IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 27th August 2008, 08:45
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Murder_Doll
А някой пробвал ли е онзи рол-он на гарниер? Ако да, доволни ли сте? Че мисля да си взема.
Ползвала съм и още го ползвам.Има ефект ,но не очаквай чудеса.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #412  
Стар 28th August 2008, 23:40
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
И между другото целулита не се маха с тренировки, а със специални масажи
Всъщност тренировките са необходими, когато се правят антицелулитни процедури, за да се повиши метаболизма и да се изхвърлят отпадните продукти по-бързо от организма. Препоръчва се, след антицелулитна процедура да има поне 30мин двигатилена активност - тренировка, танци или интензивно ходене. Пазаруването не се брои
Отговори с цитат
  #413  
Стар 28th August 2008, 23:51
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Това, което знам за антицелулитните терапии:

Най-напред трябва да се почне хранителен режим, поне една седмица преди другите процедури ако е възможно. После се включват масажите и двигателен режим. Това е идеалният вариянт според изследване в Медицинският колеж.

Аз съм най-доволна от масажите с вендузи - дават най-добър резултат и са най-евтини. Освен това масажистът ме научи и сама да си правя, поне на корема и бедрата. Масажният диск (моят е на орифлейм) ми препоръча да го използвам преди нанасяне на продукт, за да се подобри кръвоснабдяването, но да не се увличам и наранявам.

След антицелулитна процедура трябва да има поне 30-40 (дали не беше 20-30) минути двигателна активност, за да може разбитите и разградени целулитни отпадъци "да се изнесът от зоните на натрупване, да се вкарат в отделителната система и изхвърлят от тялото". Затова антицелулитните масажи ми ги правеше преди гимнастика или танци, но дори интензивно ходене върши работа.

Много е важно и приемането на много вода, пак за по-пълното отмиване и изхвърляне на "отпадъците"


Какво ще кажете за тези предложения за антицелулитна терапия:
Кратък вариянт:
Сутрин - масаж с масажен диск и нанасяне на антицелулитен продукт. Добри резултати дава на Ейвън, също българските Билка и Дева.
Преди тренировка - антицелулитен масаж с антицелулитно масло на Икаров и вендуза, с последваща двигателна активност
Преди лягане - масажен диск + антицелулитен продукт. Допуска се да последва двигателна активност
Масажите с вендузи се правят през ден. Идеалният вариянт би бил да се започне с две-три процедури през 3-4 дни, после да се сгъстят през ден, примерно 7-8процедури и накрая пак да се разредят през 3-4 дни още 4-5процедури (пак по данни от Медицинският колеж). Преди вендузата е хубаво зоната да се разтрие с кокълчетата на юмрука и от време на време да се правят изцеждащи движения с длани отдолу нагоре. Изцеждащите се правят и след вендузата

По-дългият вариянт е ако се използват продукти, изискващи овиване или маска - термогелове и други. Правим го преди вендузата

И накрая - целулита е индивидуално нещо, при някои жени е на хормонална или генетична основа и махането му е невъзможно. В такива случаи трябва да го ограничим да не се развива и да не истеросваме, че го имаме
Отговори с цитат
  #414  
Стар 31st August 2008, 19:16
ani4ka_08 ani4ka_08 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Преди няколко седмици попаднах на един много ефективен метод за борба с целулита. Сравнително евтино и много ефективно. За целта е необходимо да си набавите Антицелулитното маслко на "Икаров" от аптеката и фолио за опаковане. НАмазвате се обилно с маслото и отгоре се опаковате с фолиото, оргоре обувате колкото може повече неща - чоропогащник, клин, анцунг. Така се стойоколо 40мин, а ако можете и повече. Има страхотен ефект и най-важното не изисква никакви усилия. Успех


a дали наистина има добър ефект?
__________________
Lubovta e sladka i nenasitna.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 31st August 2008, 20:07
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ani4ka_08
... Има страхотен ефект ...

a дали наистина има добър ефект?
Хммм ..., туй пък какво беше?
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #416  
Стар 31st August 2008, 21:28
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Пример "Kак не трябва да цитираме "
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #417  
Стар 2nd September 2008, 17:02
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ani4ka_08
НАмазвате се обилно с маслото и отгоре се опаковате с фолиото, оргоре обувате колкото може повече неща - чоропогащник, клин, анцунг. Така се стойоколо 40мин, а ако можете и повече.
Моя позната след като се увиеше, нагряваше отгоре със сешуар. При липса на достатъчно клинове и анцузи, това си е алтернатива Казваше, че дава добър резултат. Незнам дали използваше "Икаров" или други масла.
Отговори с цитат
  #418  
Стар 6th September 2008, 07:51
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране ;

Здравейте, купих си антицелулитно масло на Икаров но това с бадемово масло и кипарис. Има и такова със съсам.Кое е по доброто?
А това с меда бих искала да попитам дали действа в зоната допод мишниците където е мускула който държи бюста. Нали се сещате като сиобле4ете потни4е как когато сме слаби4ки кожата стои стегната.А аз пих един 4ай бял имел и забелязах как там ми се промени релефа и имам сега месце което ме дразни много. Масажирам го под душа да се разнесе ако е нешо натрупано целулит. Ина4е съм нормално слаба и тренирам и тежести но то не се маха.
Дали медът помага
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #419  
Стар 6th September 2008, 18:07
asalea asalea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Murder_Doll
А някой пробвал ли е онзи рол-он на гарниер? Ако да, доволни ли сте? Че мисля да си взема.
Аз в момента го имам и не е лошо. Мисля, че ми намаля целулитът, но все пак съм и на диета, сигурно е заради комбинацията от двете
Отговори с цитат
  #420  
Стар 7th November 2008, 14:06
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Някой ползвал ли е машинката на PHILIPS срещу целулит? Аз си я всех преди години но не я ползвам защото е много трудно да се прави масаж с нея. Интересно ми е ако някой я е ползвал пове4ко.
при мен имаше някакъв ефект(ако говорим за една и съща машинка..)но аз го правих само 3 седмици,всеки ден по десетина минути,и после престанах.сега пак съм почнала,ама трябва да издържа поне 2-3 месеца,че наистина е много труден за употреба.голямо дупене и кикирене пада
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:56.