IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th February 2007, 13:17
Nadia STEFANOVA Nadia STEFANOVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 12
По подразбиране цени

А за пип какво ще кажете? на мен доктора изобщо не ми е предложиа профил и т.н само ми препоръча сс..........???
Отговори с цитат
  #42  
Стар 8th February 2007, 13:43
Venice Venice не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 81
По подразбиране

Ето набързо какво намерих за илюстрация на думите ми. Това е извадка от CNN, август 2005

Mentor is typically seen as the market leader because an FDA advisory panel in April voted in favor of their product, but advised against Inamed's implant, putting Mentor 's implant on a faster track to approval. Investors have watched this race closely: Mentor 's stock price has jumped about 60 percent over the last six months, while Inamed's stock has been flat.

" Mentor is in the driver's seat," said Jayson Bedford, analyst for Adams Harkness, Inc. "Inamed is well-positioned in number two.

Цялата статия е тук:
http://www.ebreastaug.com/breast-imp...st-implant.htm
Отговори с цитат
  #43  
Стар 8th February 2007, 13:50
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Чакай,чакай,McGhan са с май-мека обвивка,да не ти е говорил за Ментор-те са с дебела?
Уфф , май точно Ментор имах предвид от самото начало. Добре, че ме поправи, да не объркам някой.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 8th February 2007, 14:01
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да,точно това не мога да си обясня....(аз съм с Ментор между другото)
И аз от достоверен източник знам,че са най-скъпите и са лидер в производтвото на импланти.От друга страна обвивката им наистина е дебела и твърда,което е доста голям дефект и честно да ви кажа не ги виждам изобщо в надмускулни гърди.(въпреки,че жена с такива ми е споделяла,че от никъде не й се напипва импланта )Може да са лидер според мен само от гледна точка на безопастност...не знам.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th February 2007, 14:16
Venice Venice не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 81
По подразбиране

Щом като са им скочили продажбите с 60%, а на МГан са останали същите, едва ли е само безопасност.

Всеки сам си избира. Аз лично категорично бих предпочела Ментор.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th February 2007, 14:16
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Ако кожата ти е от по-дебелите и имаш все пак някаква си твоя жлеза, може и приятелката ти да казва истината. А ти нали си подмускулно, така че само малко отдолу би трябвало да си напипваш обвивката. Аз първия път бях с един модел на Евросиликон с двойна обвивка 140 сс, а въздуха между двете обвивки се пълни с физиологичен разтвор до желания обем. Бяха популярен модел, щото тогава още течеше истерията с "опасния" силикон, та двете обвивки бяха уж за по-сигурно. Ама при мен д-р нищо не напълни и се пипаха едни ръбове, все едно чорапи съм си сложила там.
Леле, това го бях забравила
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th February 2007, 14:35
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

В последните месеци (от както аз се интересувам де) масово в БГ се препоръчват McGhan и съответно те се продават най-добре.Ако в USА се препоръчват Mentor може по същата логика да са толкова разпространени там.Например в Щатите слагат само с физиологичен разтвор,не защото силикона не е позволен,а просто защото е останала традицията и страхът от миналите години,когато не е било така.Това обаче не означава,че физиологичният разтвор е по-добър от силикона.
П.П.А бе,не знам.Аз лично съм леко притеснена от напипването на импланта(хем съм с напълно подмускулно поставяне),нищо,че е само долу-външно си е неприятно.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th February 2007, 14:49
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Аз пък така и не разбрах какво им е лошото на МакГан. Според мен точно мекотата им дава предимство пред другите. Аз съм със Софт тач и изобщо не усещам разлика при напипване между имплантанта и естествената ми гърда.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 8th February 2007, 18:54
Venice Venice не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 81
По подразбиране

Всички импланти се напипват. За качеството на имплантите има различни критерии, а и повечето от нас имат информация за това само от хирурзи, на която, както вече стана ясно, понякога изобщо не може да се вярва.

Първоначално въпросът беше за цените на имплантите. Това, за което не може да се спори е, че Ментор са по-скъпи и по-продавани в света импланти от МГан. Който иска баснословни суми на основание, че работел с МГ и те били най-скъпи - не казва истината.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 8th February 2007, 19:03
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новиценинаоперациянабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:26.