IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th June 2009, 15:03
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Evlin ой хотел Естрея, че на Дружба са повечко.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th June 2009, 11:50
fox1 fox1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 10
По подразбиране въпрос

искам и аз във варна на аква аеробика,но не знам къде има добро место и то с квалифициран инструктор с опит.дори и по комплексите може да е,колко струва също-помагайте
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd July 2009, 13:37
Elvin Elvin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране аква-аеробика - Варна

Celine, дълго време не бях влизала във форума, дано отговора ми не е много закъснял! То се води комплекс Естрея, май са два хотела, но са един до друг. Ваня води тренировките в единствения закрит басейн (той е общ за Естреите). Няма да се объркаш - питай на място.

fox1 - Ваня Кръчмарова определено е квалифициран инструктор! Ако си прочела - става дума за хотел Естрея, на Дружба. Часовете за аква-аеробика са от 19 до 20 ч. от пон. до събота, цената е 15 лв. за тренировка. Мога да ти дам телефона на инструкторката, пиши ми. Доволните там сме вече много, иди поне на една тренировка, гарантирам ти, че ще последват и още тренировки!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 31st July 2009, 07:28
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

В Orange отстъпката беше само за летния сезон.Имаше промоция 450 лв за три месеца беше картата.Сега вече всеки който иска може да идва да тренира там,също и в басейна мисля,всеки вторник и четвъртък от 19.30 срещу сумата от 6 лв(май така беше).
Отговори с цитат
  #35  
Стар 30th August 2009, 23:06
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

хора, 15лв за аква-аеробика е супер много! Това са 240лв на месец,ако ходиш 4 пъти в седмицата!! В дом "Младост" също има басейн,фитнес и т.н. - 5лв е една тренировка на водната аеробика. Още не съм я посетила, но всички познати, които ходят там са много доволни!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd May 2018, 15:46
nedka_todorova@abv.bg nedka_todorova@abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 2
По подразбиране

E MOMICHETA AZ SAM BIVSHA SPORTISKA PO PLUVANE I SAM GOTOVA DA IZMISLIM NESHTO PO VAPROSA
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th July 2018, 23:04
hristalina hristalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 15
По подразбиране

Аз практикувах аква аеробика известно време и в крайна сметка разбрах само, че в България е твърде скъпо да се практикува, а и няма добри треньори.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АквааеробикаВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.