IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th March 2007, 16:00
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Не става ли въпрос за частично подмускулно?
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th March 2007, 18:03
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Не, Силве, той е ТВЪРДО против подмускулното, дори и частичното. Мислех дори, че казва това за мускулните влакна да подейства като плацебо на пациентките , но пък може и да го прави - нещо като разпъване на пластовете в горната част, колкото да "замаже" ръба Хмм, може да го питаме просто Но е факт, че аз лично не съм виждала риплинг никъде у мойте познати и приятелки. То и аз нямах, освен отдолу.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th March 2007, 18:24
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th March 2007, 06:02
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране 1

Момичета, тъй като този метод се оказа доста интересен и ви заинтригува особено,предлагам ви,вместо да се опитваме да го назоваваме с медицинските му определения,просто да се обадите на Михайлов или да отидете на среща при него и лично да го попитате
Наистина имам желанието да го обясня по-научно, но все пак съм филолог и журналист
Мисля,че това е най-доброто решение да научите всички подробности.
Ах,тази Бюти,тя е една голяма енциклопедия,нали Бютка
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th March 2007, 17:53
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Бюти, той казваше, че подмускулните гърди приличат на две обувки, пъхнати там Смята, че е мн.по-травмиращо, а и повечето хора си го ползват все пак тоя мускул някога за нещо. Дори да настоява пациентката, й отказва. Също така избягва да слага и анатомични, както и американските. Поради лош краен визуален резултат. Но пък той е привърженик на чашка В Чак не можах да повярвам какво е сложил на Кати, ама тя явно си има големи цици, чашка Д и Е Имам 5 приятелки с пъпка на ребро, на които им сложи между 240 и 300сс. Едната май я има и на сайта му. Ама не мога да ги убедя да се снимат Миналия месец дерматоложката ми си сложи при него. И нейните са хубави.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th March 2007, 02:29
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране 1

Здравейте пак! Нямах кой знае колко големи гърди преди операцията, по-скоро нямах никакво увисване. Да ви кажа,че вчера се изкъпах за първи път след операцията и пред цялото време се зяпах в огледалото в банята. Нещо не мога да се възприема като че ли. Твърде големички ли ми дойдоха? Или още не са това,което ще бъдат след известно време. Направо в чудо се видях - едни голеееми цици. И то мои Направих и снимки,така че скоро ще покажа.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th March 2007, 06:59
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Хаха.Ти си първата на това мнение.На всички други им малеят...и на мен също Още не си свикнала с гледката...а и те ше спаднат..сега са с отоци
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th March 2007, 09:37
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Лейдиии, Катето е със сутиен чашка Д, а после можела да сложи и Е Е, как няма да й се виждат огромни Как ли се вижда в огледалото Аз лично чакам нейните снимки с голямо нетърпение.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th March 2007, 10:58
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayyya
Много ти благодаря. Смятам да си сложа инплантанти при него, защото чувам все хубави отзиви, а някакъв телефон, защото този от от сайта му явно не е валиден вече.
mayyya - не искам да казвам нищо против Михайлов, само ще кажа за моята среща с него.

След като при мен се получиха усложнения за които може да прочетеш в темата
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=5798

единия от хирурзите с който се консултирахме беше той. Видя ме, рече и отсече
450 сс. над мускулно. Изобщо не се опита да вникне в проблема и да си обясни какво се е случило. За мен това е хирург който работи само по един метод и е супер праволинеен – надмускулно с Eurosilicon
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th March 2007, 11:03
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samodiva
За мен това е хирург който работи само по един метод и е супер праволинеен – надмускулно с Eurosilicon
Това е абсолютно вярно!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Михайлов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:08.