IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #201  
Стар 23rd June 2006, 22:02
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Направо ти се възхищавам, аз не бих издържала такива патила. Явно много го искаш.
Всички сме с теб и дано няма проблеми с микробиологичния анализ.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #202  
Стар 24th June 2006, 22:15
alena alena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Малвина, случайно се зачетох тук, от любопитство. Аз съм твърдо против пластичната хирургия. Може би ми е лесно да мисля така, защото имам перфектно тяло и никога не съм имала проблеми с външния си вид. Прочетох всичко, което си писала във форума и направо се ужасих. Потресена съм, какви идиоти има-взимат луди пари за да ти орезилят тялото. Човек после нито тялото може да си оправи след тяхната намеса, нито психиката . Работя в телевизия в гр. Пловдив и затова ти предлагам ако си съгласна можем да придадем публичност на твоя проблем, за да не страдат още жени като теб. Ако искаш да застанеш пред камера и да бъдеш снимана само пиши тук. Съжалявам за това, което са те накарали да преживееш тия некадърници. Иначе е добра идея да ги съдиш, но повярвай ми съдебната ни система е траги-комедия.Уверявам те - ще бутнат някой лев и ще се измъкнат-Така работи нашето родно правосъдие. Поздрави!
Отговори с цитат
  #203  
Стар 25th June 2006, 09:09
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране f

Мълвина, съсредоточи се в позитивизъм.Повярвай ми нищо друго не помага освен това.не мисли лошото на никoй и не си хаби нерви по обмисляне да съдиш някого.за теб е важно да си красiva и здрава.Не се предавай психически.Аз също изпитах подобен случай но на лицето.Моля те мисли позитивно.Това помага и на самия организъм да се възстановява от вътре и също така да бъде здрав.Стискам палци.При мен мина година и чак сега почна да омеква носа ми и да придобива форми които при други е ставало от втория месец. Желая на всички да се чустват добре с новите си придобивки, тъй като сърцето им ги е желало.Забравете докторите и омразата.Това би разбило вас самите.Целувки , прегръдки на всички мили момичета.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #204  
Стар 25th June 2006, 09:13
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране g

И да добавя че аз също носа ми е много зле и пак обмислям операция.Вече трета.Така че и при мен има голяма дилема и страх.Ревала сам и какво ли не...Сега сам на хормонални хапчета понеже от стреса ми се разби организма.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #205  
Стар 26th June 2006, 16:39
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Излязоха ми резултатите, стафилококи или стрептококи...от притеснения не успях да запомня кое от двете беше...Сега съм малко объркана, защото незнам какво предстои,днес ходих тук в Бургас на превръзка...няма секреция,няма инфилтрати-хирурга каза,че всичко е нормално.Звъннах на Тонев,каза ми за резултатите,в събота ще ходя при него да ми маха конците,каза да продължавам да си пия хапчетата ( докато бях в Пловдив ме изпрати при някаква лекарка-хомеопат, която ми предписа разни неща) и се надявал този път да се разминат нещата... Аз ли нещо не разбирам или не ми се обяснява както трябва...Самия той като ме ши каза,че ако се открие бактелрия в пробата може да се наложи да вадят имплантите,а сега като резултатите са готови ми казва да си пия хаповете и се надява нещата да се оправят.... Такава каша ми е в главата... Може би човека се надява да е изчистил всичко отвътре,когато ме отвори онзи ден...Вие какво ще кажете?
Отговори с цитат
  #206  
Стар 26th June 2006, 18:32
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Малвина , не се притеснявай . С най-добрия вариант си .
Отговори с цитат
  #207  
Стар 26th June 2006, 20:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И аз доколкото знам,лечението е с антибиотици.Дано всичко да се оправи,дръж ни в течение,искренно ти желая всичко да завърши добре
Отговори с цитат
  #208  
Стар 26th June 2006, 20:35
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Дръж се ,ние сме с теб и ти стискаме палци ! Късмет !
Отговори с цитат
  #209  
Стар 26th June 2006, 21:50
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Malvina може би бактериите на са толкова опасни и за това лекаря ти ти казал да си пиеш хапчетата, дано този път всичко се размине само с лекарства, че това с ваденето на имплантите на си е работа. Успех мила и не губи кураж!
Отговори с цитат
  #210  
Стар 27th June 2006, 08:05
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ох, стана някаква грешка и се е пуснало два пъти. Извинявам се, повтаряше се с долното ми съобщение. Така че тук си позволявам да цитирам нещо за хомеопатията :
Цитирай:
Хомеопатията е холистичен метод – тя разглежда човека като триединство, включващо проявите на живота на физическо, емоционално и психическо ниво, чийто сбор създава уникалния човек с неговите заболявания.
С оглед на това класическият хомеопат ти предписва едно лекарство, базиращо се на преживявания още от бременността на майка ти насам, счита се, че дори травмите през бременността, било то емоционални или физически, се отразяват на заболяванията ни като възрастни.
Такива ми ти работи. Та д-р Тонев ми е казвал, че е виждал с очите си колко лесно се възстановява пациентка, ползваща хомеопатия. Предполагам за това е решил да пробвате и това преди да прибегне до изваждане на имплантите - крайна мярка.
Нищо не губиш, аз също имам сведения за излекувани хора от най- различни неща. Дано помогне и на теб!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:19.