IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 12th March 2010, 17:32
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

JJJ, бързо възстановяване на приятелката ти. Както и да се погледне не е коректно да си платиш за едни имплати, а да ти сложат други...чак не мога да повярвам, че се е случило.
И моля, пиши на кирилица /или ползвай онлайн кирилизатор/, защото модераторите ще ти изтрият мненията. Такива са тук форумните правила.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th March 2010, 14:30
JJJ JJJ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 21
По подразбиране

joliy благодаря за милите думи, вече пиша аз JJJ, извинявам се за латиницата няма да се повтори, а иначе най-малко става въпрос за пари. във вторник ще съм наясно защо се е случило това и тогава ще мога да ви се похваля с новите си гърди, чак тогава ще ги видя нямам търпение
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th March 2010, 15:52
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

JJJ
Здравей,кога точно и къде си оперирана и защо се е получило такова недоразумение?Как се чустваш имаш ли болки?Защо са ти оставени тези бинтове би трябвало да имаш само лепенки върху шевовете и евентуално ластична лента над гърдите за да може по бързо да се отпусне мускула,дори може и без сутиен.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th March 2010, 17:54
JJJ JJJ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 21
По подразбиране

diana1977 оперираха ме на 11.03 ,ще разбера защо съм с други импланти чак след като говоря с доктора , аз си го обяснявам че е взел решението на момента заради размера ,канските болки са първите два дни направо пощурях , не можех нищо да направя сама ,днес съм по-добре , а относно ластиците едните ми ги махнаха в болницата а другите ще ми ги махнат във вторник
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th March 2010, 18:34
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

а защо не казваш къде си се оперирала?
Отговори с цитат
  #66  
Стар 13th March 2010, 19:58
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JJJ
diana1977 оперираха ме на 11.03 ,ще разбера защо съм с други импланти чак след като говоря с доктора , аз си го обяснявам че е взел решението на момента заради размера ,канските болки са първите два дни направо пощурях , не можех нищо да направя сама ,днес съм по-добре , а относно ластиците едните ми ги махнаха в болницата а другите ще ми ги махнат във вторник
Направо не е истина. Как така докторът е взел решение без теб? Не че ПИП са лоши, но ти имаш последната дума при операцията. И защо криеш кой е този доктор!?
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 13th March 2010, 22:29
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
а защо не казваш къде си се оперирала?
Виж ..не е трудно да разбереш,четейки на приятеля "И" постовете ,а и нейните и те го казват
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 13th March 2010, 22:35
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81
Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
а защо не казваш къде си се оперирала?
Виж ..не е трудно да разбереш,четейки на приятеля "И" постовете ,а и нейните и те го казват
Явно не иска да го казва директно, но то вече стана ясно, първо от темата, в която е писала, второ от достъпа, който е използван ...не че е гаранция всичко това..но все пак!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #69  
Стар 13th March 2010, 22:36
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

приятеля пише в началото, после си пише самата тя =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #70  
Стар 13th March 2010, 22:53
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
приятеля пише в началото, после си пише самата тя =))
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЯРВАЛИНЯКОЙЧЕКРАСОТАТАСИМЕТРИЯТА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:38.