IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3251  
Стар 22nd February 2012, 10:00
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Хаха, пази Боже! Не искам да кажа това. Смятам, че този "калибър" е идеалният. Идеята ми беше, че разбиранията се различават.
Отговори с цитат
  #3252  
Стар 22nd February 2012, 10:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Хаха, пази Боже! Не искам да кажа това. Смятам, че този "калибър" е идеалният. Идеята ми беше, че разбиранията се различават.
Te разбиранията са нещо относително тя и българката си пада по чалга ,ама западняка не
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3253  
Стар 22nd February 2012, 14:37
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq Виж мнението
Момичета , не съм влизала отдавна тук, .... ... но основателките на тази тема нанесоха страхотни вреди на тялото си и се наложи лекари да им обясняват , че това което те намират за здравословно всъщност и проповядват е проект на болната им анорексична глава. Не се доверявайте на кой да е и как да е да ви дава акъл как да отслабвате и да ви критикува какво ядете . Тук няма да намерите напътствия как да отслабнете , защото момичетата които пишат не са 60 -70 -80 кг а по 45 -50 кг и се виждат дебели и крият болните си амбиции за такива думи като здравословно.
Това тук са Орторексички , прочетете повече за болестта и после вижте с какво се хранят.

Съжалявам момичета , но стотици ви четат , трябва поне един да ви го каже
И кои са тези основателки? Какви вреди, какви лекари, какви 5 лева... Не знам защо трябва да си измисляш такива глупости... Susan подкрепяш лъжата ли? По-тъпи путки от вас няма!!! Жалка работа.
Отговори с цитат
  #3254  
Стар 27th February 2012, 23:16
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

aniK, надявам се всичко с операцията да е минало безпроблемно. Аз нещо не можах да се наглася за Житния режим...чакам вече пролетта, че умирам за плодове и най-вече череши.
Килограмите..преди една седмица ми се наложи да дам данни за височина, тегло и тн..никаква идея за килограмите, не бях се теглила сигурно половин година. Та излезе на 167см, 54 кг. Аз гледам как ми стоят дрехите и дали се харесвам в огледалото.
Вие разправяте за България, но като бях в Азия, се чувствах леееко големичка Ех, пустите им коси..
Отговори с цитат
  #3255  
Стар 27th February 2012, 23:23
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
Post

Не ме карай да цитирам никове на хора с отдавна изтрити профили тук ,защото психолозите друго мислят за такава дружна подкрепа по време на отслабване , стигащо до анорексия.
При ръст 1,60 нормалните кг. са 55 и не съм го измислила аз това. -10 отдолу нали се сещате за какво става на въпрос. Все едно дали са на момиче или на лелка
Всеки има право да върши с тялото си каквото намери за добре , обаче да се взима за здравословно хранещ се орторексик даващ съвети и напътствия на други хора смятам че граничи с болен мозък.
Айде да не се заяждаме , защото мнението е като задника всички го имаме не всички го показваме
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #3256  
Стар 27th February 2012, 23:27
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от root Виж мнението
И кои са тези основателки? Какви вреди, какви лекари, какви 5 лева... Не знам защо трябва да си измисляш такива глупости... Susan подкрепяш лъжата ли? По-тъпи путки от вас няма!!! Жалка работа.
Баси тоя остър к.ур как съм го пропуснала
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3257  
Стар 28th February 2012, 12:24
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Всеки сам за себе си трябва да прецени на колко килограма се чувства най-добре и да си ги поддържа. Аз съм висока 176 см и в момента съм 65 кг и според някакви си стандарти може да е идеално за мен, но аз не го усещам така - на мен ми тежат и не се чувствам добре в кожата си...Била съм от 59 до 69 кг, но най-добре се чувствам, когато съм 62 !
Онзи ден, докато се ровех из нета, попаднах на този "калкулатор" на телесната маса и останах много изненадана, когато си написах мерките и показа резултат границите килограми, в които е здравословно да съм и че 62 кг са най-добре за мен!
http://www.medicine.bg/instrumenti/i...telesnata-masa
Отговори с цитат
  #3258  
Стар 28th February 2012, 16:37
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

И аз мисля че зависи от това как се чувстваш на определени килограми и каква е структурата на тялото. На мен калкулатора ми казва че съм леко под нормата макар че тази зима напълнях с 2-3 килограма които смятам да сваля защото просто не се чувствам добре.
От днес започвам с постите пък да видим ....
Отговори с цитат
  #3259  
Стар 1st March 2012, 07:03
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Пък най-обичам някой, като няма воля да постигне нещо, да си измисля самозадоволяващи оправдания

Shandi, всичко при мен е наред! Да ти кажа, тази година не се почувствах така добре след житния, както миналата, макар да бях с много по-положителна нагласа и с по-ранна психическа подготовка.

Последно редактирано от aniK : 1st March 2012 на 07:06
Отговори с цитат
  #3260  
Стар 6th March 2012, 16:30
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Привет на всички!!! Тъй като не ми се иска да отварям нова тема ще задам въпроса си тук, пък след всичките негативни постове дано все още някой чете тук.


Преди известно време прочетох някои интересни неща за киноата и ми се прииска да си приготвя нещичко (даже днес си и купих)
Споделете някои интересни, изпробвани рецепти. Търсих и в нета, но асортимента е твърде беден. Ще се радвам на отговори.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:52.