IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 16th January 2010, 09:50
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

unknown-11,братче,голям ад си преживял-направо настръхнах,докато четях поста ти........ Пожелавам ти много бързо възстановяване и дано никога повече да не се появят тия гадове хемороидите.На мен ми цепиха тромбоцирал външен хемороид преди 3 месеца и като знам какъв ужас беше..........а ти говориш за много по-сериозна оперативна намеса.Оправяй се бързо и напълно и идвай да доложиш тука как е положението след време.
Отговори с цитат
  #492  
Стар 16th January 2010, 10:41
unknown-11 unknown-11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: България
Мнения: 5
По подразбиране

Забравих да споделя - мой близък бе претърпял почти същата операция в друг град точно преди година. Неговите приказки бяха: 'чудя се защо чаках толкова време докато се реша - сега всичко си е на мястото и няма никакви проблеми'.
Неговите приказки спомогнаха за бързото вземане на решението ми.
Него не са го включили с епидурален катетър, и след приключване действието на основната упойка, първия ден му е бил ад.
Особено ръкавицата - при сериозни хемороиди по време на операцията в ректума поставят една надута ръкавица, която да ограничава кървенето, да притиска раната и да предотвратява слепване...
Ръкавицата я свалят при първата смяна на превръзка- след около денонощие.
Та така - нататък ще пиша как е развитието...
Отговори с цитат
  #493  
Стар 16th January 2010, 15:25
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unknown-11
Неговите приказки бяха: 'чудя се защо чаках толкова време докато се реша - сега всичко си е на мястото и няма никакви проблеми'.
Неговите приказки спомогнаха за бързото вземане на решението ми.
Него не са го включили с епидурален катетър, и след приключване действието на основната упойка, първия ден му е бил ад.
Радвам се за приятеля ти.
unknown-11, добре дошъл в темата. Бая трудно ти е било, но по-важното е, че си подходил много отговорно при лечението.
Много подробно обяснение си дал, продължавай да ни държиш в течение.
Отговори с цитат
  #494  
Стар 16th January 2010, 20:04
sevastiano sevastiano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Този форум май е станал САДО-МАЗО. Не знам кой нормален би се вързал на този оплискан с кръв и брутална болка разговор между 3-4ма, които дори се радват на ужасиите на unknown 11.
Отговори с цитат
  #495  
Стар 17th January 2010, 10:31
Alloe Alloe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Да, те не търсят решение за проблемите си, а само задоволяват извратените си нужди да се закачат някъде и да демонстрират човешкото си падение и празнота.
Отговори с цитат
  #496  
Стар 17th January 2010, 12:46
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

sevastiano, не се радваме на болката, а на излекуването й. Колко пъти да го казваме - хронични фидури се лекуват само с операция и това е по-добрия път от нелекуването им. Кремче не може да излекува такава.

Кремчетата помагат, когато не е хронифицирала. И се продават във всички аптеки.

А да лъжеш хората, че ще ги излекува нещо, което очевидно не може ... е аз няма да го квалифицирам по друг начин, ще кажа само, че за мен е срамно.

Другото мнение няма да го коментирам.
Отговори с цитат
  #497  
Стар 17th January 2010, 13:50
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sevastiano
Този форум май е станал САДО-МАЗО. Не знам кой нормален би се вързал на този оплискан с кръв и брутална болка разговор между 3-4ма, които дори се радват на ужасиите на unknown 11.
Я преброй пак участниците в дискусията/ако можеш де/ Тъпо ми се струва да си изхакаш 2 регистрации само,за да злобееш!И най-важното:След като нямаш проблеми с хемороидите,не мога да разбера защо просто не подминеш темата
Отговори с цитат
  #498  
Стар 17th January 2010, 18:20
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

Здравейте един въпрос и от мен,как боли фисурата и хемороида,постоянна болка ли е,или само понякога и мен ме боли вътре в дупето,но на няколко месеца по веднъж,тъпа болка е,маи като ям лютиво и зеле съм забелязвала но имам колит аз.благодаря
Отговори с цитат
  #499  
Стар 18th January 2010, 19:07
Маркончо Маркончо не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Това за което говорите си го имам от точно 13 години. Сега съм на 45г. Появи се съвсем невинно с едно външно "топче". После с течение на времето станаха комплект - външни и вътрешни. Оттогава си ги отглеждам, грижа се за тях и се съобразявам с тях. Тези които не са имали болки и проблеми по темата по-добре изобщо да не пишат и да не се лигавят тук... Аз съм преживял доста неща с моите, кризи, пътувания по самолети, летища и т.н. и т.н. Това което мога да ви кажа на всички... операцията не винаги е изход. Браво на това момче че се е усмелило... мен ме е страх. Поддържайте строга хигиена (без тоалетна хартия)... миене му е майката. Не пийте кафе, алкохол, не яжте шоколад, чесън, лютиво. Дори в момента когато пиша тези редове съм с проктогливанол... гадно е това е живота. Чао за сега.
Отговори с цитат
  #500  
Стар 19th January 2010, 00:00
sevastiano sevastiano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Към Кристалина: Освен хронична фисура лекувах след това и 2 вътр. хемороида по неоперативен път пак в он клиник. Поставиха ми по един силиконов пръстен на всеки хемороид - става без болка наистина - и след 3 дни при изхождането хемороидите паднаха - след това не се опипваха при мазане. Първата вечер малко ме дърпаше и имах нещо като позиви за изхождане, но с 2 спазмалгона тези усещания преминаха и спах добре. При падането на хемороидите имаше 2-3 капки кръв и това беше всичко. Не знам дали ще се появят отново, тъй като имам познати, които обаче са оперирани и след 1-2 години отново са получили хемороиди. В он клиник ми казаха, че ако внимавам да не допускам запек и напъване няма да се получат нови, иначе било възможно след всеки тип лечение. Сега аз си пия кафе, ям всичко без запичащи и люти храни, пия до 50-100 г. алкохол понякога - това ми и позволиха, пуша по малко дори и най-важното: не се напъвам в тоалетната. Добре съм засега.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:54.