IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3241  
Стар 1st February 2012, 03:22
Аватара на CrazyMuffin-
CrazyMuffin- CrazyMuffin- не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 57
По подразбиране

Еми изпоостлабнаха тука всички и не пишат ;<

иначе .. hi от мен след дъълго отсъствие ^^^
Отговори с цитат
  #3242  
Стар 1st February 2012, 11:46
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте,
Вчера се регистрирах в програмата на Активия, която е на сайта им. За който се интересува от здравословно хранене има съвети и програми/менюта от доц. Байкова.
Отговори с цитат
  #3243  
Стар 4th February 2012, 22:20
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Момичета , не съм влизала отдавна тук, .... ... но основателките на тази тема нанесоха страхотни вреди на тялото си и се наложи лекари да им обясняват , че това което те намират за здравословно всъщност и проповядват е проект на болната им анорексична глава. Не се доверявайте на кой да е и как да е да ви дава акъл как да отслабвате и да ви критикува какво ядете . Тук няма да намерите напътствия как да отслабнете , защото момичетата които пишат не са 60 -70 -80 кг а по 45 -50 кг и се виждат дебели и крият болните си амбиции за такива думи като здравословно.
Това тук са Орторексички , прочетете повече за болестта и после вижте с какво се хранят.

Съжалявам момичета , но стотици ви четат , трябва поне един да ви го каже
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!

Последно редактирано от daliq : 4th February 2012 на 23:25
Отговори с цитат
  #3244  
Стар 11th February 2012, 08:25
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

daliq, темата съм я пускала аз и приемам поста ти лично - далече съм от Анорексия, Орторексия и всякаква друга '-рексия' и този твой назидателен пост силно ме подразни. Ако някой е имал хранително разстройство, само сме се опитали да помогнем, а да си 45-килограмов и да се стремиш да се храниш здравословно е повече от похвално. Говорим за здравословно хранене.
Отговори с цитат
  #3245  
Стар 11th February 2012, 09:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq Виж мнението
Момичета , не съм влизала отдавна тук, .... ... но основателките на тази тема нанесоха страхотни вреди на тялото си и се наложи лекари да им обясняват , че това което те намират за здравословно всъщност и проповядват е проект на болната им анорексична глава. Не се доверявайте на кой да е и как да е да ви дава акъл как да отслабвате и да ви критикува какво ядете . Тук няма да намерите напътствия как да отслабнете , защото момичетата които пишат не са 60 -70 -80 кг а по 45 -50 кг и се виждат дебели и крият болните си амбиции за такива думи като здравословно.
Това тук са Орторексички , прочетете повече за болестта и после вижте с какво се хранят.

Съжалявам момичета , но стотици ви четат , трябва поне един да ви го каже
Оооо не си единствената която мисли така Подкрепям поста ти на 100%.
Време е темата да замине за кошчето! Верно е че има доста съвети ,но в повечето случаи са от вредни по вредни!
Аник , по никакъв начин не мога да си представя млада жена или зряла такава която да е 45 кила освен ако не е метър и 20 висока
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3246  
Стар 14th February 2012, 16:46
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Минах да видя какво сте сътворили, ама...
Много исках да намеря някакви различни и интересни менюта, че съм зациклила..с един хумус и патладжан.
Лек ден на всички!
Отговори с цитат
  #3247  
Стар 20th February 2012, 14:33
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Shandi Аз житувах 7 дни, прекъснах по-рано от 10-тия, че трябваше да се захраня по-рано за една операция утре.Тази година нещо не ме накефи житния - много промени се случиха в тялото ми. Може би се съчета и с някакъв вирус, който ме лепна, а защо ме лепна - сигурно ми е паднал имунитета. Аз не се бях разболявала 2 години. Физически бях ОК - не изпитвах студ, глад, нямах главоболие, два дни много ми се спеше, но... сетивата - обоняние, вкус... направо като в първи месец на бременност

Susan, 45 съм на 160см, никак не съм млада вече и не съм кльощава, Имам поне още 5 приятелки от моя клалибър, ядат си всичко, такава им е структурата.
Отговори с цитат
  #3248  
Стар 20th February 2012, 23:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Аник аз съм 166 и съм почти 60 кила и съвсем не съм дебела Имам поне още 5 приятелки които са от моя калибър и си ядат каквото си искат
И като казвам не съм дебела , дънките ми все още са размер 27
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3249  
Стар 22nd February 2012, 07:52
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
по никакъв начин не мога да си представя млада жена или зряла такава която да е 45 кила освен ако не е метър и 20 висока
Сю, мислиш ли, че мнението ти е такова, защото не живееш в България? Аз съм от твоя калибър и също съм живяла в чужбина, където си бях ок, но тук (в БГ) се чувствам леко пълна.
Отговори с цитат
  #3250  
Стар 22nd February 2012, 09:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Искаш да кажеш че жена която носи дънки размер 27 може да мъде леко пълна ??да възможно е но ако съм висока 145 Иначе за чужбината факт е, че българката е леко кльощава според разбиранията на западняка
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:40.