IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 4th October 2009, 13:59
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

извинявай, че реших да те посъветвам, не беше особено добра идея... надявам се всичко с новите ти устни да е ок. успех!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 4th October 2009, 16:01
Аватара на radoslava1986
radoslava1986 radoslava1986 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Е не се извинявай,нали този форум е всеки да сподели през какво е минал .Аз разказвам в подробности какво ми казва док Харесвам си устните,но може би съм и доста суетна!Бих желала мъничко горната да е по-голяма.Между другото забравих да споделя ,че следващия път когато ходя на преглед при док -ако ефекта не е налице ще ми сложи още малко от продукта напълно безплатно!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 18th October 2009, 21:58
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Момичетата много добре ти казват. Имаш ли топчета, значи направилно е инжектиран филъра. Реалния обем, който се постига от филъра е на 3-тия ден, когато спадне отока и набъбването от евентуалната проводна енистезия, която са ти поставили.
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 18th October 2009, 22:07
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Excel
И аз пробвах хиалуроновата киселина . Само че под очите . Е и след 1 година , след измиване на очите - подпухвам ! Докога ?
Момент... Хиалуронова киселина за корекция на торбичките под очите ли са ти слагали? Аз питах тука и ми отговориха, че не може. Питах и Енчев и той каза същото. Само със скалпел се коригира, защото се дължи на излишна кожа. (това ми писа той)
Отговори с цитат
  #75  
Стар 18th October 2009, 22:09
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Понякога докторите не правят това, от което пациента има нужда .
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 25th October 2009, 15:35
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

За какъв период от време се разгражда този филър "теосиал кис"?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 25th October 2009, 19:09
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

При първото поставяне между 6-8 месеца
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 18th November 2009, 14:59
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Здравейте на всички ! Извинявам се че не съм отговаряла но не съм влизала във форума мн време.При мен още си стои филъра.разбира се не е като в самото начало но много си ги харесвам като знам че преди нямах горна устна въобще.ако някои иска снимка пишете ми в скайп или на меила.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 2nd February 2010, 21:22
black-cashmere black-cashmere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте , момичета! Тъй като мисля да си слагам филър в устните , темата много ме интересува , а отзивите точно за този ми направиха впечатление Може ли малко повече информация , и координати на д-р Аргиров
Отговори с цитат
  #80  
Стар 3rd February 2010, 10:08
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Филъра е страхотен.Доволна съм много.Аз за първи път си го слагам и бях чела тук момичетата, че след първото поставяне се оплакват, че много бързо се разгражда и няма помен от него след няколко дни.Е, при мен не е така Незнам дали е от филъра, но по принцип аз съм с бърз метаболизъм и би трябвало да се разгради много бързо.....Явно филъра е много добър, както и поставянето от професионалист си има значение Elinor дано се включи скоро да даде координатите точно на д-р Аргиров, че аз не бях при него.Мисля, че Аргиров беше в една клиника на Витошка,ама не помня името... Но за филъра не се колебай хич.Ще останеш много доволна, наистина!! Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TeosyalKissСложихсиминденМногосъмдоволна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:08.