IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th December 2008, 14:41
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране Всичко за Следколедното стягане

Мисля, че доста хора ще имат нужда от Следколедно стягане.
Ако можете, бихте ли ни помогнали?
Аз лично имам доста повърхностни познания относно основните правила и способи, които трябва да се спазват при тренировките вкъщи. Всяка информация ще е от полза. Да започнем с това- нали тренировката вкъщи трябва да се прави сутрин, когато искаме да отслабнем. Каква трябва да е честотата, за да свалим килограми? И може би най-важното- какви упражнения е подходящо да се правят? Колкото по-конкретни сте, толкова по-добре
Колко време след това да ям?
Със сигурност има още много въпроси, които ще ми са от полза да знам, но сега не се сещам. Ако има нещо, до което сте стигнали от личен опит като ценна инфо, моля споделетееее
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th December 2008, 18:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Аз лично няма да пиша в тая тема (освен този пост), щото самото заглавие "следколедно стягане" ми звучи обидно за всичко, което съм писал преди това и което го говорят и правят другите като мен. 1 година ти си обяснявал на някой как да яде, следял си развитието му, тренировките му, идва коледа и той се освинва - без извинение. Нищо не пречи да се яде всичко по коледа и да не се качат килограми, просто хората се самозабравят. Ако преди това си била стегната, спазвай си същите правила, няма следколедни упражнения и не виждам смисъла да се повтаря целия раздел в тази тема, нещата са написани по 50 пъти в поне 20 различни теми.
В крайна сметка тея твоите въпроси ми изглеждат по-скоро подигравателни, както и цялата тема.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th December 2008, 19:02
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Значи не мисля, че който и да е, различен от мен, няма право да ми държи сметка колко съм яла, колко съм напълняла и какво ще правя да сваля тези килограми, ако съм решила да ги свалям. Винаги съм се опитвала да помогна, ако видя, че някой иска мнение в някоя тема. Надявах се и тук да ми се помогне да се ориентирам в тази напълно нова за мен сфера.
Твоето изказване няма да сложи край на тази тема, защото мисля, че ще е полезна на много хора.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th December 2008, 19:09
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Дано да прочетеш поста ми сред навалицата, сигурно след като го пусна, другите 25 активни участници в темата ще постнат веднага и той ще се загуби, ух дано не стане така
С интерес чакам следващото мнение по този изключително уникален и важен въпрос, защото следколедните килограми са доста по-различни от предколедните.
Р.Р. Пиша, за да не ти стане скучно
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd January 2009, 18:25
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

И аз подозирам, че от понеделник темата ще се оживи

Ivanin, твоите коментари за храненето и спорта са много смислени, обосновани и разумни, но пропускаш едно - при жените храненето е въпрос на състояние на емоционалността. Прекаляването по празниците, както и по време на бременност, както и през почивните дни - всичко това са поводи, които една жена си намира, за да опита от забраненото.

Гарантирам, че сега ще следва активно следколедно стягане и гладуване, колкото и да е неправилно и неефективно от здравословна и естетическа гледна точка


Какво лошо има да си обсъждаме упражнения, да си водим дневник на физическата активност

Аз лично не съм прекалила с нищо по празниците ( ето и това признание е плод на анорексичното в мисленето ми ), но си признавам, че то е само защото съм изключила напълно и сладкишите, и пърженото, и тестените изделия, и то от години.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd January 2009, 20:38
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Ето малко идейки: http://spidersport.com/home-workout.php
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th January 2009, 12:11
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте!
goldish[i], благодаря за темата и полезните идейки...
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
...малко упражнения...
__________________
Ако ще правиш нещо нередно, поне му се наслаждавай!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th January 2009, 12:20
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Правилната директория е - http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

1-во не са "малко" упражнения 2-ро доста от филмите или ги няма, или са къси трейлъри, но има и интересни качвани неща.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th January 2009, 13:53
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Благодаря,Ivanin,нещо съм сгафила май... има много упражнения наистина...мисля, че въпреки липсващите филми, при желание все ще открием нещо полезно...Успех на стягащите се следколедно!
__________________
Ако ще правиш нещо нередно, поне му се наслаждавай!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th January 2009, 18:55
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Искам да се оплача
След като само един ден изпълних упражненията ( и то не всички) от моя линк и имах ужасна мускулна треска. Сега изчаквам да мине малко, за да почна пак с уражненичта. Я дайте някакви съвети как да процедирам за напред. Нали ще свикна с времето и няма да е винаги така.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВсичкозаСледколеднотостягане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.