IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 25th March 2006, 11:56
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

хей хора здравейте.аз си купих продукта на одорекс део.много хора го хвалят а и си пише че е за прекомерно изпотяване на подмишниците(е на мене е едната)и смятам че ще ми помогне.вярно че действа само за около няколко дена(все още не знам точно колко защото го ползвам от вчера)но поне и това е нещо.малко ме е страх защото тук едно момиче песа че от някъква Рексона и се запушила потната жлеза и и правили операция но там в един форум си писах с хора които го ползват и ми казаха че няма да има проблеми.дано да е така.пишете какво мислите.благодаря ве че ме напътихте - много съм благодарна - направо не занех какво вече да правя.а иначе ми казаха че мога да си ползвам и нещо против изпотяване и аз мисля да си взема на Виши зелената капачка за да съм наистина сигурна и защитена.пишете ми.приятен ден) :P :P :P
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25th March 2006, 17:06
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: потенето

Цитирай:
Първоначално написано от chursi
аз си купих продукта на одорекс део.много хора го хвалят а и си пише че е за прекомерно изпотяване на подмишниците.а иначе ми казаха че мога да си ползвам и нещо против изпотяване и аз мисля да си взема на Виши зелената капачка за да съм наистина сигурна и защитена.пишете ми.приятен ден) :P :P :P
Защо, за Бога, са ти два продукта едновременно?

Поне пробвай на първо време само с едното, а ако не подейства тогава мисли за второ.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th March 2006, 12:07
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране hey

Знае ли някой наистина колко е траен резултата след третирането на потенето с ботокс?
При кои хирург е най-сигурно?
Цената?
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th March 2006, 12:31
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

вижте какво намерих...надявам се 4е сте 4ували за ботокса които се бие против бръ4ки(Ботокс - Ботулинов токсин БТX е лекарство, което е произведено от бактерия която много рядко причинява ботулизъм – хранително натравяне.
Ботокса не е жив, а представлява протеин, който отслабва или дезактивира мускулите. ВТХ е мощен токсин, който блокира невромускулната трансмисия в областта в която е инжектиран. С други думи, той блокира съобщенията които се изпращат от нерва до мускула или до потната жлеза, и следователно той може да спре мускула или жлезата да изпълнят своята задача.
ВТХ е още един пример как природни продукти се използуват за медицински цели: така например гъбичките произвеждат пеницилин, вирус при кравите предпазва от дребна шарка, а растение произвежда отровата дигиталис, която милиони пациенти приемат ежедневно при сърдечни заболявания. При съвременното биоинженерство е възможно определена бактерия да произведе необходимото лекарство за лечение на дадено заболяване.
БТX е много мощен токсин при висока концентрация , но при малки количества безопасността е гарантирана. След инжектиране на мускула , първите резултати се виждат най-рано след 48 часа, а пълният ефект е видим след 2 седмици. Една от добрите черти за безопасността на Ботокса е ,че пълното възстановяване на мускула се постига след определено време. Това възстановяване на дейността на мускула се дължи на способността на тялото да се самовъзстановява като формира нови трансмитери, които реактивират мускула.
БТХ е ефикасен за третиране на бръчки на лицето. Значително подобрение се наблюдава при бръчките на челото и пачи крак около очите. Няма странични ефекти освен дискомфорта от убождането при инжектирането. Продължителността на ефекта при бръчките на челото е приблизително 17 седмици. )

Новата процедура е 4е са6тия ботокс (които се описва по -горе )
се разрежда горе долу около 7 пати пове4е от този за литцето и се бие в подмишниците или дланите ( само на тези две места )
и предотвратява въобште появата на пот( не се потите на третираните места)
ефекта трае около полувин година .
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th November 2006, 21:48
bitter_sweet bitter_sweet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте.
Аз също имам този проблем - изпотяването. Страшно много се потя и най-лошото е миризмата. Ходих на кожен лекар и той честно казано нищо съществено не ми каза. Изписа ми едни хапчета от които няма никакъв ефект. След това ми изписа шампоан "Spirial gel moussaunt", както и roll-on "Dermagor". Поне при мен нямаше ефект от нито едното. Може би само от шампоана, но е минимален.
След което прочетох за OdorEx. Наистина има резулатат, макар че пак се потя, но доста по-малко. Проблема е, че миризмата все още си остана.
Не знам, но аз имах големи надежди, когато отидох на лекар, защото с този проблем не се живее лесно, поне тези които го имат знаят какво е. Но уви. Той единствено ми каза, че може би е от това, че съм по-притеснителна , което всъщност си е така, но аз се потя дори и когато изобщо не се притеснявам, особено лятото, направо е ад. Аз съм чела, че всъщност проблема може наистина да е на нервна основа, но също и проблем с щитовидната жлеза и наследствено ,както е при мен. Затова и се чудя дали да не отида при друг лекар.
Най-много се дразня, когато някой каже, че е или нормално, или че съм си въобрзавала. Както и, че проблема може да е от теглото - няма нищо подобно!
Силно се надявам този проблем да е само от пубертета, но не ми се вярва. И затова се надвам да намеря по-ефектни методи.
Някой може ли да обясни какво е това ODABAN и Vichy, и дали има ефект. ((:
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th November 2006, 11:43
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Между другото някъде четох,че се отстраняват изцяло потните жлези,това си е вид пластична операция.Четох го в някакъв сайт на пл.хирург...Ама не ви ли се вижда опасничко
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th November 2006, 16:48
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Прави се само при хипертрофия и възпаление на потните жлези (хроничен хидрозаденит), което си е тежко състояние.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th November 2006, 17:02
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

diastemma,какво може да стане ако се премахнат просто така?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th November 2006, 17:38
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Знам че ще ми се изсмеете, ама против обилното потене много помага примането на Цинк (на хапчета, едно сутрин, аз по принцип ги пиех за имуностимулант). За потенето е вече изтествано и потвърдено в рамките на .
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th November 2006, 23:01
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
diastemma,какво може да стане ако се премахнат просто така?
Отстраняват се с кожата. Много е жестоко за обикновено потене.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: третираненапотенетоботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:07.