IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 30th January 2007, 12:49
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Всички обидени и несправедливо недооценени са се устремили към този пример. И после, опс - грешка на хирурга....
Но ако е грешка на хирурга,суета ли е?След една,две неуспешни операции,започваш сама да търсиш същността на проблема...защото онзи кретен нали ти е взел вече парите и не го е еня за последствията-емоционалната разруха на клиентката му!!!
А за тия заветни 400кубика(че и нагоре)при подмускулното,се губят поне 100на CC.А те не биха стояли никак зле на една жена!Всяка сама си решава за себе си-едни търсят естествена форма,други се стремят да е забележим ефекта!
Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Не ми стоят вулгарно моите 420сс.Не съм от най-слабите,52 кг на ръст 169,но са ми като изляти
Твоите са си перфектни Ренка!!!Евала на хирурга ти!!!!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #182  
Стар 1st February 2007, 08:00
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране ;

Та за правилното позициониране-при мен имаше разстояние няколко пръста и аз поисках приближаване и на 8-ма седмица мога категорично да твърдя,че от ляво имам добър резултат преместване с 1 пръсче ,но отдясно не-и поради тази причина дясната седи малко като крива.Съжалявам,че нямам апарат да ви пусна снимки.И сега какво? Пари за втора операция нямам,апък и каква е гаранцията,че всичко ще е наред,че няма да се обърка повече.
Отговори с цитат
  #183  
Стар 1st February 2007, 08:15
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране Re: ;

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
каква е гаранцията,че всичко ще е наред,че няма да се обърка повече.
Никаква-според мен,ако едно нещо е що-годе приемливо-не го пипай
Аз бих се оперирала пак само,ако се налага или съм сигурна,че не мога да живея така!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #184  
Стар 1st February 2007, 08:36
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране '

Да мила ,ще изчакам да видя още няколко месеца дали ще стане по-зле, но за втора операция ще съм навита само в краен случай.Надявам се скоро да успея да си купя апарат и да ви пратя снимки за мнения.Много разчитам да ми кажите как е отстрани
Отговори с цитат
  #185  
Стар 1st February 2007, 10:48
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Можеш и с телефон да се снимаш, ако има USB кабел. А по повод разстоянието - мисля, че при подмускулното винаги е по-голямо, поради избутването на имплантите от мускула настрани. Хич не обръщай внимание, сигурна съм, че повечето проблеми само ние си ги виждаме Радвай им се, идва пролет и изрязани потници
Отговори с цитат
  #186  
Стар 1st February 2007, 10:52
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Мinididi, искаш да кажеш че едната гърда ти е по-приближена към гръдната кост от другата ли? И това веднага след операцията ли го забеляза или се получи с времето?
Отговори с цитат
  #187  
Стар 1st February 2007, 12:02
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране u

Отсамото начало така си стояха,едната по-приближена ,а другата не.Надявах се с времето да зараснат еднакво тъй като аз имах по-голямо раздтояние и исках Динев да го намали.Но сега вече 8-ма седмица е сигурно че така ще си останат.Правилно си разбрала-едната си е на старото място,а другата е по-приближена както го помолих/но молбата беше и за двете/това в кръга на шегата.Да ви кажа до преди няколко дни имах надежда ,но сега съм сигурна ,че така ще си останат.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 1st February 2007, 12:13
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Ееее, ама не мога да ги разбера тези доктори...толкова ли не могат да изчислят как да направят тези джобове за да се получи симетрия? Мила, пусни снимки, може би не е толкова фрапиращо колкото ти се струва
Отговори с цитат
  #189  
Стар 1st February 2007, 12:17
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране l

За съжаление нямам апарат.но мъжа ми каза че едната си седи направо накриво
Отговори с цитат
  #190  
Стар 1st February 2007, 12:20
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

И какво ти каза доктора на последната консултация? Предполагам че си повдигнала въпроса. Това си е негова грешка и би трябвало да я оправи за негова сметка.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Правилнопозиционираненаимплантитеразстояние
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:00.