща!Сега всичко е наред(изключае другите проблеми).... Дано при теб да е просто отток,все пак минали са 3 седмици само!
Отговори с цитат
  #607  
Стар 11th November 2008, 12:27
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

kimberli и на мен ми изглежда като останала гърбичка, но все пак изчакай поне още 5-6 месеца, за да видиш дали ще се оправи.Интересно ми е как ти е нослето в анфас.Ако не е криво бих ти препоръчал да не го бараш повече.Дори и с лека гърбичка е красиво.И макар да е лек недостатък тая гърбичка придава мръснишко излъчване, което за много, да не кажа повечето мъже е мана небесна!
Ти си много красиво момиче и ако решиш да повториш пластиката, в случай че е успешна ще си просто красива, но ще загубиш перверзното излъчване.
Но най-важното е ти как се чувстваш и дали това нещо те притеснява и е повод за ниско самочувствие.
Прецени си самичка, но за мен тая малка гърбичка не е недостатък а предимство.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #608  
Стар 11th November 2008, 12:33
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

Ами да има, и мен това ме притеснява. Доктора ми обясни, че това е нормална реакция на периоста, който се удебелява, защото се стреми да произведе кост на мястото на счупване и там се насъбират множество клетки. Всичко това щяло да се разсее след около 2 месеца и носът ми да се изравни, както е на снимката в операционната. Наистина ми се иска да вярвам, че това ще се случи, но трябва да имам малко търпение.
white_snake, на теб след колко време ти спадна оттока, за който говориш?
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
Отговори с цитат
  #609  
Стар 11th November 2008, 12:40
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

ооо,доста време мина,докато спадне отока...поне 5-6 месеца.А от 6-тия месец досега( 1 год) също се променяше,но по-малко....сега ми се струва,че си е заел окончателната форма.Но при мен отока и кривината беше доста ясно изразен...ако намеря снимки ще ти пратя.
Отговори с цитат
  #610  
Стар 11th November 2008, 12:42
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

Благодаря ти Reason, много си мил. В анфас нослето е абсолютно право и наистина засега мисля да изчакам, пък да видим по-нататък какво ще се получи.
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:04.