IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 11th August 2011, 14:46
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Намесвам се най-вече, за да предпазя от големи разочарования момичетата, на които им предстои ринопластика.

Наистина може да се каже, че на Баронеска резултатът е най-впечатляващ от всички ринопластики, които изобщо някога съм виждала. Но! искам да подчертая, че тя е имала изключително благодатен нос за правене. Какво ще рече това - тесен нос, с нежни хрущяли. Наистина перфектно свършена работа, премахната е гърбичката, връхчето е леко повдигнато и носът е прибран към лицето, чрез скъсяване на ноздрите, но при нея не е имало топчест връх, асиметрии, вдлъбвания, изпъкналости, ноздри завършващи на различно ниво и т.н. И нека да не пренебрегваме факта, че Баронеска има изключително красиви черти, много нежно лице и всичко това, след ринопластика изпъква още повече и засилва илюзията, че промяната в носа я е разкрасил. Да, и това, но тя си е била хубава, просто след операцията няма какво вече да засенчва красотата й.
Така че, момичета, не си мислете, че всяка от вас ще има този резултат, особено момичета с месест връх. Всеки нос има специфики, които са предпоставка за бъдещия резултат, който не зависи само от нашето желание или от умението на хирурга.
emiko- Абсолютно си права, защото физиологичните дадености, както и трезвите и реалистични очаквания са едно от най-важните неща при ринопластиката. Когато аз показах снимката на baroneska нa доцента, той ми каза, че при мен може да се получи, защото имам тесен и висок нос и че имам нужда "само" от повдигане и премахване на гърбица/каза, че върха няма нужда да се пипа/...за извивката се попазарихме малко, нооо в края на краищата каза, че с извивка наистина излъчването ми ще е по-меко!
Отговори с цитат
  #172  
Стар 11th August 2011, 15:59
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

[QUOTE=Miss_ME;751881]emiko- Абсолютно си права, защото физиологичните дадености, както и трезвите и реалистични очаквания са едно от най-важните неща при ринопластиката. Когато аз показах снимката на baroneska нa доцента, той ми каза, че при мен може да се получи, защото имам тесен и висок нос и че имам нужда "само" от повдигане и премахване на гърбица/каза, че върха няма нужда да се пипа/...за извивката се попазарихме малко, нооо в края на краищата каза, че с извивка наистина излъчването ми ще е по-меко! [/QUOT
А как се спазарихте с доцента-убеди го,че имаш нужда от извивка или трябва да си доплатиш за такава!?Аз ако трябва ще си доплатя,но извивка ще изисквам да има.Не искам прав нос,защото знам че няма да ми отива
Отговори с цитат
  #173  
Стар 11th August 2011, 16:10
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

А, не, какво доплащане?! Просто му показах и двата фотошоп-а, които имах - с прав нос и с извивка и той като ги видя каза, че съм попрекалила с "изрязването" на носа с извивката, а също така, че правия нос няма да изглежда точно така, защото той щял да го повдигне....както и да е , гледа доста пъти и двете снимки, идва гледа носа ми отново, мълча и най-накрая каза, че имам право, че ще е по-добре с лека извивка Също така ме предупреди изрично да си взема фотошопа и да му го покажа преди операцията, за да знае точно какво искам....
Отговори с цитат
  #174  
Стар 11th August 2011, 17:40
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Благодаря за изчерпателния отговорЗначи и аз ще настоявам,за съжаление трябва да го направя в деня на операцията и дано се съгласи,ако не,няма да се учудя от себе си,ако се откажа в последния момент.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 12th August 2011, 14:07
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

Дил,преди да те оперира доцента ще дойде при теб в стаята да се разберете за последно,поне при мен така беше
Отговори с цитат
  #176  
Стар 12th August 2011, 14:09
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Дил,преди да те оперира доцента ще дойде при теб в стаята да се разберете за последно,поне при мен така беше
А той изобщо дали ще си спомни за мен?!Срещнахме се на 05.04.Аз тогава бях с черна коса,изглеждах по съвсем различен начин.Сега съм с друг цвят,много по-слаба....И за толкова кратко време дали ще успея да му обясня всичко,което искам?!
Отговори с цитат
  #177  
Стар 12th August 2011, 15:16
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
А той изобщо дали ще си спомни за мен?!Срещнахме се на 05.04.Аз тогава бях с черна коса,изглеждах по съвсем различен начин.Сега съм с друг цвят,много по-слаба....И за толкова кратко време дали ще успея да му обясня всичко,което искам?!
Джамбазовм има феноменална памет, със сигурност ще те помни, но за това което искаш постъпи като мен - направи списък с точки:
1. Да се повдигне връхчето
2. Да се прибере към лицето
3. С извивчица
.......и т.н. каквото ти искаш (ако носиш снимка, фотошоп също). Връчваш му го преди операцията, а след това ще го намериш на нощното шкафче до теб, с отметки за свършената работа

Долкото си спомням, в моя списък като последна точка бях написала "Да ме направите най-красивата" ))) много се смяхме тогава
Отговори с цитат
  #178  
Стар 12th August 2011, 15:51
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Джамбазовм има феноменална памет, със сигурност ще те помни, но за това което искаш постъпи като мен - направи списък с точки:
1. Да се повдигне връхчето
2. Да се прибере към лицето
3. С извивчица
.......и т.н. каквото ти искаш (ако носиш снимка, фотошоп също). Връчваш му го преди операцията, а след това ще го намериш на нощното шкафче до теб, с отметки за свършената работа

Долкото си спомням, в моя списък като последна точка бях написала "Да ме направите най-красивата" ))) много се смяхме тогава
Много ми хареса този пунктуален подход, смятам и аз да го приложа на доцента
Отговори с цитат
  #179  
Стар 12th August 2011, 17:13
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Джамбазовм има феноменална памет, със сигурност ще те помни, но за това което искаш постъпи като мен - направи списък с точки:
1. Да се повдигне връхчето
2. Да се прибере към лицето
3. С извивчица
.......и т.н. каквото ти искаш (ако носиш снимка, фотошоп също). Връчваш му го преди операцията, а след това ще го намериш на нощното шкафче до теб, с отметки за свършената работа

Долкото си спомням, в моя списък като последна точка бях написала "Да ме направите най-красивата" ))) много се смяхме тогава
Отдавна съм направила такова листче.Благодаря за съвета,много ми помагаш)Моля те,изчетох целия форум,но твоите снимки не можах да отворя и да видя нослето.Ако имаш доброто желание ,изпрати ми на ЛС.Благодаря

Последно редактирано от ИЗТ : 12th August 2011 на 17:23
Отговори с цитат
  #180  
Стар 13th August 2011, 11:47
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baroneska Виж мнението
Благодаря ви много карате ме да се засрамвам чак
Радвам се че съм успяла да помогна. Нормално е да се засмее вече поне 5 момичета показват мои снимки Успех на всички на които им предстои. Поздрави на доцента
Честито,нослето ти не е мръднало за толкова време!При теб се е получило чудесно-да ти отива,което за мен е най-важното,не само да е скъсен,прибран и т.н.Дано и на нас,на които ни предстои рино,да имаме същия впечатляващ резултат като твоя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:19.