IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1481  
Стар 18th February 2015, 13:53
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране нос

Всеки организъм е различен.
Моята операция е била 5 часа и половина и след операцията не ме боля носа а дупето, петите и лопатките (натъртени от стоенето в неподвижна поза дълго време).

Не съм имал косопад или други проблеми никакви..болката в петите ми мина за 3 дни, тази в лопатките за 2 дни а тази в дупето още я усещам леко..(19ти ден след).

Аа и долната ми устна беше надута от интубиращия маркуч 5-6 дни някъде
Отговори с цитат
  #1482  
Стар 18th February 2015, 13:57
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

но все пак са стряскащо дълги операциите ..
Отговори с цитат
  #1483  
Стар 18th February 2015, 15:45
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Дълги са да, според мен абсурдно даже. Първична ринопластика трябва да е средно 1,5-2ч. И навсякъде се стремят да съкратят максимално времето заради травмата, отоци, синини, последствия от количеството упойка. На keery 7 часа му е била ревизията в САЩ, в която е взиман материал от ребро, хрущял, присаждано е, изграден му е целия нос и т.н. Няма място за сравнение- моята беше 7 часа, първична. Момичето след мен беше с ревизия-трета под ред, в болницата обсъждаха операцията- от 16 часа до 2:30 през нощта. Просто работи ужасно бавно. Продължителността на операцията е от огромно значение за възстановителния период и нежеланите последствия, какъвто и да е организмът. И тези без последствия- радвайте се, че не сте изтеглили късата клечка като мен и други в темата. Този факт трябва да се знае, за да може да си преценят рисковете все още умуващите.
П.П. И това, че операциите са 5+ часа не говори за старание, а за липса на опит и рутина.

Последно редактирано от DanKem : 18th February 2015 на 16:31
Отговори с цитат
  #1484  
Стар 18th February 2015, 17:04
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Дълги са да, според мен абсурдно даже. Първична ринопластика трябва да е средно 1,5-2ч. И навсякъде се стремят да съкратят максимално времето заради травмата, отоци, синини, последствия от количеството упойка. На keery 7 часа му е била ревизията в САЩ, в която е взиман материал от ребро, хрущял, присаждано е, изграден му е целия нос и т.н. Няма място за сравнение- моята беше 7 часа, първична. Момичето след мен беше с ревизия-трета под ред, в болницата обсъждаха операцията- от 16 часа до 2:30 през нощта. Просто работи ужасно бавно. Продължителността на операцията е от огромно значение за възстановителния период и нежеланите последствия, какъвто и да е организмът. И тези без последствия- радвайте се, че не сте изтеглили късата клечка като мен и други в темата. Този факт трябва да се знае, за да може да си преценят рисковете все още умуващите.
П.П. И това, че операциите са 5+ часа не говори за старание, а за липса на опит и рутина.
DanKem според мен доктора си се старае и за това са толкова дълги..пък и по-добре по дълго възстановяване отколкото грозен нос цял живот.

Между другото аз бях точно след момичето с 10 часовата операция..видях я на следващия ден понеже бяхме в една стая - неможеше да стане от леглото и и беше доста зле..но са я изписали докато ме оперираха...нейния организъм беше доста слаб и затова упойката я събори толкова..при мен примерно като излязох от упойка нито ми се виеше свят, нито ме болеше глава..можех да си ходя почти веднага
Отговори с цитат
  #1485  
Стар 18th February 2015, 17:18
Аватара на miraLd
miraLd miraLd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 7
Smile

Zdraveite DenKem!Da vi obqsnq poveche za operaciata mi.Beshe mnogo slojna I tejka.No az bqh predupredena I podgotvena psihicheski.Celiqt mi nos e modeliran otvun naNovo imam I pristavki nqkakvi.Vutre polojenieto sushi e bilo slojno.Atrofiralo i zakurnqlo.Reviziite sa mnogo po tejki ne sa kato purvichnite rinoplastiki.Trudno izlqzoh Ot upoika .S bolki v cqloto tqlo I otpadnalost.Na 3qt den veche bqh dobre.Imam mnogo otoci i ne izlizam Ot v kushi.Disham vech4 tova istinsko shastie za men.Skoro she pochna I uprajneniq.Ne mi pada cosata osobenno.Normalno .No az se opitvam da se hranq zdravoslovno.Ako ste chuvali za kletuchna hrana izkluchitelno bogata na hranitelniveshestva ,proteini minerali.Momicheta vnimavaite koi si izbirate za takiva operacii.Az ot napravih ogromna greshka predi godini.Nqmashe takiva forumi .No kakto kazvat po dobre kusno ot kolko nikoga!Mislete pozitivno !Obichaite se poveche!Uspeh na vsichki.She kacha skoro snimki .
Отговори с цитат
  #1486  
Стар 18th February 2015, 17:19
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Мдам, сигурна бях, че това със старанието ще се появи като аргумент
Да кажем, че добрите хирурзи си се стараят и си успяват масово за 1-2 часа макс, навсякъде по света Една задача, ако масово я решават за 5, а ти за 15 минути, това не те прави старателен, а бавен, недотам опитен и умен да кажем. В коментирания случай, колкото по-опитен е даден хирург, толкова повече се доближава до средното време за извършване на операцията, която по цял свят е под 2 часа.
А мацката с 10 часовата операция кон да беше, пак нямаше да може да мръдне, твоята си имал щастието да е била наполовина!!! За какъв слаб организъм говорим след 10 часа наливане на упойка, мислете преди да пишете бе хора!
А и както се вижда в моя случай дължината на операцията не е в правопорционална зависимост с "хубостта" по тая логика за 7 часа какъв нос трябваше да получа аз?

