IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 29th June 2011, 18:52
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

и на мен много ми харесва,супер си,честито
Отговори с цитат
  #142  
Стар 29th June 2011, 21:55
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Ехее значи и аз имам извивчица на джамбазов,карай че не ми е от него ринопластиката.Емка нолсето ти е като по добра версия на моя в профил.поне от тази снимка която си качила с такова вппечетление оставам.Но наблягам много по добра!Аз освен че се чувствам като пинокио имам и едни такива голеееееемиииии ноздри.Някак дълги седят,много кофти .Твоите какви са мънички,много готини.Признавам си позавидях.ще ми е много интересно да качиш снимка в фас,това е завоалирано просене честно казано незнам дали има доктор който да намали ноздрите?Несъм виждала каточели .Да се стеснят ок ама като цяло по малки?Вие какво мислите.

Хммм този пост го пиша з автори път предния май ми го делнаха да не съм за тая тема ли точно?
както и да е сега качвам примитивен колаж с снимкилсамо не ми се смейте на майсторството...

http://babybooo.snimka.bg/architecture/nos.603479
парола:baby
Отговори с цитат
  #143  
Стар 29th June 2011, 22:02
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И на двете са ви много хубави нослетата, пък ако не ги харесвате сте егати и претенциите
babyboo, кой е твоят доктор?
Отговори с цитат
  #144  
Стар 29th June 2011, 22:03
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
Ехее значи и аз имам извивчица на джамбазов,карай че не ми е от него ринопластиката.Емка нолсето ти е като по добра версия на моя в профил.поне от тази снимка която си качила с такова вппечетление оставам.Но наблягам много по добра!Аз освен че се чувствам като пинокио имам и едни такива голеееееемиииии ноздри.Някак дълги седят,много кофти .Твоите какви са мънички,много готини.Признавам си позавидях.ще ми е много интересно да качиш снимка в фас,това е завоалирано просене честно казано незнам дали има доктор който да намали ноздрите?Несъм виждала каточели .Да се стеснят ок ама като цяло по малки?Вие какво мислите.

Хммм този пост го пиша з автори път предния май ми го делнаха да не съм за тая тема ли точно?
както и да е сега качвам примитивен колаж с снимкилсамо не ми се смейте на майсторството...

http://babybooo.snimka.bg/architecture/nos.603479
парола:baby
Искам такъв нос!Кой те оперира?Перфектен е!С извивката е в пълен синхрон с устните ти.....Много ми харесва!!!Много!))
Отговори с цитат
  #145  
Стар 29th June 2011, 22:15
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Много сте мили момичета,ама с тия ноздри дето побират по 2 пръста едната хич не се чувствам добре.
Иначе Николай Георгоев го прави но по върха нищо не е пипал,а се бяхме разбралирно както и да е.Другото кофти е че ми се изкриви носната преграда и от едната страна въздух почети не преминава ,а отдолу,самат преграда стана леко висяща (едва ли ме разбирате) ама носа стана по увиснал над устната точно по средата а преди не беше така.
Та в заключение операция 2 предстои
Отговори с цитат
  #146  
Стар 29th June 2011, 22:17
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
Много сте мили момичета,ама с тия ноздри дето побират по 2 пръста едната хич не се чувствам добре.
Иначе Николай Георгоев го прави но по върха нищо не е пипал,а се бяхме разбралирно както и да е.Другото кофти е че ми се изкриви носната преграда и от едната страна въздух почети не преминава ,а отдолу,самат преграда стана леко висяща (едва ли ме разбирате) ама носа стана по увиснал над устната точно по средата а преди не беше така.
Та в заключение операция 2 предстои
Аз съм с крива носна преграда и знам за какво говориш!Уха!При този скъпар ли бе?!Любопитството ме изяжда колко ти е взел.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 29th June 2011, 22:24
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Ами майка ми тогава не жали средства искаше само да съм щаслива и здрава но уви..Сега ще си погледна жълтото листче за цената и щети драсна на лични.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 30th June 2011, 07:48
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
Ехее значи и аз имам извивчица на джамбазов,карай че не ми е от него ринопластиката.Емка нолсето ти е като по добра версия на моя в профил.поне от тази снимка която си качила с такова вппечетление оставам.Но наблягам много по добра!Аз освен че се чувствам като пинокио имам и едни такива голеееееемиииии ноздри.Някак дълги седят,много кофти .Твоите какви са мънички,много готини.Признавам си позавидях.ще ми е много интересно да качиш снимка в фас,това е завоалирано просене честно казано незнам дали има доктор който да намали ноздрите?Несъм виждала каточели .Да се стеснят ок ама като цяло по малки?Вие какво мислите.

Хммм този пост го пиша з автори път предния май ми го делнаха да не съм за тая тема ли точно?
както и да е сега качвам примитивен колаж с снимкилсамо не ми се смейте на майсторството...

http://babybooo.snimka.bg/architecture/nos.603479
парола:baby
baby как може да не си харесваш носа аз исках нещо подобно като твоя.
много ми харесва,много ти е хубаво нослето.
моите ноздри са същата работа мнооого големи и аз искам да попитам по-опитните съфорумци може ли да се намалят ноздрите.
и моя нос за разлика от твоя е супер широк в анфас, аз също смятам да си правя второ рино, но трябва малко да изчакам,че при мен са минали само 4 месеца.
baby колко време е минало от твоята ринопластика при Георгиев?
Отговори с цитат
  #149  
Стар 30th June 2011, 08:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Изумявам се как има още хора,които лягат под ножа на пластичен хирург за ринопластика.....Никога няма да си простя невежеството,че аз направих същата грешка през 2007.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #150  
Стар 30th June 2011, 10:21
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Изумявам се как има още хора,които лягат под ножа на пластичен хирург за ринопластика.....Никога няма да си простя невежеството,че аз направих същата грешка през 2007.
О,MIK повярвай зависи от случая ако имаш изключително грозен нос, който ти е комплекс цял живот просто няма друг начин.
Друг е въпроса,че след операцията може да стане по-грозен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:11.