IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 14th March 2010, 20:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

А най-важното е според мен ти да се харесаш с гърдите си - тоест да е добре свършена работа, Джей х3 Другото е ясно, че ще се изясни, но най-важно е да си получила желания резултат.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 14th March 2010, 20:51
JJJ JJJ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 21
По подразбиране

[quote="gwendoline"]А най-важното е според мен ти да се харесаш с гърдите си - тоест да е добре свършена работа, Джей х3 Другото е ясно, че ще се изясни, но най-важно е да си получила желания резултат.
eeeeeeeeeee това чакане ме убива!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th March 2010, 12:24
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Аз пък не разбрах защо още не си си видяла гърди - какво е това да чакаш 5 дена с превръзки, преди да си видиш резултата. Това е обикновена увеличаваща мамопластика, нали? Или е така защото достъпът е през ареолата??
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #104  
Стар 15th March 2010, 13:18
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
Или е така защото достъпът е през ареолата??
Това изобщо не е от значение...........
Отговори с цитат
  #105  
Стар 15th March 2010, 14:55
JJJ JJJ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 21
По подразбиране

joliy
ами всеки доктор си е изградил собствен начин на работа, но да ти кажа честно чакането е по страшно и от решението за операцията.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 15th March 2010, 19:32
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Цитирай:
Първоначално написано от joliy
Или е така защото достъпът е през ареолата??
Това изобщо не е от значение...........
И аз така мился..или може би ден-два да се стои с превръзки заради ареолата. Някой друг опериран може би ще внесе повече яснота. Но това чакане JJJ мен би ме влудило. Дано все пак всичко да е наред и да си харесаш гърдите като ги видиш!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #107  
Стар 16th March 2010, 20:35
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

аз съм оперирана по този начин,освен лепенки и ластичната превръзка с която се стои първото денонощие друго нищо не са ми слагали ,още на другат сутрин си видях изцяло гърдите
Отговори с цитат
  #108  
Стар 16th March 2010, 20:38
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

гвен, разбрала си ме грешно, не съм имала в предвид изобщо твоите думи за мерцедеса, а нейните !

Цитирай:
даже измърморих на сестрата нещо от сорта "че все едно да искаш да си купиш мерцедес а те да ти набутват бмв" тя ме гледаше виновно и видимо не можеше да ми отговори смислено за причината и решението на доктора,
и по този повод казах,че даже според мен въпреки че е въмутително да се събудиш с други от уговорените импланти, в случая варианта е в неин плюс.....така, че JJJ - по-споко го давай, разбрахме още от начало от какво се възмущаваш и всички сем на това мнение, а другото след това беше спор около марките импланти, което не виждам с какво те е засегнало лично

А колкото до този ти пост
Цитирай:
Абе хора за какви пари спорите, то е ясно че всеки е дал толкова, колкото за него са били необходими и никой не е пестил от марката, това е въпрос на избор и лично усещане, както едни пият "или" и за тях е № 1 така други пия "лаваца" ,която пък за тях си е № 1............мисля че се изразих ясно този път
, само ще ти кажа,че си в заблуда ако мислиш,че между различните марки ипланти няма разлика и е въпрос нА ВКУС на кой какво му харесва.... и също мога да ти кажа,че определено става въпрос за пари в повечето случаи .. и много хора не са си лсожили по-добрите импланти или не са отишли при по-предпочитания от тях хирург именно заради цената !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 17th March 2010, 01:55
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
.. и много хора не са си лсожили по-добрите импланти или не са отишли при по-предпочитания от тях хирург именно заради цената !!!!
Точно така . Аз съм от тези хора . Сега го отчитам като голяма грешка Хубави импланти , сложени некадърно ...
Но пък и смотани импл . сложени майсторски - пак е тъпо ...
Отговори с цитат
  #110  
Стар 17th March 2010, 09:31
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Интересно е че в Австрия като идеш на консултация последното, което те интересува е каква марка импланти ще ти сложат. Докторът има повече опит и той би трябвало да направи избора, а не пациентката. И според мен е в интерес на коректният лекар да ти постави качествени имплантати, за да не му се налага да върши една работа два пъти и да залага имиджа си. Докторите затова ходят на семинари и конференции, за да се запознаят с новите продукти. А ние съдим за качеството само според цената. По този начин можем лесно да бъдем манипулирани.
Аз например имам зъбен имплантат и ако искам да знам каква марка е, трябва да погледан паспорта му. Факт е че не ме е интересувало, това е проблем на зъболекаря ми. Аз искам да имам хубави зъби, или хубави гърди.
Така че аз съм съгласна с Гуен, а JJJ ако харесва гърдите си и операцията няма никакви компликации не виждам къде и е проблемът.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЯРВАЛИНЯКОЙЧЕКРАСОТАТАСИМЕТРИЯТА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:05.