IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th March 2006, 13:55
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране Ринопластика

Здравейте. Казвам се Зорница и искам да си направя операция на носа. dnny, можеш ли да ми кажеш каква е приблизителната цена на такъв тип операция при д-р Георгиев и има ли значение какво точно искаш да се променя в носа, тъй като аз искам стесняване на костта отгоре, както и изправяне (имам т.н. римски нос). Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th March 2006, 18:27
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

и аз имам същия нос и много искам да си го оправя,но се чудя колко време ще ми трябва средно за въстановяване и може ли да не стане такъв какъвто го искам от първата операция или има вероятност пак се повтори?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th March 2006, 18:38
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Възстановяването е бързо,2-3 седмици.Лицево-челюстната област е много богато инервирана и кръвоснабдена и регенераторните процеси там са много по-бързи.Усложнения винаги са възможни,най-нежеланото е инфекцията....Свързано е с отоци в областа на носа и хематоми(синки) под очите,който преминават по-бавничко
Цени незнам,по сайтовете на пластичните клиники ги пише май
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th March 2006, 00:57
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Зравейте, момичета. Аз скоро направих такава операция, даже съм си правила две )) при различни хирурзи. Наложи се просто. Цените много варират. Както непрекъснато всички повтаряме във форума, идете на консултации на различни места!! Аз препоръчвам Евстатиев, за другите не знам. Асет беше споменала нещо за клиника "Св Пантелеймон " в Младост, друг за клиника Тонев от клиника Вита, някой за Ефремов в клиника Малинов, Чух добри неща за Стоян Михайлов, за Скерлев...
Много снимки съм виждала и мисля, че точно вашият тип операция, без да се правя на доктор, е най-често сполучлива и с най-добър видим ефект, наистина става красиво. Не знам доколко ви притеснява финансовата страна на въпроса, но има и недотам скъпи варианти. Не е нужно да давате 3000 лв плюс съпътстващите разходи, но както решите. Снимките по нета често са минали през фотошоп, не им вярвайте много. Свържете се с някой, който е минал...Търсете...И има период на дискомфорт, след операцията, но си струва. Дано всичко мине добре, кажете на кого сте се спрели, всички ще кажем какво сме чували или знаем за него! Късмет!!!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th March 2006, 09:02
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

hi Venus.Ако искаш пиши ми на icq и ще ти дам пълна информация.Операцията струва 1400 Euro.Заслужава си напълно.Може с една операция да се постигне желания ефект.Пиши ми непременно какъв е при теб проблема .
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th March 2006, 18:20
InaIna InaIna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета днес ми е шести ден след операция на носа
На едното окото оттока ми е ограмен мисля че медикаментите няма да помогнат дайде съвет
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st March 2006, 11:00
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от InaIna
Здравейте момичета днес ми е шести ден след операция на носа
На едното окото оттока ми е ограмен мисля че медикаментите няма да помогнат дайде съвет
Здравей, това не трябва да те притеснява, и аз бях така до 10тия ден някъде. Единственото което може и лекаря ми беше казал е компреси от лайка най-добре студени, можеш да си ги правиш, когато искаш и да стоиш по колкото искаш, така ми беше казал той. На мен ми помогна малко. А ако имаш отоци по носа или подутини си прави компреси от суров настърган картоф върху марля, стоиш така около 20минути, 2пъти на ден - сутрин и вечер.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st April 2006, 09:55
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

InaIna, мисля, че състоянието ти е нормално. Все пак са минали само няколко дни. Познавам хора с такава операция, които също са имали подобни оплаквания. Не се притеснявай, но за всеки случай можеш да отидеш на преглед при лекаря си. УСПЕХ във възтановяването! Би ли споделила при кой си правила операцията?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st April 2006, 23:02
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Здравей, и на мен ми е интересно да науча как работят в Нефертити...дано всичко да е минало добре, да разкажеш после !!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd April 2006, 17:11
dares dares не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Здравей, и на мен ми е интересно да науча как работят в Нефертити...дано всичко да е минало добре, да разкажеш после !!
Преди 6 години ми беше последната 4-та операция на нос в клиника "Красимира 90" при д-р Красимира Вачкова.И четирите операции са неуспешни.Гърбицата си остана,а разочарованието е голямо.Не ходете там.Преди 3 дни се оперирах отново ,но в Нефертити.За сега мога само да се надявам,че са си свършили работата.
Няма болка,но има други неприятни усещания Непрекъснато ме гъделичка под превръзката.Отоците и синините под очите са много,но видът ми е по-ужасяващ,от колкото се чувствам.Прищявкара ми струва 1600 лв.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.