IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd September 2012, 15:01
МаЛкАта МаЛкАта не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 2
Smile Нека да споделим :)

Здравейте приятели Знам, че има теми за отслабването, но повечето са как да отслабна, кажете ми ефективен начин за бързо отслабване и такива. Аз бих искала да споделите в темата как отслабнахте, за колко време, спортувахте ли и така. Извинявам се ако има много такива теми аз попаднах на няколко и ми е интересно да чета такива истории. Много ще се радвам ако и вие споделите Благодаря ви предварително !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd September 2012, 12:25
Kalinkata Kalinkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Бързото не означава качествено Но може да се отслабне с 20 кг. за 6 месеца примерно, без да се появи йо-йо ефект, ако се направят някои леки промени в начина на хранене. Първо заменете лошите мазнини с полезни - без олио, маргарин, масло, вместо тях риба 2 пъти седмично, така че да приемате някъде към 500 гр. в седмицата, ядки - бадеми, лешници, кашу, орехи, шам-фъстък - най-добре сурови, по 30 гр. на ден. Сладко, най-добре само сутрин със закуската или под формата на плод. Ябълките - поне 1, най-добре 2 на ден. Сметнете си калориите, необходими за вас, съобразно пола, възрастта, ръста и активността и вместо да се тъпчете по много 3 пъти на ден, хапвайте 6-7 пъти на ден, малки порции, веднъж на всеки 2-3 часа, като във всяко хранене присъства източник на протеини Така дори само с храната ще усетите видим резултат в рамките на няколко месеца.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th September 2012, 14:20
kamenitza kamenitza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Пише ви една бъдеща баба. Радвам се, но и се измъчвам. Направихме сватба скоро на дъщерята, всичко си беше по реда си, е вярно, че дъщерята беше в 4етвъртия месец, ама нали се оби4ат младите, това е най-важното! Да,ама на сватбата като взеха да си шушукат гостите, после ми каза една роднина,4е се питали дали и майката е бременна. Как да отслабна, помогнете, виждам 4е много тук се хвалят,ама истина ли е. Кажете ми сигурен начин за отслабване,не ми се дават много пари,ама хи4 не ми се дават то4но сега. Ако знаете нещо сигорно и ефтино-пишете ми. Казвам се Станка и това е истинското ми име,фамилия не казвам. Е после ако отслабна може да се похваля, даже с трите си имена.Помогнете ми:g irl_cry2:
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th September 2012, 15:14
chubrica83 chubrica83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте, живеем двете с майка ми, аз на работа, тя все в къщи пред телевизора със сериалите. Напълня много горката, особено през последната година. Не иска да излиза, нямала къде, приятелките и били починали, не иска да ходи по магазини с малката си пенсия. Притеснявах се за нея, теглото и скочи много,меря и кръвното налягане, не е добре, все се залежава, а не е стара чак толкова, рано и е още. Тогава започнах да търся информация в интернет и попаднах на това Отслабване. Взех една опаковка за рожденния и ден и макар да се опъва я карам да ги пие редовно, съблюдавам да е в едно и също време и както си пише в указанията. Суеверна съм и няма да ви кажа с колко е отслабнала, ама и двете сме много доволни
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th September 2012, 16:44
Mimeto123 Mimeto123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Станке, аз зимата правих един курс *weight loss бях средно доволна,имах някъкъв

резултат,ама то и ядене ли беше,знаете, свинско време,та може и затова. После бях се нещо отчаяла,па ме прихванаха пак братята през лятото,с една братовчедка аха да идем на море и ме досрамя в последния момент, викам си как ше се саблека пред хората. Дойде ми акълът ама по-късно. Търсих пак този препарат от преди, момичето ми каза по телефона че имали ново средство пак растително билково и си поръчах от него. "Отслабване" му е името, имах някой скатан лев и поръчах без да знаят децата. Едно пакетче изкарва цял месец,ама трябва да не го прескачаш, пие се половин час някъде преди закуска и обядване, то аз не обядвам, ама хапнах по един залък колкото да се каже и съм пила през цялото време липов чай,нищо че посред лято. Сега онзи ден се върнах от море, по празниците изкарах 5-6 дни без отпуска,ами друго си е да хвърлиш от гърба и корема към 9 кила, по друг начин се чувтсваш а и е по-здравословно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th September 2012, 20:14
more_love more_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Няма бързо и полезно отслабване.На 21 години съм бях 107 кг ,сега съм 62-65,все ту качвам 2 кг ,ту свалям.Но едно мога да кажа тези ,които искат да свалят килограми наистина е добре бавно ,със спорт ,защото аз свалих всички тези килограми с чист глад (първият път издържах месец и 3 дена ,без да ям нищо свалих 17 кг и накрая ме приеха в болница за операция на корема),вторият път пак след като се възстанових от операцията пак с глад колко време не помня свалих 15 кг наведнъж,и останалите пак с глад 1 седмица не ям ,после една седмица ям когато ми се дояде и до сега така си поддържам килограмите 3 дена ям ,после 2 не ям или ако искам да свалям пак спирам да ям..но дълго няма да продължи това един ден просто трябва да отида и да ми се изгради режим ,а последиците от това отслабване са...разбиване на целия организъм,стомаха,и без да тренираш -омекнало тяло и предстояща ми сега операция на гърдите т.е. сега с пари се допостига ефекта ,който съм искала да имам и след възстановяването от тази операция вече ще започна и да тренирам за да завъша започнатото.Така че като се отслабва е нужно режим и спорт,бързо отслабване има но води до безброй проблеми.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th September 2012, 09:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kamenitza Виж мнението
Ако знаете нещо сигорно и ефтино-пишете ми.
СигОрно и еФтино се отслабва само умстФено
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th September 2012, 12:38
МаЛкАта МаЛкАта не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 2
Smile

Ефективен и здравословен начин за отслабване е спорт и здравословно хапване Другите начини като гладуването ИЗОБЩО не са ЗДРАВОСЛОВНИ! Има и здравословни диети, но най добре е здравословното хранене ! Отслабвайте бавно, НО сигурно.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th December 2012, 19:55
kardibell kardibell не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Бентали, ти си чудесна! Искам и аз така да изглеждам, като стигна твоите години - извинявай, разбирам, че си поне на 40. Това за водата е малко трудно, но се свиква и е чудесно, правила съм го, но нямам сега волята. Дори 1 литър дневно не стигам
А другите неща, които изреждаш - ми се струва, че не изискват усилия да се пият, но би ли казала от къде да си ги закупя, моля те.

--------------
Пълен хороскоп за всички зодии в http://napred.bg/horoskop.html. Научете как да правите мартеници от http://napred.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%80%...%86%D0%B8.html. Сваляйте видео клипчета от интернет http://napred.bg/vbox7-downloader.html. Слушам онлайн радио от тук - http://napred.bg/online-radio.html

Последно редактирано от kardibell : 22nd January 2013 на 06:44
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd December 2012, 18:28
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Аз напълнях много заради противозачатъчните и не знам какво да правя за да ги сваля...Не мърда и това си е
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Некадасподелим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.