IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1541  
Стар 19th February 2015, 16:00
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

lilit7979 ще съм ти благодарна да ми пратиш vili_ih@abv.bg
Отговори с цитат
  #1542  
Стар 19th February 2015, 16:11
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

flashman и при теб се е получило добре
Отговори с цитат
  #1543  
Стар 19th February 2015, 16:15
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

готово
Отговори с цитат
  #1544  
Стар 19th February 2015, 16:16
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KHALEESI Виж мнението
flashman и при теб се е получило добре
Аз го чакам и по-добре да става Че още имам оток на върх-а и доста стърчи в профил..виж как на снимката след операцията е остър и малък : )))
Отговори с цитат
  #1545  
Стар 19th February 2015, 16:17
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението
От трън та на глог, както се казва!
Той точно веднага, ще иска да те резне... Да не ми го хвали никой този несериозен меркантилен тип.
Леле, cicico, надушвам, че си била при него Да не ходя викаш? Защо, какъв е, видях че има тема за него, май я бях зачитала, ама не помня.

А иначе, че няма да дам на него да ме пипне е ясно. Избрах го вече ремонтьора, дано не сбъркам пак. Трябва да отида при някой (в София най-лесно) обаче да видя дали не може да се измисли нещо за дишането. На лични ми писаха за силиконова тръбичка в ноздрите да ги държи отворени- така поне през нощта да дишам и да се наспивам. Не знам дали е възможно обаче хаха, с тоя нос вече се чувствам като киборг- тръбички, клечки за уши, от всякъде нещо ръби и стърчи- преувеличавам естествено, смях да има
Отговори с цитат
  #1546  
Стар 19th February 2015, 16:28
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

lilit7979 много е хубаво ,разликата е огромна.... супер! и наистина добре се е справил с връхчето ти ...
flashman наистина разлика има доста от операционната ,ако стане така още по-добре
Отговори с цитат
  #1547  
Стар 19th February 2015, 16:41
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KHALEESI Виж мнението
flashman наистина разлика има доста от операционната ,ако стане така още по-добре
Ако знаете каква грозна снимка си намерих на стария нос Ако след отоците се получи като на снимката от операционната, си мисля че моята трансформация ще е една от най-добрите на доктора!
Отговори с цитат
  #1548  
Стар 19th February 2015, 17:19
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Флаш, и с двата носа си много добре, ама с тоя гърбавия направоооо не знам, на нен си ми много чаровен там Мисля, че носът ти има много да спада и ще се харесваш повече с времето.
Отговори с цитат
  #1549  
Стар 19th February 2015, 20:15
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

DanKem днес се свързах с моята приятелка за която писах, че беше с присаждане на хрущял...писах и защото се сетих, че ми беше разказвала, че и те каго теб е слагала тампони в носа и е дишала спокойно та се свързах с нея и те ми каза, че не е можела да диша защото конците са дразнели лигавицата и от там така се е получило....доктора и е предписал два спрея и някакви капки за очи и от тях и е минал тоя период с дишането и сега си диша спокойно но каза и че гледа да не спи на печки и духалки които изсушават въздуха. ..Утре ще ми пише какво и е било предписано и ако решиш можеш да пробваш ако прецениш че е по безобидно или като отидеш на преглед да попиташ дали са подходящи за теб
Отговори с цитат
  #1550  
Стар 19th February 2015, 20:37
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Габ, благодаря! Питай я, ще пробвам, едва ли ще навреди. А тези конци какви са? Нали ти махнаха, а тези вътрешните за две седмици се резорбирали. Имаме ли още конци?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:25.