IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th May 2007, 11:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Виж, думата "навреди" никъде не съм я употребила
Естествено, че не може да ти навреди, но не може и да ти помогне- това, колко са полезни за всяка възраст бебешките продукти, че доста остаряло схващане- за всяка възраст си има подходящи продукти и кожата във всяка възраст има нужда от различни неща.
Сега още може и да не го усещаш, защото си примерно на 18 или 20, но след 10 години ще започнеш да разбираш за какво говоря.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th May 2007, 11:49
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Никой не казва, че бебешко кремче ще ти навреди! Истината е, че кожата на бебе и на 28 годишна жена имат съвсем различни нужди, и поради това изискват различна грижа и различни козметични продукти!
А доколко в продуктите на Nivea има транспортна молекула, която да "достави" активните съставки на продукта дълбоко в кожата, за да има ефект от тях, може да се поспори.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th May 2007, 11:58
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Може би Apoklistika имаше предвид, че кожата на възрастния човек се нуждае от различен вид грижа и подхранване....(точно поради започваащите процеси на стареене...и да....може да сме около 20 г. ...ама в сравнение с едно бебе сме си старички... )...т.е. кожата има нужда от своевременна и адекватна грижа...(един вид база), за да имаме по-малко проблеми с бръчки, увисване, дехидратация и т.н. в по-зряла възраст....
...та в този смисъл бебешките кремчета "вредят", ...защото не се грижат за какичките..."достатъчно" да речем.... ...правилно ли съм разбрала....?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th May 2007, 12:00
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

П.П. .....Много се извинявам за дублирането.....ама то така става..., като пишеш отговор по 20 мин..... :P....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th May 2007, 12:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами то няма нищо за разбиране по принцип- може би си го обяснила по- ясно от мен
Кремове за чувствителна кожа също има за всяка възраст, така че въобще не мога да се съглася, че бебешките продукти били най- добри за чувствителна кожа.
Всеки сам си решава, ама при такова изобилие за всяка кожа и за всяка възраст, определено трябва да се възползваме
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th August 2007, 10:02
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

От Nivea-та съм много доволна. Ползвала съм шампоани, балсами за устни, кремовете за ръце и лице. Но също и от Dove съм много доволна. Страхотни продукти!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th August 2007, 12:03
Дидичка Дидичка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Доволна съм от интимният гел,дезодорантите ми миришат на хубаво,тоника им за лице и пяната за измиване съм ползвала и съм доволна!
Единствено шанпоаните за коса не ми харесват!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th August 2007, 12:29
st-an st-an не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: P_V
Мнения: 25
По подразбиране

Използвам NIVEA DNAge и съм доволна.Cерията си я бива за парите, също и балсамите за устни на 41 г. съм ,но това е козметиката за лице за мен.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th August 2007, 22:47
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Аз си взех млякото за тяло на Нивеа. Мога да кажа, че след две намазвания виждам доста добър резултат върху кожата си. Мажа се след къпане. Едно е, че мирише страхотно и друго, че кожата ми става много мека и приятна на допир.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 31st August 2007, 09:12
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borislavka
Аз си взех млякото за тяло на Нивеа. Мога да кажа, че след две намазвания виждам доста добър резултат върху кожата си. Мажа се след къпане. Едно е, че мирише страхотно и друго, че кожата ми става много мека и приятна на допир.
кое мляко по-точно си взе защото са доста
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Nivea
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:48.