IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1071  
Стар 7th September 2008, 09:53
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Абе аз вчера хич не бях примерна, ама това е друга тема. Днес ще компенсирам. Петя, скоро да си идваш при нас и да пишеш редовно .Успех на всички.
Отговори с цитат
  #1072  
Стар 7th September 2008, 11:57
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Леле, ако знаете тези два дни как брутално си развалих режима. От утре пак се вкарвам в правия път и до 15 трябва да се храня правилно, че после не ми се мисли в училище. Живот и здраве пролетта пак ще си мина на режим, за да се вкарам във форма за лятото. Стискайте палци от утре да съм стриктна тази една седмица ;(
Отговори с цитат
  #1073  
Стар 8th September 2008, 05:19
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте аз само минавам за да напиша набързо менюто за деня:
1. закуска: 2-3 крък4ета краставица, 3-4 маслини, пълнозърнеста филийка с топено сирене, плодова салата, пълнозърнеста филийка с мед, 4ай и кафе (мда това е тъй наре4еното brunch)
2. обяд: отново краставица, маслини, 4ервено цвекло, плодова салата
3. ве4еря: ОТНОВО краставица, маслини и 4ервено цвекло, пълнозърнеста филийка, малко пъпеш и сладолед...
господи мразя храната в америка...
Отговори с цитат
  #1074  
Стар 8th September 2008, 07:52
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Леле, ако знаете тези два дни как брутално си развалих режима. От утре пак се вкарвам в правия път и до 15 трябва да се храня правилно, че после не ми се мисли в училище. Живот и здраве пролетта пак ще си мина на режим, за да се вкарам във форма за лятото. Стискайте палци от утре да съм стриктна тази една седмица ;(
ioni, значи си ученичка ?

Защо чак пролетта? То докато си на училище е много лесно да спазваш режим на хранене
Отговори с цитат
  #1075  
Стар 8th September 2008, 09:29
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Да, ученичка съм. Сега ще съм 11 клас. Еми аз ще се старая да спазвам режим - вече ще ям само хляб Бонус, ще гледам да огранича сладките работи, да ям повече плодове, но в училище нямам здравословна храна, а ходя на училище от 8 до 2 и 30. Така, че дори да закуся в 7 в нас, после не могада изкарам само с кисело мляко и ябълка. Да не говорим, че зимата не мисля да излизам за да ходя до супермаркета. Много по-лесно е пролетта, когато излязат и зеленчуци, времето е топличко и така.
Отговори с цитат
  #1076  
Стар 8th September 2008, 10:00
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Да, ученичка съм. Сега ще съм 11 клас. Еми аз ще се старая да спазвам режим - вече ще ям само хляб Бонус, ще гледам да огранича сладките работи, да ям повече плодове, но в училище нямам здравословна храна, а ходя на училище от 8 до 2 и 30. Така, че дори да закуся в 7 в нас, после не могада изкарам само с кисело мляко и ябълка. Да не говорим, че зимата не мисля да излизам за да ходя до супермаркета. Много по-лесно е пролетта, когато излязат и зеленчуци, времето е топличко и така.
има много варянти за храна в училище...можеш да си правиш сандвичи от вас - пълнозърнест хляб или пълнозърнеста вегета (тези дългите питки), малко краставичка, малко доматче, шунка или от тези пуешките пушени меса и ето ти обяд, взимаш и плод за десерт и си готова...аз така ще правя, единя ден сандвич и плод, другия мляко и ядки и плод и така...

аз да се оплача: днес сум на доктор заради цикъла и ще ми взимат кръв..ужас...стискайте палци всичко да е наред, моля
Отговори с цитат
  #1077  
Стар 8th September 2008, 14:49
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

cvety, с теб сме

Мен и до ден днешен ме е страх от вземане на кръв

Вярвам, че всичко ще мине успешно

ioni, можеш да си носиш сандвичи като тези, които cvety предлага, а също така сурови ядки
Отговори с цитат
  #1078  
Стар 8th September 2008, 21:30
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Оф хора не знам какво ми става, но тези три дни не мога и не мога да вляза в релси. Току що след цял ден примерно хранене изядох половин кутия сладолед. Не знам какво ми става, но се отчайвам от себе си.
Отговори с цитат
  #1079  
Стар 9th September 2008, 03:36
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
ioni, Не се самонаказвайте за всяка изядена вафла. Организма понякога сам си го иска, но важното е тази вафла да дойде именно когато той го иска, а не просто защото трябва нещо да се хрупа.

Възхитително точно
Отговори с цитат
  #1080  
Стар 9th September 2008, 03:58
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Много съм щастлива. След като миналата седмица се отдадох на кулинарен разврат, в неделя си събрах багажа и заминах на "грацилариум".И с гордост мога да "се отчета":
В неделя бяхме на чай, грозде и ябълки. Движение - поход около 8км и един час народни танци
Вчера: закусихме пица (диетична, имало и такива ), за обяд печена пастърва (огромна), за вечеря рибена салата с бяло вино. Движение - 10км поход, гимнастика, малко басейн, латино танци. Удоволствия - бяло вино и масаж
Днес ще ни е разтоварващ ден, чай с някакъв плод, предполагам диня. Освен това ще имаме тежък поход, стискайте палци.
До скоро и успех на всички
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:12.