IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th September 2006, 13:26
mimoska mimoska не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

В упътването пише да не се пие 2 пъти в един и същи месец. Не е за 2 пъти в годината, което не го прави препоръчителен.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th September 2006, 14:20
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Не го защитавайте тоя Постинор, един от най-добрите гинеколози в БГ ми го е казал, това което написах по-горе....просто стана въпрос за хапчетата и той ми обясни, че една от жените забременели след прием на Постинор се е събрала с други "жертви", и ще съдят фирмата производител!!!
Дори няма правени изследвания ако въпреки всичко жената реши да ражда дали бебока няма да е с увреждания...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th September 2006, 14:41
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Мисля, че в упътването на Постинор не пише, че дава 100% гарантиран резултат, така че не знам как ще могат да осъдят производителя. От друга страна аз като казах на моя гинеколог, че съм взимала Постинор още малко щеше да ме набие.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th September 2006, 15:10
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

Мен почти постоянно ме боли гърбът, циците и ми се примирисват разни странни миризми, към които имам непоносимост, но със сигурност не съм бременна
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th September 2006, 16:01
marlinkata marlinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 56
По подразбиране

и моята генеколожка искаше да ме убие, след като разбра че съм пила.....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th December 2006, 13:35
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

МДА.... Има "бабини" рецепти и то действат, но по добре е да се направи прием на такава в най-ранен период или по-точно на закъснение най-много до 6 дни .Ето и рецептата:
1 с.лъж. джоджен се залива с 200 мл. вряла вода, оставя се да престои 10 мин./запарка/ и се пие на екс. ( понеже е горещо няма да може да се изпие всичкото на екс, но поне възможно най на екс или поне на бързи големи глътки)
ПОСТИНОР ДУО! При приема на такъв се появяват смущения в месечния цикъл...Наистина не е за препоръчване.
ХАПЧЕТА! Да има такива но наистина са само под лекарски контрол.Те по принцип са забранени, също се правят и под формата на инжекции които също са забранени за свободна употреба.
(бях свидетелка на девойка която беше в 4-ти месец и се оправи с такива хапчета)това се случи в кабинета когато бях на гинеколог.момичето беше дошло за преглед след като работата беше свършила но и след такова нещо пак трябва да се следи състоянието от лекар защото следва изчистване на организма и се приемат лекарства за да не се получи инфекция.Толкоз знам за тия неща.
А "бабината" рецепта съм я пробвала лично и поне на мен ми е действала до сега.
По принцип е хубаво да се изчака за тест поне 6-7 дни преди каквито и да било действия, а също така може да се установи евентуална бременност с кръвен тест.Той показва до два-три дни след зачеването ако има такова.май много се увлякох в прикаки.....извинете ме.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th December 2006, 21:32
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Re: Прекъсване на бременност

Цитирай:
Първоначално написано от vilimart
НЕ няма.... има разни "бабини деветини" но не ти препоръчвам да пробваш рискуваш да абортираш изцяло , ако ме разбираш какво искам да ти кажа
Нарича се "криминален аборт" и е най-голямата простотия,която може да си причини една жена в 21век!Сещам се за едно момиче на 23 години как умря от кръвоизливи така,защото си е бъркала с някакви игли вътре в нея по съвет на една друга голяма "разбирачка".......Голям ужас!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 16th December 2006, 22:39
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Понякога е гадно да си Жена
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #29  
Стар 16th December 2006, 23:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Police MAIN
Понякога е гадно да си Жена
Много "мъдро" изказване
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th December 2006, 00:33
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Постинора е крайно вреден ако се пие често пък камо ли 2 пъти един след друг, аз така успях да се увредя доста страшничко, добре че бързо реагирах, другото което е че той води точно до този тип признаци (не при всеки но има и такива случай). Не мисля че лекар може да сбърка освен ако е крайно некадърен така че иди при него и му кажи за пустинора и всичко което си приемала за да може ако още няма то поне да се предотвратят проблеми.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прекъсваненабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:43.