IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th February 2010, 00:12
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

Много ми харесват- Честото Лорейн!Леко и бързо възтановяване!
П.П. писах ти и на лични
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th February 2010, 21:30
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
И аз бях така около месец, сутрин имаше болка и едно опъване, дърпане, но като се раздвижех и мускула се отпусне и раздвижи, цял ден си бях ОК! :P Недей да бързаш да спиш настрани, щом имаш дискомфорт и болки още! Аз след 14-15 ден почнах да се обръщам по малко, но само леееееееко настрани, а съвсем настрани започнах да спя без проблем и болки след месец.
И аз съм на същото мнение,и при мен беше абсолютно по същия начин
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th February 2010, 14:12
Srebra Srebra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Лелеее,страхотни са!Браво,мн ми харесват!Честито,Лорейн!
__________________
Krasotata ne e v simetriqta,a v harmoniqta..
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th February 2010, 13:05
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Прекрасни гърди! Честито. Само като си помисля , че със всеки месец ще стават все по-готини...трябва след време пак да се снимаш, за да се порадваме още
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26th February 2010, 13:31
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th March 2010, 16:13
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране първа снимка

Лореин колко си висока и колко кг тежиш? На мен също ми предстои операция и понеже не искам големи гърди се колебая между 315 и 355 cc. капковидни. Но съм висока 173, тежа 60кг, гръдна 86, подгръдна 80, доктора ме убеждава че 355 няма да е много, но за мен най важна е естествената визия и не мога да взема решение
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th March 2010, 19:32
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране Re: първа снимка

Цитирай:
Първоначално написано от max_mara
Лореин колко си висока и колко кг тежиш? На мен също ми предстои операция и понеже не искам големи гърди се колебая между 315 и 355 cc. капковидни. Но съм висока 173, тежа 60кг, гръдна 86, подгръдна 80, доктора ме убеждава че 355 няма да е много, но за мен най важна е естествената визия и не мога да взема решение
Според мен докторът е прав. Аз съм висока 165, тежа 53 кг. и съм с 350. Никой, освен тези, които знаят, че съм със силикон все още не е забелязал, че има промяна в гръдната ми обиколка...На твоята височина и килограми ти трябват много повече от 355 сс. Няма, разбира се да скачаш на 500 сс, но поне 390 ми се струват по-приемливи за теб.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 9th March 2010, 19:50
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране Re: първа снимка

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Цитирай:
Първоначално написано от max_mara
Лореин колко си висока и колко кг тежиш? На мен също ми предстои операция и понеже не искам големи гърди се колебая между 315 и 355 cc. капковидни. Но съм висока 173, тежа 60кг, гръдна 86, подгръдна 80, доктора ме убеждава че 355 няма да е много, но за мен най важна е естествената визия и не мога да взема решение
Според мен докторът е прав. Аз съм висока 165, тежа 53 кг. и съм с 350. Никой, освен тези, които знаят, че съм със силикон все още не е забелязал, че има промяна в гръдната ми обиколка...На твоята височина и килограми ти трябват много повече от 355 сс. Няма, разбира се да скачаш на 500 сс, но поне 390 ми се струват по-приемливи за теб.
Aбсолютно съм съгласна , аз също съм 165, 53 кг. и съм с 355 Анатомични, ПИП И моята препоръка е да избереш около 350 - 390, разликата между тях е минимална, няма и 1 см. Вече зависи и ти колко жлеза имаш.
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #39  
Стар 9th March 2010, 20:35
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране Re: първа снимка

Цитирай:
Първоначално написано от max_mara
Лореин колко си висока и колко кг тежиш? На мен също ми предстои операция и понеже не искам големи гърди се колебая между 315 и 355 cc. капковидни. Но съм висока 173, тежа 60кг, гръдна 86, подгръдна 80, доктора ме убеждава че 355 няма да е много, но за мен най важна е естествената визия и не мога да взема решение
и според мен трябва да избереш по голям кубик,но не е лошо да ни пуснеш снимки за да видим сегашното ти състояние,всичко е относително относно кубиците и формата на имплантите,така че чакаме снимки
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th March 2010, 21:03
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

max_mara, аз също съм висока.. 177 и съм около 57 кг
моят съвет, макар от скоро да имам силикон е да си сложиш 390
аз много харесвам новите си гърди, но постепенно започвам да си мисля , че можеше малко повече и все пак още не съм раждала и има време за големи кубици
да си призная аз реших, че искам тази операция за 1 седмица , а след месец вече бях "под ножа". доверих се изцяло на хирурга си за кубици, форма и т.н. и не съжалявам,така че каквото и да решиш, че искаш не подценявай мнението на специалиста

П.П една нова снимчица вече в сутиенче.. :P
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.17671015
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: първатаснимка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:37.