IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st June 2012, 10:54
yaxoo yaxoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 1
По подразбиране малко помощ за КУРС за МАсажисти в гр Варна

Здравейте от доста време се интересувам от масажи и доста съм практикувал но не и професионално мои роднини и приятели от доста време ме насърчават да започна да се занимавам по сериозно с това,но знаете как е времето никога не стига особено когато си се разчекнал на две за да учиш и да работиш но на скоро за хубаво и ли за лошо останах без работа и реших да използвам момента и да се възползвам от това и да изкарам един курс за масажист но за съжаление не можах да намеря кои знае какво ако някои може да ме насочи към нещо ще му бъда безкрайно благодарен. Обеден съм че точно вие жените сте най вещи в тази тема и че точно вие ще може да ме насочите към най правилния път предварително си позволявам да ви благодаря

всички знаят че жените обичат да бъдат стимулирани така че ще си позволя да направя едно леко анонсче за човекът които ми помогне най много му обещавам след завършването на курса да получи 3 безплатни масажа подарък от мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: малкопомощзаКУРСзаМАсажистигрВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:02.