IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th July 2013, 20:00
Elfhelm Elfhelm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
Exclamation Искам да кача килограми! (момиче съм)

Здравейте! Аз съм момиче на 22 години, висока съм 157 и тежа 39 килограма, всички ми казват, че това е много малко и трябва да напълнея. Винаги съм си била толкова слаба, не съм болна от нещо. Трябва ми съвет с какво да се храня, за да кача килограми, но не искам да са мазнини, а по-скоро мускулна маса.
От две седмици тренирам вкъщи всеки ден с гирички за ръцете и упражнения за крака, корем, лицеви опори, с идеята да си развия мускулите, защото са доста слаби. Разбира се, започнах и да приемам повече храна, като наблягам на белтъчините и въглехидратите. Забелязах, че ръцете ми вече не са чак толкова слаби, но все още няма кой знае какви резултати.

Моля по-запознатите да дадат мнение и да кажат ако продължавам с тренировките и повече храна дали ще мога да напълнея и какво да ям за по-добри резултати?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th July 2013, 21:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Може ли да ми напишеш един примерен хранителен режим за деня и също и количествата на храната, утре ще ти напиша някои неща, аз съм обещал и на Шоки да и пиша за тренировките и утре ще опитам да го направя, че се излагам вече, а не съм забравил.

Внимавайте момичета, внимавайте с тези килограми, че постоянно виждам доста притеснителни случаи, които с единия крак са в анорексията и трябва да разберете, че прекалено кльощаво женско тяло не е хубаво и въобще повечето манекенки, които ги гледам хич не ми харесат, то какво красиво да има в тяло - кожа и кости, но като ви влезне мухата в главата и няма кой да ви спре

Искам да ми отговориш ама най наистина честно, харесваш ли се в сегашното си тяло, бъди откровена моля те !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th July 2013, 22:01
Elfhelm Elfhelm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Не, честно казано не се харесвам. Искам да напълнея поне малко, защото и момчетата не ми обръщат никакво внимание, пък и за самата мен едва ли е здравословно да съм с такова тегло. Относно хранителния режим - утре ще пресметна какво и по колко ям и ще напиша.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th July 2013, 11:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

157 и нямаш 40кг????ОМГ,ужасссссссссс.Тов а е болест направо.За да качин мускулна маса е много трудно,трябва да превърнеш това в свой начин на живот-БОДИБИЛДИНГ.Тежести,разноо бразни упражнения,протеини,много месо,въглехидрати,плодове, еленчуци и многоооо вода.Не бива да пушиш,нито да пиеш.Тотална промяна се изисква и много отдаденост.Силна воля,защото Пътят е много труден,но си заслужава
Аз съм 158 и тежа 55 кг близо,но не съм дебела,а напротив.Здраво тяло за цял живот е моето мото.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd July 2013, 10:27
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Предполагам всички ще ти кажат да ядеш повече, но това не става за 1 ден. На теб тялото ти не е свикнало да приема много храна и стомаха ти е доста свит затова си вземи 1 гейнър, който доставя много калории в течно състояние и едновременно с това се опитай постепенно да увеличиш твърдата храна и след като свършиш гейнъра може да караш само на храна, докато достигнеш някакво здравословно тегло.
Много добър гейнър е този - http://www.silabg.com/bg/13525-MEX-S...x-15-Lbs-.html Ще ти стигне за 1-2 месеца според зависи колко го пиеш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd July 2013, 17:02
Elfhelm Elfhelm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря ви за мненията! Тези гейнъри са ми доста скъпички. Започнах да приемам повече млечни продукти, яйца, месо, плодове и заленчуци. Като постигна някакви резултати, ще пиша пак.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th July 2013, 13:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За млечните продукти:


http://www.youtube.com/watch?v=8-uMsEgEkBQ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th August 2013, 17:14
hakama hakama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
Изпратете съобщение чрез ICQ до hakama
По подразбиране

Доста обоснован материал за млякото и производните му:
http://www.spiralata.net/kratce/inde...e/856-mlyakoto
За месото - само картина:
http://www.filmsforaction.org/watch/...ou_speechless/

Ще я погледна лекцията
__________________
"В мен съществува някой, с който се боря, за да израстна"
--- А. дьо Сент-Екзюпери
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th August 2013, 13:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Много ме дразнят точно така написани книги или интервюта. Извинявам се, ама са написани като за Идиоти! Е, ние пък не сме такива!
Иначе и аз съм чувала и чела, че не е добре да се консумират млечни продукти и съм си решила за себе си да го спазвам доколкото мога, но ... всеки човек си решава сам.
А за казеина ... не съм съгласна. Също има и абзаци, които по 3 пъти ги четях ... те не са смислени ... противоречат си, объркват те ... много мразя като ми говорят много, пък нищо не казват.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th August 2013, 09:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз съм ограничила млечните продукти,супер вредни са.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдакачакилограмимомичесъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:40.