IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #191  
Стар 1st February 2007, 12:32
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране корекция на гърдите

на консултация съм била когато навърших месец -и той ме попита има ли проблем-когаго ги видя не каза нищо ,но аз тогава още смятах че има време да си дойдат намястото./а и мисля че тогава по-малко се забелязваше от сега/от тогава не съм ходила .Мисля да намеря отнякъде апарат и да му пратя снимки /тогава ще пратя и на вас/-,да чуя какво ще ми каже.Неговият отговор на всички,които са били при него е че не са носили сутиена правилно.Да си кажа честно мъжът ми е по-разочарован и от мен,защото той смята че за тези пари/а това все пак е и операция/ би трябвало изобщо да няма такава елементарна забележка
Отговори с цитат
  #192  
Стар 1st February 2007, 12:38
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Ами прав е мъжът ти. Аз бих настоявала да си оправи грешката. Знам че вероятността да се съгласи е малка, но трябва да опиташ.Това за сутиена е пълна глупост.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 1st February 2007, 12:56
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране o

Така е ,но по мое скромно мнение/то вече станахме спецове/ това може да се оправи само с още една операция-а това все пак не е като да идеш на пазар да си смениш блузата,че единият ръкав е крив.Пък и знам ли дали няма да стане още по-зле, най-малкото съм очаквала толкоз елементарна грешка....но първо да видим като му пиша какво ще стане
Отговори с цитат
  #194  
Стар 1st February 2007, 13:07
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране Re: o

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
това може да се оправи само с още една операция-а това все пак не е като да идеш на пазар да си смениш блузата,че единият ръкав е крив.
И аз така мисля....за съжаление.
П.П.Между другото ти нали се оперира при Стоянов?Нещо съм те изпуснала,ама Динев ти е правил корекция,така ли?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #195  
Стар 1st February 2007, 13:16
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране i

не мила операцията ми беше при динев на 7,12,06г.Но като чета колко момичета вече имат по една корекция-да се молим да сме здрави,че то май пластичните хирурзи в България ни смятат за опитни зайчета май...
Отговори с цитат
  #196  
Стар 1st February 2007, 13:19
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Аха.А с надмускулно ли беше? Динев се е специализирал там,как ще направи толкова криви джобовете......
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #197  
Стар 1st February 2007, 13:19
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
...това може да се оправи само с още една операция-а това все пак не е като да идеш на пазар да си смениш блузата,че единият ръкав е крив.Пък и знам ли дали няма да стане още по-зле, ...
Това вече всеки сам трябва да си прецени - дали да се примири с положението и да не обръща внимание на проблема или да поеме риска от втора операция
Отговори с цитат
  #198  
Стар 1st February 2007, 13:22
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране u

Мъжът ми като дойде да ме вземе на другия ден се шегуваше,че съм избрала неподходяща дата/защото 6,12-никулден/.А моята операция на 7,12-той сигурно цяла нащ е пил ,а ти очакваш на другия ден супер работа-за съжаление излезе прав
Отговори с цитат
  #199  
Стар 1st February 2007, 17:50
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

И аз съм на мнение , че сме опитни зайчета за хирурзите . Дори и да е добър , има все нови неща , които научават и искат да приложат - ние не го знаем , и след гледаното или прочетеното - на ред сме ние .
Отговори с цитат
  #200  
Стар 1st February 2007, 23:18
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
И аз съм на мнение , че сме опитни зайчета за хирурзите . Дори и да е добър , има все нови неща , които научават и искат да приложат - ние не го знаем , и след гледаното или прочетеното - на ред сме ние .
Съгласна съм с Дива , нямам опит с консултации и продължителни лични разговори, но определено подкрепям тезата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Правилнопозиционираненаимплантитеразстояние
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.