IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th October 2007, 13:24
smuh smuh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Цитирай:
Първоначално написано от katie
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Parkour, тресни едно НВД, ...
Ceko, вие от това НВД направо НкВД направихте... На някаква секта ми приличате малко. Каквото и да пита човек, има един магически отговор - НВД!
Наистина ли мислите че този режим е подходящ за всички и при всякакви обстоятелства? човека има да сваля доста, не да става културист.

p.s. Това със сектата малко в кръга на шегата, sorry, да не се обидят привържениците сега...
Това е единственото което действа. Всички пробват плодови диети, лунни диети и други глупости, но накрая стигат до същия извод. Това, че някой няма воля да я спазва е съвсем друг въпрос.


извинявам се че се намесвам така лошо,ама аз от тая диета си докарах припадък. Могат да я правят само здрави хора и тези със висока захар. Аз на 4тия ден се гътнах от ниска захар. опитах още 3 след това, а резултата все същия, само дето се светвах какво ще стане и започвах със сладкото.Иначе за резултатите грешка нямат.Аз за 4 дни махнах 2 кг. Майка ми за 26дни свали 20кг. Направо е супер ама не всеки може да е прави не заради воля, а просто захарта много липсва. Не ми се обиждайте, просто изказвам мнение. И пак казвам който му понася да е спазва а след като постигне желаните резултати може да мине на разделно хранене. Така ще се задържът килограмите.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th October 2007, 23:56
Dafy_FcJz Dafy_FcJz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране

Не знам всички какво си мислят, че като не ядат почти нищичко ще свалят и ще заприличат на машини! Е не става и няма как да стане! С НВД става, просто почти никой не я разбира и не му се занимава. НО е по-добре от не ядене. 20кг за 26 дни! Има ли смисъл да питам и да се чудя! Не е само до воля... ако му е зор на някого да си причинява такива неща, имате глава на раменете, а малко я използвайте!
__________________
Adidas +10 Impossible Is Nothing.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th October 2007, 17:38
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smuh
извинявам се че се намесвам така лошо,ама аз от тая диета си докарах припадък. Могат да я правят само здрави хора и тези със висока захар. Аз на 4тия ден се гътнах от ниска захар. опитах още 3 след това, а резултата все същия, само дето се светвах какво ще стане и започвах със сладкото.Иначе за резултатите грешка нямат.Аз за 4 дни махнах 2 кг. Майка ми за 26дни свали 20кг. Направо е супер ама не всеки може да е прави не заради воля, а просто захарта много липсва. Не ми се обиждайте, просто изказвам мнение. И пак казвам който му понася да е спазва а след като постигне желаните резултати може да мине на разделно хранене. Така ще се задържът килограмите.
То при НВД не се спират въглехидратите. Като не си зареждал така става.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd October 2007, 18:57
VikEnCi VikEnCi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: vArnA
Мнения: 68
По подразбиране

А кое е за предпочитане според вас - НВД или диетата на Пиер Дюкан
__________________
нАпрАвИ жИвОтА сИ прИкАзкА, зА дА имА щАстлИв крАй!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Далищеотслабнатака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:02.