IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th March 2015, 12:25
lollypoppy lollypoppy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 14
По подразбиране Какво мислите за фототапетите

Въпросът ми е породен от една дилема - стандартни тапети ли да сложа в хола или фототапети (не на всички стени).

Гледам по разни сайтове за интериор изглежда разчупено с фототапетите и определено ми харесва, но не знам как ще се вържат с обзавеждането.

Някой от вас слагал ли е вкъщи, добре ли стоят?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st July 2015, 19:17
m.radoslavova m.radoslavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Навремето бяха много на мода, сега вече не. Въпреки това ми направи впечатление, че сега нещата са дръпнали адски много напред, нивото е вдигнато и нещата са наистина много красиви.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd July 2015, 09:58
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

за старовремските low res фототапети нищо хубаво не мисля, като цяло ми е много в стил пост-модернизъм от 90-те тва решение, но естествено както във всичко останало, и тук има изключения - когато тапета е съчетан с цялата визия на стаята се получава добре
примерно



но пак... предполагам че ше ми омръзне да го гледам още на първия месец.

Ако стаята е в някакъв цвят и се съчетае с цвете в същия цвят (на стената) става яко

__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd July 2015, 11:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз направих стаята на сина ми с фототапет и се получи пИрфектно.... ще го снимам довечера и ще покажа
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd July 2015, 11:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Фото тапетите са супер, стига да са качествени, а сега мисля, че има много по качествени от едно време, но както по нагоре е казано, трябва всичко да е унисон с обзавеждането, светлината и тогава се получава нещо много красиво.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd July 2015, 12:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Намерих снимки, които съм правила га ремонтирах

20140417_182149.jpg

20140417_182158.jpg
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd July 2015, 13:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За детска си е екстра, чак в последствие забелязах, че това са скейтборди и декора на стените ми харесва също !

Аз пък много съм си мечтал за огромен аквариум, ако може една цяла стана до тавана да е аквариум, но тука говорим за фантастични суми
6 цифрени и нагоре.

Има и по реални варианти, но и те са сериозни цифри, но много са красиви добре направените аквариуми,
а и доказано имат много успокоително действие.

Качвам малко снимки да се насладите -

























Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd July 2015, 13:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тва не изисква ли и много работа по поддръжка, освен финансовия въпрос?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd July 2015, 13:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
За детска си е екстра, чак в последствие забелязах, че това са скейтборди и декора на стените ми харесва също !
Целта беше тийнейджърско изпълнение и съм мноо горда с тухлите по останалите стени
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd July 2015, 18:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми има хора на които им идва от вътре да творят, имат усет за такива неща и като се прави със желание няма как да не се получи добре. Аз примерно съм голям перфекционист и докато не направя нещо да ми хареса до най-малкият детайл не съм доволен.

За аквариумите, съвременните такива имат повече функции, автоматизиран контрол, автоматични хранилки и ежедневните грижи не отнемат толкова време, по скоро да се поглежда дали всичко е наред и уредите, но ще има поне един път седмично когато ще трябва да се подменя водата и да се направи почистване, а при някои аквариуми които са по големи или по слабо заселени с по малко риби, смяната на водата може да е на 2-3 седмици.

Това са неща които съм чел, инак аз още нямам аквариум. Харесват ми по големите ако някога си взема ще е нещо не по малко от колкото 42 инчове телевизор.

Сега какви фототапети съм избрал от снимките които разглеждах, по късно ще ги кача да им се насладите. В България обаче не знам какво може да се намери, вече има такива с много висока резолюция, с 3D ефекти и са доста реалистични. На снимките изглеждат страхотни, а представям си на живо какво ще е !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквомислитезафототапетите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:22.