IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th February 2008, 18:41
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Martha
Глупости! Дават ти списъка и ти казват ако искаш ефект спазвай следния режим: и пак...сутрин това, на обяд това...вечер месо (протеин) със салатка... НВД отвсякъде ииии...УМЕРЕНИ количества ас южуал, тъй че забравяш "храни в неограничено количество".
ее ми значи не е така както си мислех и всъщност човек може да си знае полезните храни и без да си го прави.. жалко..
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th February 2008, 23:29
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

мн ми е интересно за този тест..
ами ако например идеш и ти кажат, че можеш да ядеш и ти изредят там само полезните храни, които си знаеш, че можеш да си ядеш без да качваш като- риба, пилешко, салатки, зеленчуци, плодове и т.н. то тогава се едно е нямало смисъл от теста...всъщност това ли ти казват?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th March 2008, 15:58
Ally Ally не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 38
По подразбиране

чак се чудя дали има смисъл да се правят такива тестове, след като и без това всеки знае кои храни са полезни и кои - не. И от какво се пълнее. Едвали някой ще ти каже, че от хляб и сладко ще отслабнеш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th March 2008, 18:06
chechy chechy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
По подразбиране Vega test

Здравейте,
Тук съм, защото исках да разгледам мнения на хора, които са си правили Vega тест. Заинтригува ме какво предствлява и до колко е ефикасен. Но просто на нещо фрапиращо се натъкнах. Регистрирах се и в някои други форуми, за да публикувам това:
Обръщам се към malcho999. Моля, не преиначавайте смисъла на форума. Тук е място всеки да сподели мнението и опита си, а не за да рекламирате.
Според мен това е реклама и силно се съмнявам, че malcho999 реално си е направила теста и има посочения резултат. До следното заключение стигнах, след като във няколко форума виждам същия текст. Ето линковете, където malcho999, ЕLLIII, eli999 са пуснали същото съобщение:

