IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 14th February 2007, 11:36
Gaby Gaby не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Варна
Мнения: 59
Изпратете съобщение чрез ICQ до Gaby
По подразбиране

Аз съм също оперирана от др.Калкова.Учудена съм наистина от по- предните изказвания,но всеки си има мнение.Моето е ,че тя си свърши перфектно работата.Доволна съм от вниманието ,не само нейното ,но и на целият персонал, с който работи.От момента на влизане за операция,до момента на контролния преглед след месец всеки час мибе назначен ,както и отворена връзка с нея за всеки един въпрос ,който ме притеснява.Вече 37 дни от операцията са ми минали ,белега ми е много малък и спокоен.375сс,ЕВРОСИЛИКОН,ср еден профил,кръгли ,грапави ,надмускулно поставяне.
Много приятелки са оперирани от нея и са доволни!
Клиниката е ПЕРФЕКТ,местност Свети Никола посока езикови гимназии
Отговори с цитат
  #52  
Стар 10th March 2007, 18:14
nadia_nikol nadia_nikol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
За д.Кaлкова имам много добро мнение.
Аз имам силикон в устните от 2 години и за сега нямам никакви проблеми.
Имам две познати със силиконов бюст правен при нея.....искам да ви кажа че и двете са момичета от Плейбой и изглеждат много добре.
Но наистина е много опасно това...силиона в устните, защото това е чуждо тяло за организма и има опастност да си пробие канал и да тръгне по лицето... и все пак рискувах защото това ми беше мечта
Отговори с цитат
  #53  
Стар 9th April 2007, 13:43
izzie izzie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: BG
Мнения: 25
По подразбиране

Е ,хайде и аз да се присъединя...Преди няма и седмица се оперирах при д-р Калкова,вси4ко мина супер гладко,нямам никакви оплаквания,като изклю4а това 4е о6те ходя вцепенено..от страх да не напрегна някой вътрешен 6ев... и все о6те ми се струва 4е могат да ми паднат циците)но съм едва 5-ти ден,ина4е ми махнаха и конците-мн. бързо ми заздравява вси4ко. Аз също съм у4удена от първите няколко мнения в темета...Пове4ето ми познати са се правили при нея...наистина е една от най-сприаганите във Варна.
Да взема и да се предтавя..но май не тук е мястото....(не в тази тема)
п.с. за формата мисля е рано да се говори...о6те са ми навирени,но със сигурност така си ги харесвам пове4е от преди
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th April 2007, 14:19
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

izzie моляте сподели колко паричка струва при нея операцията?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20th April 2007, 14:33
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Абе приготви си най - малко 2500 - 3000 евро и си готова
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th April 2007, 16:42
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

еми най добре да знам най-много колко да си приготвя
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st April 2007, 11:25
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

2500 евро последно плати една моя приятелка при нея, консултацията е 15 лв. с предварително уговорен час по телефона
Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st April 2007, 22:12
izzie izzie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: BG
Мнения: 25
По подразбиране

При поръчката на имлантите-1700 евро, в деня на операцията-800 .
Отделно съм си плащала лекарствата,сутиена,крема ...При всички положения 3000 евро стигат...даже няма и толкова
Отговори с цитат
  #59  
Стар 12th May 2007, 09:00
kkona kkona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 10
По подразбиране пластика

Здравейте,
Изчетох доста мнения за много лекари. Изборът никак не е лесен.Срещала съм се с доста познати след тяхните операции. Четох добри мнения за д-р Калкова и да Ви кажа почти се бях навила , когато толкова силно ме порази това, което ми разказаха, че сигурно господ ме е спасил ,за да не отида при нея. Приятелка на моя близка направо е била обезобразена от д-р Калкова със забранен силикон в устните. Правили са и проверка и в момента има дело срещу нея. За делото са проучили, че нямала специалност по пластична хирургия , нямала разрешение за работа, работела незаконно и никога не е специализирала във Франция. Сега се налагало да и правят операция ,зада изрязват големите силиконовите образования, които са се пръснали и са и обезобразили лицето. Събрали са материали и от други недоволни пациентки с ужасни бюстове Мисля, че тези неща са много страшни и сигурно трябва много да внимаваме в избора на лекар. Ако не сте ходили на изложението Пълна Промяна във София ще Ви разкажа нещо интересно. Между другото всички клиники бяха там , лекарите изнасяха лекции, но никой не споменаваше името на д-р Калкова,като пластичен хирург няма такава.
Стига толкова за нея, добре, че не съм отишла там.
Сега по изложението. Имаше доста интересни теми за операциите, филмирани моменти, оперирани манекенки. Елза Парини също беше там.Всички лекари правеха разяснения по операциите.Един от лекарите, може би няма да е добре да пиша име, за да нем у правя реклама, защото не съм чела за конкретната операция отзвук за него ,даваше 30 % отстъпка, ако някой се запише за операция при него по време на изложението.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 12th May 2007, 09:07
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране Re: пластика

Цитирай:
Първоначално написано от kkona
Един от лекарите, може би няма да е добре да пиша име, за да нем у правя реклама, защото не съм чела за конкретната операция отзвук за него ,даваше 30 % отстъпка, ако някой се запише за операция при него по време на изложението.
Kaжи де, така или иначе изложението е свършило, а и самия хирург го е обявявал публично. Аз не можах да отида на изложението.
п.п. За каква операция иде реч
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Калкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:56.