IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd July 2012, 23:44
Peter_6F Peter_6F не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 2
Unhappy Пъпки, белези..

Задавам си въпроса преди мнението понеже може на някой да не му се чете : Моля препоръчайте ми лекар от Бургас, за който от собствен опит или от приятел, знаете, че е добър :] Благодаря.

Здравейте,
аз съм на 22 години от Бургас. Наскоро забелязах, че всяка една пъпка в областта между веждите и горната част на бакембарда става на "дупка", "хлътнало"... Като цяло единственото, което използвам е активен Лосион Акне аут. Проблема е може би от последните 2-3 години, преди това пъпките просто си отшумяваха без белег. Не съм от хората, които си стискат пъпките или ги е срам от тях, а и рядко пъпките ми са гнойни, по скоро стоят като някакво зачервяване.

До колкото четох в интернет,че това не може да се излекува на 100% и хората, които сме с по-високо ниво на тестостерон сме по-предразположени към това явление.
Методите за частично справяне са два : химически/лазарен пилинг (отнемане на част от кожата) или запълване с някаква субстанция посредством игла.
Аз мисля, че няма да се подложа на нито едното. Просто искам да спра появата им, преди кожата ми да е станала като издъвкана дъвка :/

И едно много важно нещо. Въпрос към дамите : Вие обръщатели внимание на тези неща, когато излизате с някого? Тъй като ако на вас не ви пречи... то няма място за притеснение.

прилагам 2 снимки, едната е на лампа със свекавица, за другата изполвах допълнителен източник на светлни, за да акцентирам в/у проблема
Attached Images
Тип файл: jpg P1170868.jpg (92,9 КБ, 7 views)
Тип файл: jpg P1170873.jpg (85,8 КБ, 6 views)

Последно редактирано от Peter_6F : 23rd July 2012 на 23:47
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
белези, лекар, пъпки, хлътнатини


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пъпкибелези
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:56.