IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2291  
Стар 8th October 2011, 15:26
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Лъки ,какво е това упражнение
Като се заговорихме за упражнения,тръгнах на стречинг йога,там има доста упражнения за разтягане и определено усещам натоварване на гръдния мускл.Надявам се ,че няма да е проблем.Вие какво мислите,особенно упражненията на ,които трябва да се подпирам на ръце..........
  #2292  
Стар 9th October 2011, 00:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

всички хирурзи имат мнения различни до двете крайности. аз лично смятам за логично и правилно това, което ми каза заякова, когато аз се оперирах- че масажите са за отпускане и подпомагане на разхлабването на ложето на импланта в случаи, в които са сложени максимални за тъканите импланти и има голямо притискане и опъване. при поставяне на имплант, който съответства на тъканите и пространствата няма нужда от мачкане. защото масажът е точно това- мачкане и притискане на тъканите псоредством импланта , както и да го погледнеш. въпреки че думата се свързва с друго движение. т.е препоръчителни са в случите на тесен джоб и т.н. това е и моето мнение.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2293  
Стар 11th October 2011, 23:46
ellie_st ellie_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте. Имам нови цици от три дена вече 375cc, подмускулно +повдигане и намаляне. Бях се подготвила за мноооого по-голяма болка. Честно казано през деня болка не усещам, лек дискомфорт такъв, но от кошмарното кърмене имам къде,къде по-лоши спомени. Проблемът е, когато си легна. И говорим само за едната - за лявата. Има едни мехурчета към мишницата, които не само се напипват, а се и виждат. И като си легна става страшно. Черно ми излиза на очите от болка.
Виждам, че само първата тема тук е около 500стр, и тази е много, та съжалявам ако сте го обсъждали, ама кажете две думи за това. С доктора ще се видя утре, но търся и някое положително изречение, от някой който е имал подобен проблем. Отшумява ли, опасно ли е? И кога ще спя без болка?
Иначе са ми толкова красиви..
  #2294  
Стар 12th October 2011, 08:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честити нови зизи Ellie!

За мехурчетата съм чувала от други момичета, може би са от запарване и претриване в тази област. Щом ще се виждаш днес с доктора би трябвало той/тя да ти даде най-обоснован отговор за това, което се случва с теб.
  #2295  
Стар 12th October 2011, 09:04
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз никога не съм чувала за такива мехурчета...
__________________
Ordnung muss sein!
  #2296  
Стар 12th October 2011, 13:15
ellie_st ellie_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Въздух било и щяло да се разсее в тялото, нямало да остане там
  #2297  
Стар 12th October 2011, 23:09
ellie_st ellie_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Искам да ви питам нещо. Чета още първата тема и до момента, каквото съм прочела са примерно притеснения за разлика във височината на гърдите, на зърната, на разстоянието м/у гърдите..и тн. Това, което мен ме притеснява е, че едната е по-голяма от другата. Нали е възможно да е просто по-отекла от другата, не че така ще остане
  #2298  
Стар 12th October 2011, 23:17
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Има едни мехурчета към мишницата, които не само се напипват, а се и виждат
ако носиш лента е от нея най-вероятно...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2299  
Стар 13th October 2011, 14:22
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Момичета може и да сте обсъждали, но да не съм прочела за което се извинявам. какъв е този компрес на гърдите, който се прави ден преди операцията.
  #2300  
Стар 13th October 2011, 22:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa04 Виж мнението
Момичета може и да сте обсъждали, но да не съм прочела за което се извинявам. какъв е този компрес на гърдите, който се прави ден преди операцията.
Спирт и вода....преобладава водата

Ако питаш за Тепавичарова, това е по-скоро традиция от 30 г. Тя малко суеверна си пада, което ме учуди.
Мислех, че само простите хора са суеверни, но явно греша


Може да спиш на стълбите преди операцията, но не и в стая 13 ...след - може !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:26.