IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 1st September 2008, 13:49
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
  #82  
Стар 1st September 2008, 14:49
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Ясно , мерси Лотос.
Оберон има и на доста и в София.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 1st September 2008, 15:45
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
се казва Метатрон.
По-популярен е направо като "Оберон"
Цитирай:
Метатронът "ОБЕРОН" и компютърнатата програма "Нутрисофт Голд", разработени в института по приложна психофизика в гр. Омск, измерват и анализират
Казват, че е апарат, "пенсиониран" от космическата индустрия и пуснат в широка употреба. За диагностициране е.
Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
В нея иде реч за подобен апарат наречен Оберон и се използва в Пловдив.
Аз знам и за Хасково, а в София поне на три места има - в нета има много информация, чичко Гугъл помага

На вид е един компютъп със слушалки като за музика - 1:1 и се показват на екрана различните системи с различни знаци.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 1st September 2008, 15:47
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

А има и една друга техника за диагностициране - на друг принцип е - термодиагностика. За нея знам, че я има и във Варна (там май имат и други по-непознати апарати) и в София

Естествнено всеки от методите и апаратите си има привърженици (на първо място тези, които го експлоатират и са вложили пари в него) и специалисти, които ги приемат с недоверие.

Пациентите често сме готови да опитаме какво ли не с надеждата да помогне.

Lottus , за този Запер не бях чувала нищо, но разликата в цената е меко казано фрапираща..
мерси за информацията
Отговори с цитат
  #85  
Стар 1st September 2008, 18:13
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
По-популярен е направо като "Оберон"
"Оберон" и "Ореон" са старите версии, а "Метатрон" е последната разработка. Незнам какви са предимствата му. Може да го има наистина само във Варна. Д-р Верославов и екипът от Пловдив са ми познати, ако някой го интересува, мога да проверя. (Дали си заслужава примерно от София да отидиш чак до Варна)

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
А има и една друга техника за диагностициране - на друг принцип е - термодиагностика. За нея знам, че я има и във Варна (там май имат и други по-непознати апарати) и в София
Термоскенер има и в Пловдив, лекарката която сега работи на Орион-а преди работеше там.
Има и куп други апарати за диагностика - по аурата, по мередиани и т.н. . От това, което съм чувала, най-точна е ирисовата диагностика - над 90% точност, освен това е индивидуална. Но изисква много добре подготвен специалист. Всъщност това важи и за машините, защото те все-пак са база от данни, с които сравняват нашите показатели и е важно как ще бъде разчетен резултатът.

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Lottus , за този Запер не бях чувала нищо, но разликата в цената е меко казано фрапираща..
Идеята на Запер е, че електромагнитните полета, които разстройват развитието на патогените и ги убиват, са безвредни за клетките на човешкото тяло. А според д-р Кларк именно паразитите и продуктите от тяхното паразитиране предизвикват образуването на ракови клетки.
За цената незнам. Все-пак има корпус, материали и т.н и ако е ръчно производство и малко бройки . . . Аз съм виждала само в руски сайтове, там цените около 100 долара. Има различни модели, най-простите са на една универсална честота, а има и с отделни честоти за различните болести. Ако някой го интересува, ще дам сайтове
Отговори с цитат
  #86  
Стар 1st September 2008, 18:42
Аватара на smile_eyes
smile_eyes smile_eyes не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Моля Ви спрете да плюете по името Огнян Симеонов! Мисля че повечето от вас, които сега пишете против него сте постигнали доста добри резултати след диетата му.
Други пък от вас дори не го познават!
Мисля че на тези от вас които сте били на режима му и сте постигнали желаните резултати изобщо не ви прави чест това отношение сега!
А пък за тези които изобщо не го познават да не говорим!
Помислете!
__________________
КОЙТО ЗАБРАВЯ ДА СЕ УСМИХВА ГУБИ ПОЛОВИНАТА ОТ КРАСОТАТА СИ!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 1st September 2008, 22:21
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

То за мислене мислим и именно там е проблема. Очевидно го правим по различни начини.

Липсва Единомислие с други думи - твоето мнение е едно и (аз поне) не те карам да си го променяш.
Аз си изразявам своето и не ти прави чест да искаш да ограничиш нечие мнение, само защото е различно от твоето и не ти харесва.
Като споделяме опита си ние:

~ Нито правим некоректна реклама (понякога и несъзнавана)

~ Нито използваме обидни думи

~ Нито нарушаваме ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

Нормално е да има разногласия и различни мнения. Погледни как е в подфорумите Пластична хирургия, Мамопластика и Ринопластика - има прехвалвани от едни хирурзи и мнения на другия полюс за същите.

Не знам кой някога е казал, че "Само глупака не променя мнението си". (когато има разумни доводи, разбира се).

Сега, това, че някой е бил на мнението, което те устройва и му се открие друга картина пред очите, нима човек не се съобразява с променените обстоятелства?

Гарантирам ти, че за момичетат това не е било приятна промяна на мнението. Нито лесна.
Ти нали си имаш своето мнение. Ние - нашето.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 2nd September 2008, 09:11
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Esme Vihronrav
Д-р Верославов и екипът от Пловдив са ми познати, ако някой го интересува, мога да проверя. (Дали си заслужава примерно от София да отидиш чак до Варна)
Esme Vihronrav, аз ще съм ти много благодарна ако дадеш малко повече информация за д-р Верославов. Мисля, че на всички ще им е полезно! Защото е глопаво да се носят само митове и легенди и никой да не знае каква е истината!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 3rd September 2008, 20:13
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

Здравейте на всички аз не съм се включвала от 2-3 седмици понеже бях малко на почивка, ама.. направо не мога да повярвам. Явно Огнян Симеонов се е променил доста. Лично аз го посетих и не мога да кажа, че съм била повлияна чак до степен да го обожавам, както някой момичета от форума, но е интересен факта, че Shona и Lottus са променили мнението си, не мога да отрека и че не отслабнах сравнително бързо, но това си е зоната все пак. Имам си още за сваляне, но много изкушения има напоследък и не се справям особено добре.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 10th September 2008, 10:54
bube_va bube_va не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 8
По подразбиране диетолог огнян симеонов

скоро не бях влизала в този форум но вчера се зачетох и бях изумена от негативните мнения за огнян. от ден на ден се убеждавам че българинът не гледа на него да му е добре, а на вуте да му е зле. вие момичета защо не се сетихте по-рано да прочетете зоната и да станете диетоложки. нямаше само огнян да печели ами и вие. а че има лековерни и наивни момичета вината не е негова. нито съм ходила при негови познати лекари нито съм купила всичко което ми е препоръчал. всеки си прави избора. аз съм доволна от режима му. смъкнах си необходимите килограми. вие не мога да разбера от какво недоволствате. че не печелите като него или че има толкова лапнишарани. това че му се връзват на всичко си е техен личен избор.затова гледайте си в своята паница а не в чуждата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:34.