IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #961  
Стар 16th February 2010, 15:40
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от естел
Здравейте
вчера мина и моята операция,чувствам се чудесно и не усещам почти никаква болка Единствено сутринта като се събудих ме болеше гърба и помолих за болкоуспокоително.Много съм доволна от д-р Тонев и целия персонал-всички са много мили и внимателни!Надявам се да продължа да се чувствам толкова добре и занапред и всичко с новите ми гърди да бъде наред
Честито
Отговори с цитат
  #962  
Стар 16th February 2010, 16:31
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Отговори с цитат
  #963  
Стар 16th February 2010, 16:38
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

благодаря ви,много сте мили !!!
Отговори с цитат
  #964  
Стар 16th February 2010, 16:45
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Честити да си ти новите Желая ти бързо възстановяване! Да ти носят само положителни емоции!
Отговори с цитат
  #965  
Стар 16th February 2010, 21:22
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от естел
Здравейте
вчера мина и моята операция,чувствам се чудесно и не усещам почти никаква болка Единствено сутринта като се събудих ме болеше гърба и помолих за болкоуспокоително.Много съм доволна от д-р Тонев и целия персонал-всички са много мили и внимателни!Надявам се да продължа да се чувствам толкова добре и занапред и всичко с новите ми гърди да бъде наред
Добре дошла в клуба, Естел! Честито и бързо възстановяване!!! Само радост да ти носят новите придобивки и да си ги ползваш със здраве!!!
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #966  
Стар 18th February 2010, 10:54
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Честито и от мен Естел!!! Със здраве да си ги носиш и да се фръцкаш като всички нас....
Отговори с цитат
  #967  
Стар 23rd February 2010, 16:46
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Естел, честито! Бързо възстановяване и много положителни емоции с новите гърди Ще се радвад да пуснеш снимки в горната тема за информация.
Имам един въпрос към теб - сетих се, че преди време коментирахме, че има психолог при д-р Тонев (така пише на сайта му). Чудя се още ли го има и каква функция изпълнява? За какво си говорите?
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #968  
Стар 23rd February 2010, 20:31
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
Естел, честито! Бързо възстановяване и много положителни емоции с новите гърди Ще се радвад да пуснеш снимки в горната тема за информация.
Имам един въпрос към теб - сетих се, че преди време коментирахме, че има психолог при д-р Тонев (така пише на сайта му). Чудя се още ли го има и каква функция изпълнява? За какво си говорите?
Има психолог при д-р Тонев. Страхотна млада дама, която абсолютно ти влиза под кожата и води уж непринуден разговор с пациентите. Задава най-различни въпроси, но са свързани предимно с желанието ти за съответната интервенция - защо, кога, кой те подкрепя и защо и т.н. Попълват се тестове при нея, след което тя казва какъв ти е психо профила. Много е мила и е професионалист с една дума. Задължително те посещава и след операцията. Трябва да призная, че мен ме разгада за 30 минути и ме описа, все едно ме познава цял живот. Мисля, че всеки хирург би трябвало да работи с психолог.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #969  
Стар 23rd February 2010, 23:58
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

снимки още не съм правила....
за психоложката-аз се видях с нея само след операцията и не съм попълвала тестове,само си поговорихме.Много е мила и красива!Призна ми,че и тя си е правила същата корекция и че това неизменно води до много положителни неща!Попита ме дали имам подкрепата на партньора,защо и кога взех решение за операцията и дали имам някакви социални очаквания.Това си спомням...
Отговори с цитат
  #970  
Стар 24th February 2010, 09:30
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от естел
Попита ме дали имам подкрепата на партньора,защо и кога взех решение за операцията и дали имам някакви социални очаквания.Това си спомням...
Ооо да,и на цветове си играхме!!Аз съм зелено
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:57.