IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th October 2010, 10:35
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Лично аз нямам никакви здравословни проблеми след поставянето на имплантите.Радвам се че го направих и съм горда собственичка на силикон ахахаха

И Want,ще напишеш ли поне веднъж някой пост без ирония
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th October 2010, 11:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Едва ли някой ще ти каже такова нещо Тук всички са горди собственички на силиконов бюст


браво,много ме радваш всеки път
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th October 2010, 12:38
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Искам да вметна още нещо - ако ви прави впечатление, не само в моя линк, но почти винаги когато се говори за този токсичен синдром, отдолу неминуемо следва реклама на хомеопатичен или лекарствен продукт за уголемяване на гърди. Всеки сам да си вади изводите. Не казвам, че риск няма никакъв за никой, но определено ако поставянето на импланти е вредно за здравето и това бе научно доказано, едва ли щеше да е позволено от здравните институции. Авторката, чиято статия стана повод за притесненията на повечето тук, носеща краткото име в материала Джаки - също има статия за алтернативни методи на увеличаване на бюста.
Поставянето на импланти може да доведе до разни усложнения, но не задъжително, не при всеки и пр.; тоест поема се разумен риск с тази процедура. Имплантите са одобрени от здравната комисия - това е напълно достатъчно за мен, за да се реша на тази стъпка. Това че имаме вече импланти, мисля, че може само да ни направи по-внимателни към здравето си и да правим редовни профилактични прегледи ехограф, мамолог - нещо, което допреди това малко от нас са правили за безопасността и здравето си.
Да, това е вярно, че отдолу има реклама за алтернативни методи на силикона....Но те явно са решили да убеждават с възможните здравословни проблеми от силикона /а не визуалните, като риплинг и т.н./, което обаче не прави фактите измислени...Т.е. ползват факти, за които рядко се говори. Иначе и да се установи, че е вреден /което вече е установено/, това едва ли ще спре произвоодството и предлагането на силикон, защото това е голяма и печеливша индустрия... Както с цигарите, и много други неща още.
Ше прочета и линка на Гвендолин, дано не се стресна още повече...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th October 2010, 13:53
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

В тази статия никъде не е цитирано проучване, което е направено и съответните резултати от него, това са само предположения. Също така пише, че за да се установи, че описаните симптоми са в резултат от наличието на силиконови импланти трябва да се направят куп изследвания, защото пораженията засягат много орагани и системи.
Друг основен момент е това, че става въпрос за жени, чиито импланти са на около 30 години, което значи че жените са на 50+ г.(в менопауза вече), а всички изброени симптоми могат да бъдат и в резултат на хормонален дисбаланс (особено косопад, потене, слабост, болките в ставите и сухожилията пък ги имат и доста по-млади хора, без силикон в тялото).
Отровите, които дишаме, ядем и пием всеки ден са не по-малко опасни.
За радиоактивността - всичко излязло от земята е радиоактивно, но ядем картофи, моркови и т.н
По тази логика ако летиш със самолет трябва да умреш от радиация, з-то на всеки 1000м надмоорска височина радиацията се удвоява.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th October 2010, 13:55
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

P.S. А това, че производството на силикон е огромна индустрия също е вярно, приложението му не е само в пластичната хирургия.
Друга истина е, че американците не са най-интелигентната нация и много лесно поддават на манипулация, поради вечния страх от терористи, извънземни, опити на НАСА... и дрън-дрън, та са големи параноици и всичко се изопачава.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th October 2010, 14:44
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Здравейте момичета Отдавна не съм писала, но не ми остава време...
За протокола - циците са ми почти на 3г. и половина. Здравословни проблеми нямам /с изключение на някоя настинка зимно време/, при това съм с "прословутите" PIP. Гърдите ми са ОК без никакво изменение или оплакване.
Поздрави на всички и успех на бъдещите тунинги. Според мен няма място за притеснение, ако операцията е била извършена както трябва от хирурга.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th October 2010, 16:17
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Особено ме стресна това, че силиконовите молекули преминават в тялото и през капсулата, и че тази капсула въобще няма предпазна фуннкция... И по този начин бавно, но сигурно тялото се иннтоксикира.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th October 2010, 16:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Особено ме стресна това, че силиконовите молекули преминават в тялото и през капсулата, и че тази капсула въобще няма предпазна фуннкция... И по този начин бавно, но сигурно тялото се иннтоксикира.
за целта пия трипъл дози антиокс и детокс
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th October 2010, 17:06
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

К'во е това? Дай малко разяснениия, може и на лични
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th October 2010, 23:09
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от want
Едва ли някой ще ти каже такова нещо Тук всички са горди собственички на силиконов бюст
Не си права и сарказмът ти в случая е напълно излишен!
Ако не си забелязала , тук момичетата споделят и дискутират за всичко което ги вълува , било то добро или лошо...Ако имаше нещо такова , все някой щеше да пише.
И защо да не сме "горди собственички на силиконов бюст" ?
Ти като гледам си горда и с малките си естествени гърди , а какво ли щеше да е , ако беше с по-големи ?!

хайде да се разберем за последно ....престанете да ми тълкувате постовете както ви изнася и престанете да търсите под вола теле!
Ако исках да кажа че сте затъпели от силикона щях да го напиша в прав текс а не да увъртам ! баси народа ....няма оправия
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какстесъсздраветоследняколкогодинисиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:23.