IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th July 2005, 12:03
josephine josephine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 1
По подразбиране третиране на потенето с ботокс

Имам доста голям проблем с потенето по мишниците резбрах че има процедура с инжектиране на Ботокс лКаде в Пловдив може да се изварши тази процедура и колко струвалАко знаете друго трикче за намаляване не потенето,приемам всякви савети.Знам че потенето е нормален физиологичен процес но на мен ми прави страхотни проблеми и много ми влияе на самочувствието. аз сам само на 18год имам нужда от увереност
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th July 2005, 13:47
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Напоследък има прекрасни средства, за борба с изпотяването. Опитай със стикчето на Vishy, то е с 48 часов ефект. А в един форум едно момиче беше писала това за този продукт, за който и аз съм чувала прекрасни отзиви. Публикувам ти цялото й мнение.
"Тема Страхотен продукт!
Автор 3BE3ДA ()
Публикувано 10.07.05 11:56

Ако искате наистина качествен продукт против изпотяване използвайте това http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5. Има го в аптеките, аз съм изненадана, и възхитена от продукта!Пръскаш се веднъж на 10 дни и ВЪОБЩЕ не се потиш! Изпробвайте го, няма да съжалявате, горещо го препоръчвам на всички, които имат проблем с изпотяването."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th March 2006, 09:45
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

аз имам много голям проблем с изпотяването и съм пробвала най-различни неща и то от най-скъпите.на ейвън,лейди спиид стик,рексона и още много други - както от пръскащите така и от сухите.аз съм на 15 години.нямам проблем с миризмата,но изпотяването е много обилно и се чувствам винаги притеснена.моля ви помогнете ми да си върна самочувствието.ще ви бъда много благодарна!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2006, 12:06
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потене

моля ви помогнете ми наистина.каде да го намеря това Vishy??тарсих го навсякаде и го няма.колко струва??моля вииии
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th March 2006, 12:52
exxe exxe не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 78
По подразбиране

стика на VICHY не го знам, но ползвам ролковия след като получих запушване на потните жлези от такива с талк ! От 2 години съм с VICHY,малко по-скъпичък е от други /около 13 лв/, но съм много доволна! Във всяка аптека където има VICHY би трябвало да го има. Два вида са, моят е с бялата капачка-подходящ за чувствителна и епилирана кожа, без алкохол и парфюм.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2006, 12:52
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Продава се във всички по-големи аптеки.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2006, 18:28
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

много ви благодаря че ми помогнахте и ми отговорихте.сега ще ви обясня проблема ми - преди 2 години с майка ми си купихме епилатор.сега съм на 15 и тогава бях на 12-13 години.такмо тогава ми започнаха да растат косъмчета и мама ми каза да си епилирам подмишниците, защото нямало да ми бъдат после груби косъмчетата.откакто започнах да ги епилирам ми се появе на дясната подмишница нещо като пъпчица.тая пъпчица след 1 година започна да ме боли и аз отидох на дерматолог.предписаха ми тама някакви неща и ги ползвах.било е заради епилатора.спря да ме боли и след 6 месеца пак започна.вече само се бръснех.отидох и ми предписаха друго-казаха че няма нищо страшно и че ще се оправя.наистина оттогава не ме боли вече ваобще,но започнах да се потя като звяр да го нарека.то не бяха Laidy Speed Stick, Rexona, Nivea, Dove - във всякъкви варианти - сухи, течни, пръскащи - от най-скъпите. досега не бях чувала нищо за този продукт.отидох на лекар и ми предписа някакъв крем.първоначално като го ползвах ми отмина(тоя крем обаче беше някакъв за кожата а не за потенето).след като го свърших една седмица след това пак започна старата песен.купих нов препарат против потене на Nivea,но пак без резултат.отидох на лекар и ми казаха че е от възрастта.абе какво ще ми говорите вие, да се потиш само от едната страна и то като някакъв звяр?!проблема е такъв - видях колко струва Wishy и ще го взема, но ако не ми помогне каква е файдата?!никаква.само още един препарат у нас неизползван, защото каквото купя и не ми помага го захвърлям и купувам друго.можеш ли да ми кажеш какав ти беше проблема и дали това ще ми помогне, защото СЪМ ОТЧАЯНА.НЕЗНАМ КАК ДА ТИ ГО КАЖА?!както си седя и си уча например усещам как една капчица пот се стича от подмишницата ми.ужасно е!!нищо не помага!!моля те кажи ми това ще ми помогне ли и кой от всичките видове Wishy да избера. ще чакам с нетърпение отговора ти.ЩЕ БЪДА УЖАСНО БЛАГОДАРНА АКО МИ ПОМОГНЕ!!! :P
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th March 2006, 18:32
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

а и незнам как точно се казва затова ме извини - или Vichy или Wishy.незнам.моля те пиши ми ако искаш не тук а на chursi@abv.bg
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th March 2006, 13:24
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

моля ви пишете ми, защото съм отчаяна и много искам да ми помогнете.пишете ми този продукт Wishy или там както му е името добър ли е?нищо не ми помага!!!а ако ми казвате че е добър и да си го взема ми кажете кой от всички видове да си взема - пръскащо ли или рол-он - незнам, но да е най-ефикасното.умолявам ви!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th March 2006, 16:55
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Най-добрият метод при прекомерно изпотяване е инжектирането на Ботокс.За повече подробности виж в www.vita.bg. Там има имейла на д-р Динев, пиши му и го питай.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: третираненапотенетоботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:24.