Последно редактирано от DanKem : 18th February 2015 на 17:23
Отговори с цитат
  #1487  
Стар 18th February 2015, 17:30
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miraLd Виж мнението
Zdraveite DenKem!Da vi obqsnq poveche za operaciata mi.Beshe mnogo slojna I tejka.No az bqh predupredena I podgotvena psihicheski.Celiqt mi nos e modeliran otvun naNovo imam I pristavki nqkakvi.Vutre polojenieto sushi e bilo slojno.Atrofiralo i zakurnqlo.Reviziite sa mnogo po tejki ne sa kato purvichnite rinoplastiki.Trudno izlqzoh Ot upoika .S bolki v cqloto tqlo I otpadnalost.Na 3qt den veche bqh dobre.Imam mnogo otoci i ne izlizam Ot v kushi.Disham vech4 tova istinsko shastie za men.Skoro she pochna I uprajneniq.Ne mi pada cosata osobenno.Normalno .No az se opitvam da se hranq zdravoslovno.Ako ste chuvali za kletuchna hrana izkluchitelno bogata na hranitelniveshestva ,proteini minerali.Momicheta vnimavaite koi si izbirate za takiva operacii.Az ot napravih ogromna greshka predi godini.Nqmashe takiva forumi .No kakto kazvat po dobre kusno ot kolko nikoga!Mislete pozitivno !Obichaite se poveche!Uspeh na vsichki.She kacha skoro snimki .
Мира, това, че дишаш е страхотно! Аз си мечтая за този миг! Пожелавам ти леко възстановяване и никакви проблеми с носа. Ще чакаме снимки
Отговори с цитат
  #1488  
Стар 18th February 2015, 17:35
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

То поне да си заслужаваше операциите да са толкова дълги. Моята беше повече от 5 часа и не виждам никакъв смисъл от тази операция. Днес пробвах да се снимам, направих си една снимка в профил и за съжаление майка ми беше абсолютно права - просто няма разлика от преди и след, като изключим че левият ми профил е леко изкривен. Как става качването на снимки тук, защото нещо не ми се получава или е защото имам проблеми с интернета
Отговори с цитат
  #1489  
Стар 18th February 2015, 17:36
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

DanKem аз влязох в операционната 3:40 следобед и се събудих 23:30.
Операцията е свършила около 9 и половина ми казаха а до 23:30 съм спял още от упойката..така че пак са бая часове..но не всичко зависи от доктора - упойката ти я слагат анестезиолозите. Т.е. и от тях зависи доста възстановяването ти..аз ако бях се събудил по рано и по-добре щеше да е сигурно.

Пък и за моите 5-6 часа под ножа доктора не е махал просто гърбица (което е голяма част от операциите) а освен гърбицата, ми е оформял връх, повдигал го е, стеснявал е носа и ми е оправял и носната преграда..едва ли е работа само за 1-2 часа това О.о

Set - върви на разширения изглед, натисни бутона с кламера, качи снимка с Choose File бутона и после "КАЧИ" бутона и после затвори малкия прозорец и вмъкни снимката от менюто на кламер бутона
Отговори с цитат
  #1490  
Стар 18th February 2015, 18:09
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

DanKem абе ти да не си завършила уши нос гърло или си станала хирург не мога да разбера...обедена съм на 10000 %, че ако носът ти беше прав и сега си дишаше нямаше да развиваш темите доктора колко е бавен и едва ли щеше да твърдиш, че половината от тук коита се смятаме, че имаме успешни операции ти едва ли не пристигаш да ни отвориш очите, че не е така...а и на въпроса ти по назад в темата защо изобщо е станал хирург ще ти пусна един сайт да видиш, че можеее бии точно този доктор е признат на високо ниво в Турция, САЩ, Германия, преродавал, специализирал и в момента се води за най добрия в Благодаря като не само за ринопластика, гласови протези и така нататък ще си ги прочетеш в сайта.И да ти кажа гледам ти снимките и виждам отток като моя в началото да ноздрите(който вече го няма) това изкривяване го имаше и моя приятелка опирирала с и при него с присаждане на хрущял но вече и нийният нос е прав доста хора които съм завела са доволни и стриктно спазваха масажите които се правят, които и ти трябва да правиш...И да доктора се старае затова работи по бавно защото за тази работа трябва внимание и прецизност...защо не отиде да те претупат за час и половина и да ти вземат парите и после да не те погледнат? А аз съм сигурна, че ако отидеш при Асенов и седнеш да поговорите и да ти обясни какво да правиш ще се разберете а не да ръсиш акъл тук какъв е и що е-ти да не си на 15? И съм сигурна, че всичкото изписано тук едва ли ще можеш да му го кажеш лично До всички недоволни моля отидете и говорете с него защо така са се получили нещата дали изкривяване дали големина дали недишане....няма да ви посрещне със скалпела от вратата не се притеснявайте, нито ще ви върне...DanKem пак към теб се обръщам мисля, че си много нетърпелива и след като ти направят операцията в Турция ще те помоля ако си се събудиля веднага с носът на Анджелина Джоли да качиш снимки да видим дале имаш оттоци или направо ще си за модно списание...пускам ти сайта да видиш неопита на доктор Асенов...както казваш Enjoy! http://dr-asen-asenov.com/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:19.