IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th July 2006, 10:01
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране това беше за тук

Писах на няколко специалиста и мненията им са доста противоречиви... Всичко е относително е отговорът на единия, а другия категорично отхвърля идеята за прилагането на метода за увеличаване на бюста, защото нямало ефект. Замисляйки се, че всъщност наистина се получават две процедури. Остават белези и т.н. Независимо от цената, май имплантантите си остават най- сигурния метод... засега.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st July 2006, 12:18
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ЛИПОФИЛИНГ

Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st July 2006, 12:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

И аз да изразя мнениеце! Аз съм чела доста по въпроса не че имам опит.
Значи за бюст категорично не.Прилага се за бюст но в случаи при оперативна намеса на рак на гърдата при което по възможност се комбинират двете операции.Онко и липофилинга, за да се избегне двойния стрес от двете операции.Но след това все пак пак се поставя протеза за да е естетически издържано и именно за да не се получат неравности и асиметрия.Този метод е специалитет на доц. Тепавичарова.Тя е най-добрата в областта на бюста.Това го знам от доста отдавна-преди години.по повод един случай с една позната.Тогава още не се говореше открито за пл. и естет. хируггия.След това търсих за нея материали из нета но...нямаше.Скоро попаднах на интервюта 2 бр. в ЕVA за нея /жени с рак/ Тя е спец. във Франция и работи там.В БГ не е много често, но за това пък е МНОООГО добра в работата си спец. за бюстове! Аз ако реша да си правя баш при нея ще отида!
Това е мое лично мнение. Не искам да го натрапвам на никой.Просто споделих!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st July 2006, 13:42
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Много си права При оперираните от рак на гърдата кожата е много изтънена, от операцията и от лъчетерапията, липофилингът подобрява нейното качество, така протезата ляга по-естествено.
А реконструкция на гърда с прав коремен мускул в БГ май прави само Тепавичарова
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st July 2006, 16:15
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране


Тъй де! Аз доста време я проучвах!!! Тепавичарова.Две години!И съм доволна от инфото което събрах!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st July 2006, 19:37
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Имам семеен приятел който е пластичен хирург и естествено го скъсвам от въпроси. Това за липофилинга (сега разбирам, че така се казва) беше един от първите въпроси, но той ми каза, че са го правили преди много години и ефекта бил краткотраен.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd July 2006, 15:28
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Н.Георгиев ми предложи този метод за увеличаване не гърдите.Бях при него на консултация за лице -останах доволна. И тъй като се загледах в подплънките и казах,че ме е стах от тях ми го предложи.На следващата консултация ще разпитам по-подробно
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd July 2006, 15:37
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Много стронно.....да ти предложи липофилинг за увеличаване на бюста.....наистина странно.Ти чете ли по темата въобще за липофилинга? Ако този метод работеше добре за увеличаване на бюст- то тогава силикона отдавна да е изхвърлен от употреба.
Консултирай се и с други доктори.Но моето мнение а и не само мое е че за увел. на бюст се слагат импланти.Липофилинга е по-скоро за лице.виж по-нагоре съм писала кога се прилага липофил. при гърди и след него пак се слага имплант..... 8)
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd July 2006, 16:37
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

прочетох разбира се. Пропуснах да викажа, че няма по-вече да бременея, раждам и кърмя. Така,че не очаквам големи промени в тегло и състояние. Във всички случаи, ако се реша на този метод,задължително ще се консултирам и с др.лекари.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd July 2006, 18:59
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Данита , ти имаш ли необходимата маса или сега ще започваш да я трупаш ? С колко кг ще трябва да си увеличиш теглото и после смяташ ли пак да го върнеш в нормални граници за теб ? Как ще ти се отрази това на организма и кожата ти ? Ще имаш ли белези в "донорната " област ? И каква гаранция ти дават за добър външен вид на бюстта ?
Когато е стартирала пластичната хирургия в Б-я бричовете не се са изсмуквали както сега , а са се изрязвали . Тогава увеличаването на бюстта се е правило по този начин , който ти предлагат . Защо по-опитните хирурзи и с доста по-дълъг стаж не го практикуват ,след като са го правили , а използват имплантанти . Май опираме до различни нива на развитие на хирургията . А Н.Георгиев колко такива операции е правил точно на бюст , защото знаем ,че на малки области се практикува , но на бюст - ?
Посъветвай се с хирурзи с различен стаж .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:55.