http://club.biberonbg.com/read.php?12,689540,page=2

http://forum.rozali.com/viewtopic.php?p=164454#164454

http://forum.bg-mamma.com/index.php?...233670.new#new

Дори някъде в bgmama някой също спомена, че е реклама на въпросната лекарка. Ок, няма нищо лошо да споделиш, че си доволен от даден специалист или че има резултат дадена процедура, но ако на мен ми е помогнал даден продукт или специалист, няма да тръгна да се регистрирам в редица форуми и да копирам навсякаде един и същи текст, за да споделя радостта си. Не искам да обвинявам никой в нищо, но просто ако съм на мястото на malcho999 няма да постъпя така.
Така че дами сами решавайте. Нямам намерение да се карам с когото и да е било. Лично за мен - бях решила да си правя теста, но вече НЕ. И ако размисля, няма да е при въпросната лекарка.
Хубав ден на всички
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th March 2008, 16:11
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте, от дълго време не съм се включвала, но реших да споделя , че си направих теста! Оказа се , че ако искам да отлабна трябва просто да спазвам НВД , което ми беше ясно и преди! Е вярно е отслабнах , но в никакъв случай не се дължи на препоръките от теста, а просто започнах да се храня, като спазвам режим (сутрин, обед и вечер) , а преди не беше така! Според мен не си давайте парите за глупости, можете да похарчите 80лева като си купите карта за фитнес и антицелулитен гел например! Уверявам ви , че ще е много по-полезно! Естествено не искам да ви ангажирам с моето мнение, но при мен е така! Изборът е ваш!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th March 2008, 15:50
_Debelanka_ _Debelanka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Хайде да кажа и аз за теста Вега, като човек, който си го направи преди 1 седмица. Не мога да кажа дали при всички би имало ефект, но аз определено ще се опитам да се въздържа от храните в различен от зеления цвят.
Не знам до колко добре е обяснен теста в интернет, но на практика ти тестват поносимостта към 240 различни продукта и ако искаш някои комбинации от продукти и резултатите могат да бъдат 3 вида:
1) продукти в ЗЕЛЕНО - организма ти ги разгражда добре;
2) продукти в ОРАНЖЕВО - не ти препоръчват да ги ядеш 3 месеца и
3) продукти в ЧЕРВЕНО - не се пропоръчва да се ядат 6 месеца.
Значи за мен имаше и много изненадващи неща. На мен в оранжев цвят ми излязоха дини и пъпеши например. В червено ми бяха цигарите (а аз пуша и не се случвало често), патладжан, черен пипер, канела, краве сирене и др. неща, но тези бяха по-фрапиращите.
Колкото до достоверността на резултатите, мога да ви кажа, че моя позната си е правила и скъпия кръвен тест и теста Вега и резултатите, поне при нея, са се припокрили на 95%, което за разликата в цената е повече от добре.
Казах каквото знам, решението вече си е индивидулно.
Хубав ден!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd March 2008, 01:10
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _Debelanka_
Хайде да кажа и аз за теста Вега, като човек, който си го направи преди 1 седмица. Не мога да кажа дали при всички би имало ефект, но аз определено ще се опитам да се въздържа от храните в различен от зеления цвят.
Не знам до колко добре е обяснен теста в интернет, но на практика ти тестват поносимостта към 240 различни продукта и ако искаш някои комбинации от продукти и резултатите могат да бъдат 3 вида:
1) продукти в ЗЕЛЕНО - организма ти ги разгражда добре;
2) продукти в ОРАНЖЕВО - не ти препоръчват да ги ядеш 3 месеца и
3) продукти в ЧЕРВЕНО - не се пропоръчва да се ядат 6 месеца.
Значи за мен имаше и много изненадващи неща. На мен в оранжев цвят ми излязоха дини и пъпеши например. В червено ми бяха цигарите (а аз пуша и не се случвало често), патладжан, черен пипер, канела, краве сирене и др. неща, но тези бяха по-фрапиращите.
Колкото до достоверността на резултатите, мога да ви кажа, че моя позната си е правила и скъпия кръвен тест и теста Вега и резултатите, поне при нея, са се припокрили на 95%, което за разликата в цената е повече от добре.
Казах каквото знам, решението вече си е индивидулно.
Хубав ден!
може ли да кажеш дали е има някакъв ефект като ядеш само от храните в зелено?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th May 2008, 11:18
snejko snejko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: sofia
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте!!искам да ви кажа НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ С ТОЗИ ТЕСТ аз също ходих да си го напрява, и ''компетентната диетоложка'' ме убеждаваше,че уж според теста трябва да се храня само с пържени храни пици и всякакви тестени глупости!!!Мислите ли че подеиства??И също така че най-много трябва да ям картофи..с тази разлика че от картофите толкова ми се издува корема,че ходя после 2 дни като бременна,а иначе ми се били разграждали най-добре!и така дадох си аз 90 лева за този тест
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th May 2008, 12:42
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Аз съм правила теста миналата година. Тогава също бях на хранителен режим, т.е. от дълго време въобще не консумирах сладко, тестено, пържено и др. подобни. От месата по принцип не обичам свинско, наблягам на пилешко, пуешко и риба.
Резултатите при мен бяха повече от абсурдни - от всички 240 тествани храни, напитки и подправси ми бяха позволени около 20-на, по спомен:

1. месо - свинско, бекон, сланина ????
2.риба - есетрови, риба тон ???? нали знаете колко биха ми стрували
3. зеленчуци - само следните - броколи, зеле, спанак, аспержи, салати
4. подправки - риган, мащерка, черен пипер, горчица
5. плодове - САМО лимони, грейпфрут

След тези резултати лекарката ми обяснява, че била имала само един такъв случай на мъж 220 кг?? На въпроса защо според нея се получават тези резултати отговора беше, че "организма ми бил много "замърсен и преситен" от продължителното консумиране на плодове, зеленчуци и постни меса"

Изводите оставям на вас!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th May 2008, 14:00
snejko snejko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: sofia
Мнения: 3
По подразбиране

elica
поне успя ли да отслабнеш от този режим.защото при мене нямаше такъв резултат!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕГАТЕСТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.