IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th May 2008, 08:29
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

За моят вкус си направо-екстра.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th May 2008, 10:13
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zik{}
Така е ,но всеки който ме види първо това казва..."мале колко си висок" найстина имам чувство че като ме видят първо се плашат ...а аз не съм грозен или нещо такова(даже веднъж искаха да ме снимат като манекен , ама аз не приех )...както и да е ...тия дни пак ми разбиха сърцето( а аз трудно се влюбвам)...а то просто трябва да ме опознае чожек Smile...често са ми казвали че моята доброта ще ми навреди ....но какво мога да направя като не мога да се държа лошо.
Ами ако си на 17 години е нормално така да ти казват,защото нормално на тая възраст хората са по 170см бе пич?!Кво се чудиш?И на мен така ми казваха ,щото бях 185 тогава ,ама дай да ревем са>??
Не се притеснявай,каквото и да правиш и да мислиш,винаги жената решава кво се случва ,така че не си прави планове,ше изгориш и ти един ден Рано ти е за "любовни провали"
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th May 2008, 13:48
zik{} zik{} не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Елена
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Цитирай:
Първоначално написано от zik{}
Така е ,но всеки който ме види първо това казва..."мале колко си висок" найстина имам чувство че като ме видят първо се плашат ...а аз не съм грозен или нещо такова(даже веднъж искаха да ме снимат като манекен , ама аз не приех )...както и да е ...тия дни пак ми разбиха сърцето( а аз трудно се влюбвам)...а то просто трябва да ме опознае чожек Smile...често са ми казвали че моята доброта ще ми навреди ....но какво мога да направя като не мога да се държа лошо.
Ами ако си на 17 години е нормално така да ти казват,защото нормално на тая възраст хората са по 170см бе пич?!Кво се чудиш?И на мен така ми казваха ,щото бях 185 тогава ,ама дай да ревем са>??
Не се притеснявай,каквото и да правиш и да мислиш,винаги жената решава кво се случва ,така че не си прави планове,ше изгориш и ти един ден Рано ти е за "любовни провали"
Ми след 4 месеца ставам на 18г.
П.С. В интерес на истината не може всички да сме еднакви.
Ще трябва да се примиря...........
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th May 2008, 14:05
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Пич,използвай това ,че не си еднакъв с другите!И тия дет са по метър и двайсе са различни от другите,ама е по-добре да си 2м отколкото 1,20...А и в крайна сметка не си 3м мааму стара,така че не се излагай!Ходи тренирай и развии пропорционално на ръста си тялото и ше почнеш да се чустваш по-добре в кожата си...А и дотогава ше ти е минал пубертета и няма страшно!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th May 2008, 21:44
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране Re: Възможно ли е?

Цитирай:
Първоначално написано от zik{}
Според вас възможно ли е за мойте любовни провали да е виновен моя ръст .....висок съм 1.96/7 ...тежа 95кг(от година ходя на фитнес)..наистина започвам така да си мисля ...ето например....днеска си върва по улицата и две момичета пред мен, на около мойта възраст някви ме гледат и си шушнат(разбрах че е за мене защото скъсиха дистанцията помежду си)... като ми минаха по край мен...и викат "колко е висок"....и като ме подминаха започнаха да се подхилват......и точно това не мога да го разбера.....но очевидно нещо ми се подиграваха....и преди ми се е случвало....та толкова ли е потресаващо да съм толкова висок...и възможно ли е точно заради ръста ми да имам проблеми в любовта?
Направо си пИрфектен

Ако не те искат , аз ща взема
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th May 2008, 22:15
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране Re: Възможно ли е?

Цитирай:
Първоначално написано от zik{}
Според вас възможно ли е за мойте любовни провали да е виновен моя ръст .....висок съм 1.96/7 ...тежа 95кг(от година ходя на фитнес)..наистина започвам така да си мисля ...ето например....днеска си върва по улицата и две момичета пред мен, на около мойта възраст някви ме гледат и си шушнат(разбрах че е за мене защото скъсиха дистанцията помежду си)... като ми минаха по край мен...и викат "колко е висок"....и като ме подминаха започнаха да се подхилват......и точно това не мога да го разбера.....но очевидно нещо ми се подиграваха....и преди ми се е случвало....та толкова ли е потресаващо да съм толкова висок...и възможно ли е точно заради ръста ми да имам проблеми в любовта?

И на мен окото ми криви, а пък ме свалят непрекъснато и даже забравям че оченцето ми лекинко не си е в средата!
Самооценката е най-важното!!!
ако ти не се чувстваш комфортно заради ръстта си, няма как да не се притесниш, че околните не те възприемат.
Когато започнеш да се харесваш, тогава ще се променят нещата
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възможноли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.