IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th February 2009, 16:07
GLO GLO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Бургас
Мнения: 10
По подразбиране

Прочетох опаковката ,но както написах исках само да пробвам,
най-вече за нежелани реакции.Все пак всеки организъм е различен.
Пих ги преди 2мес. и за сега 2кг. не са се завърнали .Знам ,че са малко,но това си беше опит и съм доволна от резултата.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th March 2009, 09:13
nataji nataji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 7
По подразбиране

здравейте,някой може ли да каже колко струва този фемимодел?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th March 2009, 10:51
GLO GLO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Бургас
Мнения: 10
По подразбиране

Струва около 16лв.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th March 2009, 21:17
maci_iva maci_iva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Ехооооооооо, осъзнайте се...... Къде има такива вълшебни хапчета, които ги пиеш 10 или 15 дни и без диета, спорт и ограничения и хоп 5 кг. по - малко. И аз бях така, маниачка съм на хранителни добавки и пробвам всичко, но тази простотия ФЕМИМОДЕЛ надмина всякакви граници на измишльотина. Пих ги 6 месеца , за да сваля само 2-3 кг., но резултата беше потресаващ - абсолютно нищо и като ги спрях качих 2 кг. Е, това му викам продукт за ослабване.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th March 2009, 15:07
GLO GLO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Бургас
Мнения: 10
По подразбиране

Според мен зависи от самия организъм,всеки е различен.Затова някои са доволни,а други не.Естественно зависи много и от начина на живот
(хранене и движение).
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th March 2009, 14:07
sisonka sisonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Аз също го пих този прехвален Фемимодел. Никакъв резултат. Аз се ограничавах и от към храна и пак нищо, а става въпрос само за 2-3 кг.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th March 2009, 17:06
maci_iva maci_iva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Аз Ви казвам, че е голяма глупост.......не се надявайте от него да стане нещо
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th March 2010, 20:05
indiankata19 indiankata19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2
По подразбиране Re: Фемимодел

Цитирай:
Първоначално написано от alisa_13
Здравейте на всички,които искат да отслабнат!
От два дни започнах да пия"Фемимодел".Чух много добри отзиви за него!Вие,мили дами,какво ще кажете:пробвали ли сте го,каккъв е ефекта?

ami az sam go pila s dieta i bez! nqma efekt! edinstvenoto koeto uspqva da napravi toq femimodel e da mi spre menstruaciqta!
pojelavam ti uspeh vse pak vseki organizam e razli4en!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th May 2010, 12:55
ems0707 ems0707 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Иска ми се да продължа с темата"Фемимодел".От личен опит знам,че върши много добра работа.Преди 2 години ми се наложи да отслабна.Бях стигнала до 67кг/на някой може да не му се видят много,но за мен- са/.Предварително искам да споделя,че само с пиене на хапчета-не става!Трябва и мъничко добра воля да се ограничиш в някои неща.Най-добре това да са сладките и хляба.Именно тук на мен ми помогна Фемимодела.Аз по принцип съм като наркоман за сладко,ям го в промишленни количества.Но интересното е,че докато го пиех не изпитвах глад за сладко..За първият месец свалих точно 7кг.През останалите два месеца свалях по-плавно и така след 3 мес.тежах 55кг.Продукта има и някакъв остатъчен ефект,защото продължих да отслабвам до 52кг.без да го пия.Всичко това се случи за периода от средата на Март до началото на Юли.А през Август вече бях грозно слаба/вече не се харесвах,защото от гърдите ми нищо не беше останало/.Другият положителен ефект,който забелязах беше,че изчезна ужасната мигрена,която имам още от ученичка.Две години по-късно все още не съм възстановила старите си килограми.Сега се движа около идеалното за мен тегло-56-58 кг.Мои приятелки също са го пробвали и има доволни и недоволни от резултата.При всеки е различно,според мен става въпрос не само до вид организъм,а и до мотивация.Не става да ядеш каквото ти падне и да пиеш някакви продукти за отслабване.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th May 2010, 17:14
kifli4ka kifli4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Намалява ли апетита, поне ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фемимодел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:04.