IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th February 2006, 19:37
harmaqni harmaqni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Като си правите кола вкъщи, гледайте да имате памуче с обикновено олио под ръка - само то почиства, и то без проблем, остатъците от всяка кола. Има например едни ленти, които много кофти се лепят и остават по теб в голям брой случаи. Таквиз инциденти съм претърпяла не един и два. . .
Наистина е кофти и проблема с парите, защото на козметик е доста скъпо, обаче пък там действат професионално и не ти разтягат толкова много кожата. А на триъгълника кожата е тънка и от колата остават следи, особено ако не е направена добре.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th February 2006, 00:50
luchia luchia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 26
По подразбиране

Аз сама си правя кола маска на краката и на ръцете или от време на време с епилатора,триъгълника изцяло го обезкосмявам,но само на козметик,не мога да си представя сама,вие как издържате незная,аз дето ходя на кола маска от години за триъгълника ме боли всеки път,а да си направя сама си е мазохизъм
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th February 2006, 19:50
Hot_Lady Hot_Lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 32
По подразбиране

моми4ета имам проблем

реших да си направя сама кола маска на мишниците след като веднъж вече ходих и на козметик
отидох в аптеката и си купих ленти на "Таке"
лепнах си едната на мишницата и като дръпнах нщо не се получи всичко остана.... а най-мъчителното беше да изчистя това нещо- опитах със спирт с крем със течен сапун... изморих се все пак успях

искам да ви питам вие каква марка кола маска използвате и как си правите защото това нещо ме измори тотално а ефекта е нулев
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th February 2006, 20:05
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

Аз ходя на козметик защото сама въобще не мога да се занимавам пък и козметчката ме изчиства перфектно
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th February 2006, 18:16
Кокиче Кокиче не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Hot_Lady, и аз имах преди години такъв проблем с тази кола маска, само че беше с лентичките за лице... Дори си направих раничка в опит да изчистя остатъка със спирт. А решението било просто, ама кой да ми каже... Остатъците от кола маската се почистват с мазнина! Зехтин, олио ако щеш... Някакъв по-мазен крем също върши работа, но най-бързо става с няколко капки зехтин...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th February 2006, 18:43
Аватара на Ginger
Ginger Ginger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 47
Изпратете съобщение чрез MSN до Ginger
По подразбиране

има си специално олио за след кола мацка за дезинфекция и по-бавен растеж на космите
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th February 2006, 22:19
Hot_Lady Hot_Lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 32
По подразбиране

е нека някой обясни как си прави сам че да не се оплескам втори път????
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коламаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:22.