IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Устни


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 11th March 2008, 08:35
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ами там някъде,за да спаднат отоците и да имаш време хубаво да си помислиш къде и колко точно искаш да ти сложи следващия път.Има и разлика дали повърхностно или дълбоко ще се инжектира.В началото ми го поставяше дълбоко и почти нямаше разлика,а последния път ми го сложи плитко/може и на това да се дължи големия ефект последния път/.Но и рискът от неравности при плиткото инжектиране е по-голям.Аз ще си сложа още малко в горната и приключвам.
П.П.Не знам как намирате смелост да си променяте носовете,но аз с една малка промяна на устните,всяко ходене ми е шок
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #92  
Стар 11th March 2008, 08:38
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Шок ли ?Това означава ли ,че боли ижектирването ?А за нос бих легнала още сто пъти няма болка и грам единствено тоя гипс дето трябва да стоиш с него и да не се показваш
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #93  
Стар 11th March 2008, 08:44
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Имах предвид,че като шок ми идва промяната
Не,не боли Имала съм ходения,при които много сме се бавели и лидокаинът вече изобщо не е действал и пак не е проблем-насълзяват ми се очите и до там.А обикновено боли по-малко от обикновена инжекция
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #94  
Стар 11th March 2008, 12:01
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Кейс, какъв е тоя интерес сега? Силикон ли мислиш да слагаш?
Отговори с цитат
  #95  
Стар 11th March 2008, 12:53
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Кейс, какъв е тоя интерес сега? Силикон ли мислиш да слагаш?
Не сега не мисля аз не мога да слагам нищо докато имам др филър в устните даже смятам да си сложа още но няма да е май при Трайков ..а за силикона не знам аз се замислям за контур само и събирам инфо

Ава какво стана с твоите устни ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #96  
Стар 14th March 2008, 14:51
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Ава какво стана с твоите устни ?
Кейс, ще ти пусна снимки да ме видиш сега, месец и малко след процедурата. Мисля, че ефекта е доста добър, естествено не е това което беше с 10-те кубика, но ще те оставя да прецениш сма дали си струва или не(пак казвам за всички, които искат да си направят такова нещо- ако търсите ефект на напомпани устни, това не е вариант. Липофилингът за мен дава много естествени резултати и ако някой не се интересува на тая тема или не знае, няма и да разбере, че сте си правили нещо на устните )
Отговори с цитат
  #97  
Стар 16th March 2008, 03:01
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Кейс, ще ти пусна снимки да ме видиш сега, месец и малко след процедурата. Мисля, че ефекта е доста добър, естествено не е това което беше с 10-те кубика, но ще те оставя да прецениш сма дали си струва или не(пак казвам за всички, които искат да си направят такова нещо- ако търсите ефект на напомпани устни, това не е вариант. Липофилингът за мен дава много естествени резултати и ако някой не се интересува на тая тема или не знае, няма и да разбере, че сте си правили нещо на устните )
аз то4но това харесвам! 4ета,4ета форума и пак се навивам да си уголемя устните още мани4кооо....
Ава мойе ли да се прави липофилинг варху силикон?
Отговори с цитат
  #98  
Стар 16th March 2008, 12:41
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Не знам дали може защо да не може?! Трябва да питаш лекар. Теб нали Тонев те беше правил? Питай него, На мен той ми прави липофилинга

И моите устни не са големи, обаче. Хем съм след два липофилинга вече. Просто този метод не прави устните големи, а добре оформени, нормални устни) говоря в случй, че пред топва си нямал никакви ) Смятам, че ако изходната позиция е с добре оформени и по-големи устни, ще има още по-добър ефект.

И все пак тоя метод е съмнителен. Защото никъде не става ясно ако и да има ефект, колко време ще се задържи той. Завинаги ли или не?!

От друга страна в Америка го предпочитат. И ако е неефективен, защо тоогава ще го правят изобщо? Аз например сега, след два липофилинга, съм склонна да си направя и трети, но само защото виждам, че ефект има. Ако виждах, че няма, никога не бих продължила да се правя по тоя начин. Още повече, че и хората виждат и ако видят, че няма ефект, също биха отрекли метода и той малко по малко би отпаднал като такъв, защото просто няма да има желаещи за него

Абе ако не бях чувала страховити неща за тоя силикон, бих си боцнала някой друг кубик и щях да си реша проблема от раз, ама......
Отговори с цитат
  #99  
Стар 16th March 2008, 14:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ava-ava, а има ли голям оток след процедурата? И след колко време си в нормален вид?
Отговори с цитат
  #100  
Стар 16th March 2008, 21:28
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз лично съм нямала голям оток. Но по принцип организмът ми се справя много бързо с подобни проблеми, така че ако някой си влачи отоците по месец, при мен отшумяват за два дена Аз си ходя по улиците още веднага след процедурата и изглеждам като прекалила със силикона, но нищо повече
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дайтеинформациязапоставянетонасиликонустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:43.