IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th May 2007, 08:25
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

В 12:15 имам час, ще пиша после. Оф, страх ме е
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th May 2007, 09:26
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
В 12:15 имам час, ще пиша после. Оф, страх ме е
нидей са страхува! с теб съм!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 31st May 2007, 07:59
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Тази сутрин ходих на изследвания, на обяд ще взема резултатите и ще пиша. Във всеки случай е дебелото черво
Отговори с цитат
  #34  
Стар 31st May 2007, 10:45
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Тази сутрин ходих на изследвания, на обяд ще взема резултатите и ще пиша. Във всеки случай е дебелото черво
дебелото черво значи. ами дано да са ти добри изселдванията и да се намери къде точно е проблема, за да бъде скоропостижно разрешен!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st May 2007, 10:56
leny-07 leny-07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Имах същия проблем и нито доктори ми помогнаха, нито изследвания, нито "Еспумизан" и "Мезим форте"
Подуването спря, след като започнах да се храня редовно и по няколко пъти на ден, освен това НЕ пия кафе на гладно и ограничих млякото и млечните продукти.
Аз специално явно имам непоносимост към млякото и млечните продукти, но освен към тях стомахът /при някои хора/ е чувствителен към всички по-трудно смилаеми храни - риба, листни зеленчуци /трябва да се приемат в ограничено количество/, ядки, свинско и телешко, мед....
Пробвай преди всичко да се храниш редовно - това подпомага и редовното ходене до тоалета. Голяма заблуда е, ако мислиш, че с неядене ще си оправиш ходенето до ВЦ-то....
И за зеленчуците - гледай да приемаш неутрални /недразнещи и лесно-смилаеми/ - аз например хапвам преди всичко краставици и ябълки.
Успех, стискам палци!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 31st May 2007, 11:28
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Leni, благодаря за съвета, честно казано се храня доста редовно, закусвам и се старая да не пия кафе на гладно. Само това за млякото не го бях чувала Ще трябва да опитам да го огранича, защото наистина много обичам мляко

Сега се върнах от лекар, утайки, левкоцити и т.н. показатели са ми в границите, доктора каза да се притеснявам по-малко и да не му мисля много, особено за чуждите проблеми В събота съм на гастроентеролог, да видим тя какво ще ми предпише за колита Важното, че не е сериозно А вашите кореми къде са подути - от пъпа надолу е дебелото черво (изобщо червата), а от пъпа нагоре - стомаха?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 31st May 2007, 11:54
leny-07 leny-07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
А вашите кореми къде са подути - от пъпа надолу е дебелото черво (изобщо червата), а от пъпа нагоре - стомаха?
Всичко ми се подуваше и изглеждах като бременна в 7-ия месец. Усещането е наистина изключително неприятно и ми се скапваше тотално и настроение, и тонус, и самочувствие....
Забравих да кажа нещо за редовното ходене до ВЦ - благоприятно действа мазното и соленичкото в смисъл да не ги изключваш от храната си, ако спазваш диета... Под "мазно" нямам предвид свински пръжки , а зехтин, рибено масло, такива....
Чай от мента също облекчава подуването, пък и е приятен на вкус.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 31st May 2007, 11:59
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

А на мен ми забраниха всичко мазно Както и пикантно и ядки и КАФЕ
Отговори с цитат
  #39  
Стар 31st May 2007, 12:03
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Е Веритка , да си здрава пък по нататък ще си позволяваш по-малко от тези неща които обичаш , а не ти позволяват
Отговори с цитат
  #40  
Стар 31st May 2007, 13:57
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
А на мен ми забраниха всичко мазно Както и пикантно и ядки и КАФЕ
Ето затова не искам да ходя на лекар за подутото ми коремче, щото ще ми забранят всички любими храни...
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткоремщесепръсна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:48.