IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th July 2009, 20:56
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от llullu
Stunning имам запазен час за тази процедура със зоом лампата,кажи нещо повече за самата процедура,колко време трае,боли ли,как точно протича и колко време трае процедурата и ефекта после,ще ти бъда благодарна ако ме подготвиш с малко инфо,а цената каква беше при теб?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th August 2009, 17:44
vivi vivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 15
По подразбиране

При мен беше 550лв. и паста за 25лв.,но аз си правих процедурата в Пловдив,доколкото зная е по-евтино от София.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th August 2009, 10:04
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от llullu
Какви са тези гелове кажи някой ,провала съм Crest Whitestrips Premium,кажи за кои знаеш?
Ползвала съм такива в Щатите, и мен ме кефят най-малкото ти махат налепите от кафе и т.н. Само трябва да се внимава да не допират венците, защото могат да ти ги изгорят.
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd September 2009, 11:55
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

Здравейте,аз си избелих зъбите преди 10 дни-ZOOM-за 400 лв. изключително съм доволна.Ако някой се интересува в Пловдив на бул.Марица53-д-р Минчева
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th September 2009, 22:15
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

ЗООМ лампата,колко време ти трая процедурата и имаше ли после голяма чуствителност и каква паста ти препоръча д-р МИНЧЕВ?МЕРСИ
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th September 2009, 22:15
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от llullu
minididi
ЗООМ лампата,колко време ти трая процедурата и имаше ли после голяма чуствителност и каква паста ти препоръча д-р МИНЧЕВ?МЕРСИ
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th September 2009, 09:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

ZOOM да разбирам ли, че се прави с лампа, която нагрява/осветява или незнам си кво гела?
Че гледах един комплект за избелване вкъщи с лампа и гелче за 79 лв и ми се стори несериозна цената....съотв. и ефекта.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th September 2009, 11:03
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

Да ти кажа не е шега работа и не бих си взела аз лично за домашно ползване,това със зоом лампата се прави при стоматолог специалист,да това се прави със зоом лампа .
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th September 2009, 07:26
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

ZOOM-метода е с лампа,слагат ти гел и паста и процедурата е 3 пъти по 15минути.Цялата процедура е в 1 ден.Разбира се преди това ти правят почистване на зъбите с ултразвук и ти препоръчват паста синсодин ф-да почнеш да се миеш с нея.И е д-р Минчева/те работят в един кабинет -баща и дъщеря/.Аз лично нямах никакви проблеми с чувствителност на зъбите,но това е индивидуално.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:00.