IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th April 2008, 16:22
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране ако може малко помощ за моя клюн :)

здравейте! случайно попаднах на този форум и вече почти цял ден чета мненията на потребителите на тема ринопластика. Много се радвам, че има такова място, където може да се научат доста подробности за този тип интервенция, защото определено има много хора като мен с хиляди въпроси. Та по-конкретно да ви разкажа за моя проблем - клюна над устата ми хаха от доста време обмислям да си направя операция, но за сега не се бях интересувала сериозно. Сега обаче реших есента живот и здраве да легна под ножа.(казвам есента, защото доколкото разбрах не е хубаво да се прави когато времето е топло... И аз не знам вярно ли е това и защо ) Още не съм била на консултация и не знам в моя случай какво точно трябва да се направи, но като чета тук май трябва да ида поне при няколко доктора, за да избера "моя човек". За сега съм се спряла на д-р Николай Георгиев поради простата причина че там съм с връзки, но пък ако някой друг ми вдъхне доверие веднага ще си променя мнението... Това което искам е да ми се махне гърбицата на носа и съвсем малко да се скъси ама не искам да се повдига и да стана чипоноска иначе нямам нужда от оправяне на прегради и др. такива неща, които ми се струват по-сериозни, но все пак ми казаха че трябвало да се чупи наистина ли е така и това не боли ли много качвам малко снимки за да видите за какво става точно въпрос и ако може някой да ми каже тези неща които искам как точно стават на практика и колко горе долу струват ще сам много благодарна...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236427
паролата е 1120
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th April 2008, 17:16
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

стига бе мила чак пак клюн глупости аз съм с ринопластика обаче при доцент Дjамбазов и сам мн доволна за николай георгиев има добри мнения така че стискам палци
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th April 2008, 17:29
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Здравей и добре дошла, ...аз съвсем скоро си направих операция.

Очевидно изззобщо не съм хирург и нищо не разбирам, но...
Като гледам снимките ти (които между другото не дават достатъчно добра информация за носа ти, понеже е сниман в едни такива полежения... ни профил, ни анфас.... което е най-добрe за самочувствието на нослето по принцип, де ... но все пак), определено ще се чупи. Според мен трябва да се махне гърбицата, да се скъси малко и да се повдигне върха (много, много мъничко... защото, ако е много, няма да ти отива...хм, по-добре всъщност да не го повдигат, отколкото да го повдигнат прекалено). Мисля, че е точно толкова широк, колкото трябва, така че поне няма да го стесняват...
Но все пак вярвай единствено на думите на хирурзите!
Аа, и за преградката - доста хора имат изкривена преграда, без изобщо да подозират, и го разбират от хирурга на консултацията
За боленето - ти ще си под обща анестезия и най-много да сънуваш зелени полянки като мен. Ще те приспят, ще ти разбият муцунката и ще те събудят Шегувам се. Не, не се шегувам, баш така е
Няма да те боли, но след операцията ще ти е малко тежко... Обаче се търпи. Особено като мислиш за добрата кауза (макар че аз лично не успявах да мисля точно за това тогава... за каквото и да било всъщност )...

Успех...
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th April 2008, 17:48
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

благодаря за отговорите
chervenata ами аз така си му викам, не че съм се вманиачила, наясно съм, че има и много по-тежки случаи от моя, ама някакси като се погледна в огледалото той ми е най-големият трън в очите
didka_ аз общо взето искам точно това което си описала да направя с носа си и именно не искам да се повдига, че не съм много сигурна дали ще ми хареса резултата... Една приятелка си оперира носа и с това повдигане честно казано малко ми прилича на прасешки няма да кажа кой е хирурга, че да не обидя някой негов привърженик, но честно казано предишния и нос си беше много по-хубав та аз общо взето покрай нея се разубедих да си правя и аз операция, но сега като гледах снимки тук, виждам че има много нослета които са направо перфектно направени...
За това с преградата направо ме стресира, надявам се да не се окаже, че е изкривена, защото това ми беше като успокоение, че при мен няма да е супер тежка операция айде с чупенето някакси ще се примиря... ама всъщност защо е това чупене, заради гърбицата ли? тя не се ли пили или изрязва не знам как се казва правилно ...
А относно снимките наистина не се вижда толкова добре, но нямам такива които са специално направени заради носа, тези просто ги изрових из компа понеже по случайност най-добре се вижда
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th April 2008, 18:41
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Е, то прасешкият вид зависи от хирурга Всъщност дори тъкмо този вид се носи като "запазена марка" на някои

При мен например има повдигане на върха (носът ми беше долу-горе под такъв ъгъл с устата като твоя, но не ми е скъсяван) и изобщо не съм като прасенце.

Струва различно. При мен беше безплатно, защото беше по други причини. Но варира от 1200 лв. (толкова дадоха моите съквартирантки в клиниката) до около хммм... май 2500-3000 лв. в частните клиники...

А за топлото... да, не е много желателно да се прави през летния сезон, защото топлото разширява тъканите, включително и кръвоносните съдове (всички вещества по начало) и това понякога може да създаде проблеми, евентуални инфекции, малко по-твърдоглави отоци и подобни, а най-малкото повече дискомфорт. Но хора са се оперирали, когато е било топло, и със сигурност не е невъзможно или по изключение, никак даже То всъщност май и сега не е мраз и скреж, а аз съм си супер
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th April 2008, 20:32
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

физи, първо да отележа, че си много хубаво момиче и след корекцийката на нослето ще си още по-красива Имаш ли идея каква форма искаш за носа си? Прав, чип?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th April 2008, 21:10
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от abi
физи, първо да отележа, че си много хубаво момиче и след корекцийката на нослето ще си още по-красива Имаш ли идея каква форма искаш за носа си? Прав, чип?
Подкрепям.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th April 2008, 21:52
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

abi, natalia1, благодаря ви да имам, даже знам точно какъв искам да ми е което може би от една страна е хубаво ама от друга не, защото представете си не стане точно това което искам... Но щом съм се навила ще го направя пък дано всичко е ок Искам да ми се махне гърбицата и съвсем леко да се скъси, казвам да се скъси не да се повдигне, определено искам прав нос, а не чип
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th April 2008, 21:54
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

здрасти fizi и аз подкрепям abi!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th April 2008, 23:08
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Имаш супер нос с достатъчно материал за обработка, така че да излезе нещо сполучливо.Повечето хирурзи, които оперират носове искат точно това.Един натурален нос с достатъчно материал за моделиране.И да се изхвърли, пак да остане.Стискам ти палци да избереш " ТВОЯ" хирург.Малко пусни в действие и интуицията.Преди това изчети форума, после срещи с хирурзи.Сега се сетих, че ти вече си го избрала май.Мисля, че като за първична ринпластика един пластичен хирург по-би се справил, отколкото с повторна ринопластика, което си остава в приоритет на УНГ специалистите.Желая ти УСПЕХ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: акоможемалкопомощзамояклюн
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:13.