IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd July 2006, 19:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ще ме прощавате за невежеството,ама едно питане.Ако увеличаването на бюста е с масна тъкан,това всъщност означава,че в този бюст няма нищо неестествено,т.е. можем да го наречем напълно естествено голям бюст В такъв случай,не е ли по-вероятно този естествен бюст да се отпусне по-лесно и да увисне по-бързо от силиконовия?Извинявам се,ако въпроса ви се стори тъп,ама някак си по моята странна логика така излиза
Задавала ли е някоя от вас подобен въпрос на хирург(от тези,които са се интересували за този метод) и какво ви отговориха?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th July 2006, 09:29
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Имам семеен приятел който е пластичен хирург и естествено го скъсвам от въпроси. Това за липофилинга (сега разбирам, че така се казва) беше един от първите въпроси, но той ми каза, че са го правили преди много години и ефекта бил краткотраен.
Милена, ако не ти е проблем, би ли запитала тоза ваш приятел, дали поне остават белези при манипулацията и колко мастна тъкан трябва да се извлече (колко килограма над нормата трябва да се напълнее), за да има ефект самата процедура за увеличаване на бюста.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 1st October 2007, 16:05
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Ето я темата, хаха, забавно.
Сега виждам, че Ди е била напълно права, но кой да обърне внимание по онова време. Благодаря, Ди, както винаги си проявила коректност и компетентност.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 1st October 2007, 16:07
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th October 2007, 11:19
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Е, момичета, аз съм с липофилинг в бюста. Прави ми го като екстра д-р Н.Георгиев след липосукция. Доволна съм. Е, не са като силиконовите бомби, но в сравнение с това, което бяха, направо са си супер. Поне така казва мъжът ми. Всичко, което изсмука като мазнини/ около 3 литра/ ми го вкара в бюста. Това беше през март 2006. Сега остана окло 25 % мисля, но всичиките ми приятелки ме харесват. Е, да, не са наперени и не стърчат нагоре. Стоят естествени. Правих мамография, защото се образуваха бучици колкото лешници. Няма страшно. Казаха, че са като липомни образувания. Бучиците не се виждат, само аз случайно ги опипах. Добре съм, нямам никакви белези. Смених сутиена с един номер нагоре. От 75А станах сега на 75В. Пак е нещо.
Ако има нещо питайте.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28th February 2008, 15:04
molif molif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Мери, как си, какво стана с бучките в гърдите ти и колко от мазнината се е абсорбирала? Мислиш ли да повтаряш процедурата?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st March 2008, 19:28
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Да ти кажа честно, мислех да го повторя, говорих с доктора, но той ми отказа. Вече не практикувал този метод, заради образуването на бучки в гърдите.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th May 2009, 12:49
la Cenicienta la Cenicienta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 10
По подразбиране

a колко от материала е останал в гърдите ти.би ли ми описала самата операция-кое ти се е отразилозле или добре ,кое не би направила,или би повторила,ако се върнеш назад....извинявам се за многото въпроси ,но обмислям точно такава операция в края на август-липосукция+липофилинг на гърдите,та много ме интересува.ще съм ти много благодарна ,ако ми обясниш подробно-най-вече дали си струва.благодаря ти предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:58.